Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Itt a két kép. :)

 

Köszi szépen! Telhetetlen vagyok, nagyban is lehet? Amúgy Donát-on a legszembetűnőbb a változás, persze ő sokkal fiatalabb:)

 

3D ad plusz élményt? Még sosem láttam 3D-s Star Wars-t:) A szinkront persze hagyjuk...

tegnap mindkétszer 3d-ben néztem, szinkronnal..... :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :D Észre sem vettem, hogy közben filmeztek.

 

És aki fényképezte: Ody Mandrell. :D

Már megint lemaradtál egy közös fotóról :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagy izgalomban el is felejtettem megírni azt hogy elképesztően boldog vagyok hogy Veletek élhettem át ennek a fantasztikus filmnek a megtekintését. Végre megismerhettem Jake-et, Wilde-ot, Nute Gunrayt, Sinistrat, Rajmeszt, Lencit(ha valakit kihagytam bocsánat).

Az egész nap fantasztikus volt, a várakozás, a beszélgetések a film előtti másfél óra a mozi elött, a film utáni beszélgetések.

Viszont a fénypont az volt amikor Dzséjt, Bomarr, Ody és jómagam eljöttünk hozzám a film után és megbeszéltük a látottakat. Az ötletelések, ki mit gondol erről-arról.

Egyszóval köszönöm Nektek az élményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagy izgalomban el is felejtettem megírni azt hogy elképesztően boldog vagyok hogy Veletek élhettem át ennek a fantasztikus filmnek a megtekintését. Végre megismerhettem Jake-et, Wilde-ot, Nute Gunrayt, Sinistrat, Rajmeszt, Lencit(ha valakit kihagytam bocsánat).

Az egész nap fantasztikus volt, a várakozás, a beszélgetések a film előtti másfél óra a mozi elött, a film utáni beszélgetések.

Viszont a fénypont az volt amikor Dzséjt, Bomarr, Ody és jómagam eljöttünk hozzám a film után és megbeszéltük a látottakat. Az ötletelések, ki mit gondol erről-arról.

Egyszóval köszönöm Nektek az élményt.

Mi is köszönjük Frenkie! Egy szinte tökéletesen nap tökéletese befejezése volt az a beszélgetés. Ott éreztem először, hogy valami különlegeset láttunk. Akkor kezdtek ülepedni a dolgok.

 

Valóban. Azért sajnálom, hogy nem sikerült egy olyan fotó, amelyiken mindenki szerepel.

Akkor valaki külsőst kellett volna megkérni, hogy fotózzon. :) Egyébként az én hibám is a második. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nagyon jó ötlet valamiféle "búcsú mozizást' tartani, én benne vagyok. :) Akár lehetne a tavaszi szokásos fórumtalival is egybekötni.

Ha lesz még feliratos vetítés, annak örülnék én is a legjobban, mert a premier óta csak szinkronnal láttam, kérdés, hogy meddig lesz ilyen vetítés? Vagy egyáltalán meddig vetítik a filmet bármilyen formában? Honnan lehetne ezt megtudni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.