Jump to content
Ody Mandrell

Premier megtekintés

Recommended Posts

Itt a két kép. :)

Köszi szépen! Telhetetlen vagyok, nagyban is lehet? Amúgy Donát-on a legszembetűnőbb a változás, persze ő sokkal fiatalabb:)

3D ad plusz élményt? Még sosem láttam 3D-s Star Wars-t:) A szinkront persze hagyjuk...

tegnap mindkétszer 3d-ben néztem, szinkronnal..... :)

Edited by Ody Mandrell

A nagy izgalomban el is felejtettem megírni azt hogy elképesztően boldog vagyok hogy Veletek élhettem át ennek a fantasztikus filmnek a megtekintését. Végre megismerhettem Jake-et, Wilde-ot, Nute Gunrayt, Sinistrat, Rajmeszt, Lencit(ha valakit kihagytam bocsánat).

Az egész nap fantasztikus volt, a várakozás, a beszélgetések a film előtti másfél óra a mozi elött, a film utáni beszélgetések.

Viszont a fénypont az volt amikor Dzséjt, Bomarr, Ody és jómagam eljöttünk hozzám a film után és megbeszéltük a látottakat. Az ötletelések, ki mit gondol erről-arról.

Egyszóval köszönöm Nektek az élményt.

Van másik közös amin rajta vagyok. :)

Valóban. Azért sajnálom, hogy nem sikerült egy olyan fotó, amelyiken mindenki szerepel.

A nagy izgalomban el is felejtettem megírni azt hogy elképesztően boldog vagyok hogy Veletek élhettem át ennek a fantasztikus filmnek a megtekintését. Végre megismerhettem Jake-et, Wilde-ot, Nute Gunrayt, Sinistrat, Rajmeszt, Lencit(ha valakit kihagytam bocsánat).

Az egész nap fantasztikus volt, a várakozás, a beszélgetések a film előtti másfél óra a mozi elött, a film utáni beszélgetések.

Viszont a fénypont az volt amikor Dzséjt, Bomarr, Ody és jómagam eljöttünk hozzám a film után és megbeszéltük a látottakat. Az ötletelések, ki mit gondol erről-arról.

Egyszóval köszönöm Nektek az élményt.

Mi is köszönjük Frenkie! Egy szinte tökéletesen nap tökéletese befejezése volt az a beszélgetés. Ott éreztem először, hogy valami különlegeset láttunk. Akkor kezdtek ülepedni a dolgok.

Valóban. Azért sajnálom, hogy nem sikerült egy olyan fotó, amelyiken mindenki szerepel.

Akkor valaki külsőst kellett volna megkérni, hogy fotózzon. :) Egyébként az én hibám is a második. :para:

Ha nem lenne elég a HírTV-s pár másodperc, itt egy gagyi, de hosszabb videó:

P.S.

Ha valakinek nem tetszik, hogy rajta van, szóljon.

Edited by Knight

Jó lett bár nem annyira mint a 2005 -ös de azért nézhető. :P

Sajnos a hangulat is pont ennyivel volt rosszabb. Mármint a film elött

Jók ezek a felvételek, a tényekben is ott vagyunk a háttérben :)

Knight, köszi az összefoglalót. Évente lehet csinálni most már az ilyen videókat :D

Jók ezek a felvételek, a tényekben is ott vagyunk a háttérben :)

Knight, köszi az összefoglalót. Évente lehet csinálni most már az ilyen videókat :D

Köszi a visszajelzést!

Van linked a Tényekhez?

Most, hogy ismert a BD megjelenési dátuma már be is lehet lőni mikor kellene egy közös fórumos mozival búcsúzni a filmtől. :)

Nagyon jó ötlet valamiféle "búcsú mozizást' tartani, én benne vagyok. :) Akár lehetne a tavaszi szokásos fórumtalival is egybekötni.

Ha lesz még feliratos vetítés, annak örülnék én is a legjobban, mert a premier óta csak szinkronnal láttam, kérdés, hogy meddig lesz ilyen vetítés? Vagy egyáltalán meddig vetítik a filmet bármilyen formában? Honnan lehetne ezt megtudni?

A Fókuszban nem látom magunkat.

Amúgy nem is tűnt fel a sok celeb...

Volt egy díszbemutató 7 óra körül. Vörösszőnyeg, satöbbi. Meg akik jegyeket nyertek rá.

Úgy néz ki most szombaton megnézem negyedszer is.

Játsza még a CC Pécsen, megnézzük milyen kisteremben! Elvégre már két hónapja láttam utoljára. ez így nem mehet tovább! ;)