Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem szerintem elég lesz a kóla. Nálam a lényeg, hogy ne kerüljek vízszintbe. :D Bár az izgalom és a kóla bőven elég lesz szerintem. Amint átesünk a holtponton, nem lesz baj.

Csak az a baj, hogy nekem pénteken suli szóval óvatosan ezzel a holtponttal. :D Nekem az 2-3 körül van szóval remélem nem esek át rajta. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, nekem mozizáskor mindig rám tör a vécézhetnék, így mindenképp a legkisebb kiszerelésű üdítőt viszem majd be a terembe.

Én ha 3 litert innék, akkor sem vinne ki még 6 kutyás rendőr sem a wc-re az tuti! :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan szinten felfokozott állapotban leszek/leszünk, hogy szerintem az álmosságról mint olyanról teljesen meg fogunk feledkezni! Ide a rozsdást, hogy így lesz!

Az ep3 premierjéből kiindulva tuti így lesz. Akkor sem tűnt egyikünk sem különösebben álmosnak.

 

Én ha 3 litert innék, akkor sem vinne ki még 6 kutyás rendőr sem a wc-re az tuti! :yeah:

Csak nehogy a kutyák vigyenek ki valamit nélküled. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EPIII -nál nekem az első fél órában volt egy kis gondom de utána semmi. Ráadásul beültünk az éjjel hármas előadásra is. Persze akkor tíz évvel fiatalabb voltam. Most meglátjuk majd hogy bírom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát! Nem tudnál csinálni egy olyan moziterem képet ahol minden jelenlévő fórumozó hely fel van tüntetve? :)

Hétvégén majd megpróbálom, de nem mindenkiről tudom, hogy hol ül. Nute pl.? Illetve van egy listánk arról, hogy kik lesznek a teremben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nem tudom hol ülök :D

 

Ami a technikai dolgokat illeti, szerintem legjobb semmi ételt-italt nem bevinni. A fokozott szívműködéssel meg együtt jár a fokozott veseműködés, szerintem este 11 (inkább fél11) után már semmit nem érdemes inni. És persze több fordulóban látogatni kell a fontos helyiséget :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fontos filmeknél pláne, de úgy általában, ha moziba megyek előtte egy órával ha lehet már nem eszek semmit, inni sem nagyon iszok, max egy kis vizet. A moziba meg nem viszek be magammal se ételt se italt... egyrészt mert smucig vagyok és sajnálom rá a pénzt, másrészt ismerve magam rám jönne a szapora vagy a vizelhetnék azt meg nem szeretjük.

 

Amikor a Prometheust néztem első alkalommal a moziban nem tudtam úgy élvezni a filmet, mint szerettem volna, ugyanis egy kisebb vesegörcs kínzott a film felétől kb... de nem jöttem ki azért sem. Egy évre rá otthon kapott el egy olyan görcs, hogy majdnem mentő lett belőle... a méltóságom nem engedte kihívni a mentőt. Bevitettettem magam egy családtagommal a sürgősségire... 'egészséges volt' :( de ez már off.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig viszek vizet magammal a filmre, de csak tartaléknak. Olyan még nem fordult elő, hogy ki kellett volna mennem közben, így ettől most sem tartok, főleg mert nem is olyan vészesen hosszú mozi lesz ez, 2 és negyed óra. :)

Mostanában jobban bírom a késői lefekvést, mint pár hónappal korábban, az okát nem tudom, de örülök neki. :D Azért némi kólázás nálam is lesz 10 óra után, a biztonság kedvéért. És persze Krande tanácsa sem megvetendő az előzetes több fordulóról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beírhatná mindenki aki a 14 -es teremben lesz, hogy hol ül.

 

Közben úgy alakult, hogy luke19 kedves felajánlásának köszönhetően (mivel újra kellett sorsolni a jegyeket a nyereményjátékon és ő nyerte meg, de mivel nem tud felutazni Pestre, ezért nekem adta a jegyeket) én is részt tudok venni a közös fórumos mozizáson, a barátommal az első sor 11-12. székében fogunk ülni. Szeretném hát itt is megköszönni luke19 kedvességét, remélem egyszer tudom majd viszonozni valamivel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Aki nem akar vizelési ingert 3-4 órával a film elött már ne igyon semmit. Tapasztalat.

 

Nekem sajnos teljesen mindegy, mikor iszok folyadékot vagy hogy egyáltalán ittam-e. :/ Bár mostanság már egész jól bírom, legutoljára csak az Interstellar alatt kellett kimennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben úgy alakult, hogy luke19 kedves felajánlásának köszönhetően (mivel újra kellett sorsolni a jegyeket a nyereményjátékon és ő nyerte meg, de mivel nem tud felutazni Pestre, ezért nekem adta a jegyeket) én is részt tudok venni a közös fórumos mozizáson, a barátommal az első sor 11-12. székében fogunk ülni. Szeretném hát itt is megköszönni luke19 kedvességét, remélem egyszer tudom majd viszonozni valamivel. :)

Végül ez lett a dologból?! Szép gesztus Luke! Nektek meg jó szórakozást!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellene egy partner aki ébren tart. :P

A hajnali 4 órás hazautazáskor nem sok haszna lenne, addig ott lesz körülöttem a fél fórum :evil:

 

Én még nem tudom hol ülök :D

14. sor 21. szék vagy 13. sor 20. szék, velem "párban", a részleteket a helyszínen rendezzük :) Mármint a "négyzetünkben" ellentétesen ülő két akárkivel ledumáljuk a cseréket valahogyan :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.