Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mindenki öregedett (én nem :P ), de a várakozásnak most is meg van a feelingje! Persze nem olyan mint tíz éve, de most is remek! Minden nap alig várom, hogy habzsolhassam az új infókat. A fórumozás szinte rituálé szerint zajlik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenhol, a munkahelyen, a baráti beszélgetésekben, egy szóval tényleg mindenhol a Star Wars folyik, hihetetlenül jó érzés. Ezt imádtam 10 éve is, és most lubickolok az érzésben. Ráadásul napjában vagy 10x hallgatom meg a 3. trailer hanganyagát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglett gyerekek. :) Mikor táncot próbáltuk a pénteki szalagavatómra akkor mikor kipakoltam a pénztárcám meg mindenem a pénztárcából kicsúszott. Most hívott az ofóm, most találta meg a teremben ahol elhagytam. (Esti tagozaton is tanít). Holnap már 7-re bemegyek érte. Bezárom a sógorom széfjébe. (Nem is értem eddig miért nem zártam oda).

Erről jut eszembe. Múltkor leszkippeltem a sulibol egy napot hogy megvehessem offline a jegyeket. Nos nem hiszem hogy emlékszik valaki, de reménykedtem, hogy nem tudja meg az ofóm hogy ez miatt nem mentem suliba. Nos hát lebuktam (de nem cseszett le, mondván a fia is szereti az SW-t (kitudja, lehet, hogy fórumtag :D) és lásd az elhagyott jegyeket is odaadja holnap reggel :) )

És igen! Itt a december! :) Egy kicsit több mint 2 hetet kell már csak kibírni! :) Alig hiszem el. Csak ne kapjak addig szívrohamot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még 50 nap! :D

 

Percre pontosan 50 nap van hátra!

 

Kevesebb, mint 1000 óra!

 

40 nap!

 

30 nap múlva ilyenkor.

 

Kevesebb, mint 500 óra!

 

 

 

Hát én egyszerűen nem akarom elhinni. :D Attól tartok, csak álmodom, mindjàrt felkelek, ránézek a visszaszámlálóra és azt látom, hogy még 110 nap. :)

Emlékszem még, mikor a főoldalon láttam, hogy "100 napon belül Az Ébredő Erő". Holnap már azt fogjuk látni, hogy "10 napon belül Az Ébredő Erő". ;):)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.