Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én szívesen átveszem, ha megadod a koordinátákat (mikor, hol). :)

Köszönöm! Lentiek alapján úgy tűnik, mégis be tudok érte menni, mert időintervallum van megadva :)

 

Ki lehet választani, hogy melyik moziban vedd át (ha van CC a városodban, akár ott is átveheted) és december 3-tól egészen január 31.-ig bemehetsz érte

60 km-re van a legközelebbi CC :) De ha bármikor bemehetek érte a megadott intervallumban, akkor az tökéletesen megoldható :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Durva, hogy kevesebb mint egy hónap múlva az Arena pláza az egyik mozitermének 2. sorában Ody mellett (?) csapkodom a széket örömömben, és lelkesen tapsolok.

Hamar eljő ez a jeles nap.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én két jegyet vettem az éjféli premierre (Aréna, 2D, felirat), a legtöbben ide mennek a fórumról. Viszont, most kiderült, elképzelhető, hogy a haverom a premierre nem fog hazaérni Portugáliából (vizsgáktól függ), így ha ez a helyzet állna fenn, fel tudnék ajánlani egy jegyet valakinek (11. sor).

 

Ha jól emlékszem, volt itt valaki a fórumról, aki szeretett volna jönni a "közös fórumos premierre", de nem tudott. Viszont mindenképp szeretném hangsúlyozni, hogy ez a lehetőség nem 100%, csak azért szólok előre, hogy ne az utolsó pillanatban derüljön ki, amikor már nem tud tervezni az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez szerintem egy csoport vette meg mint mi a forumrol, bar mikor baka voltam az egesz zsoldom rament a Gyuruk ura elso reszere mert a franc se nezte angolul nekem meg akkor volt fel napos kimenom es kibereltem a termet hogy levetitsek egy hetig le se lehetett vakarni a vigyort a pofamrol es ezert szivattak is rendesen:) de akkoris megerte

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én két jegyet vettem az éjféli premierre (Aréna, 2D, felirat), a legtöbben ide mennek a fórumról. Viszont, most kiderült, elképzelhető, hogy a haverom a premierre nem fog hazaérni Portugáliából (vizsgáktól függ), így ha ez a helyzet állna fenn, fel tudnék ajánlani egy jegyet valakinek (11. sor).

 

Ha jól emlékszem, volt itt valaki a fórumról, aki szeretett volna jönni a "közös fórumos premierre", de nem tudott. Viszont mindenképp szeretném hangsúlyozni, hogy ez a lehetőség nem 100%, csak azért szólok előre, hogy ne az utolsó pillanatban derüljön ki, amikor már nem tud tervezni az ember.

Akkor senki többet harmadszor? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor élnél az esetleges lehetőséggel? (dec. elejére kiderül, hogy fel tudom ajánlani a jegyet vagy sem)

 

Persze, hogyne, nagyon megköszönném a lehetőséget :) Azt hiszem a közös fórumos mozizásra készlök lélekben amióta megtudtam, hogy lesz Ep VII :D

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.