Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem 11. sor. Na akkor összességében megvalósult a közös premier a fórum egy jelentős részével. :) Jó lesz, már nagyon várom.

Akkor a hölgyküldöttséghez leszel a legközelebb, 10.+13.+14. sor valamelyik széle. Engem nem lesz nehéz felismerni, mert eléggé rövid a hajam, és van egy majdnem derékig érő fonott padawantincsem is :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a hölgyküldöttséghez leszel a legközelebb, 10.+13.+14. sor valamelyik széle. Engem nem lesz nehéz felismerni, mert eléggé rövid a hajam, és van egy majdnem derékig érő fonott padawantincsem is :D

 

Szerencsére én is az Arenaban leszek az éjféli premieren. Nagyon jó, hogy a fórum apraja nagyja azon az előadáson lesz :rock::yeah:

Nagyszerű. :) A csoportkép mindenképp dukálni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény, hogy én az Imax-re megyek de én is az Arénába, remélem, hogy én is beleférek a csoportképbe. :) Az is biztos, hogy én már 22:00-kor ott leszek. :)

Idáig csak Knight-al találkoztam mikor odaadtam neki a jegyét jó lenne új arcokat megismerni.

Jut eszembe. Rajtam kívül jön valki Imaxre?

Most már tényleg jó lenne valami Excel táblázatba vagy Access-be szedni ki hol nézi meg a premiert. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha nem lenne oda vissza az út bő 500km én is felmennék Pestre, csak hát sok dolog megakadályozza ezt most. Kétségtelen, ha nem laknék ennyire messze Budapesttől, akkor nem lenne ezzel semmi probléma.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ejha! ;)

Jah, már 1993-ban feltaláltam a frizurát (akkor még fonás nélkül) :)

 

Ilyen nagyszámú csapat nem biztos, hogy lesz még azon az előadáson, vagy ha mégis, biztos mi leszünk a legszimpatikusabbak. :D

Ez borítékolható :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szoval hogyan is mondjam Kerestem a regi mozimatmunchenben ahol csak angolul adnak filmeket .mivel 1 eve nem jartam arra meglepodtem lebontottak.hu mergelodtem kicsit . egytermes mozi kis hangulatos de megis ez van. Bmit volt mit tenni be a multiplex nagymoziba jegyvetelre SW mondom elsö vetites 2 jegyet kerek, allok ott bamban mikor a csaj kajan vigyorral mondja +3 euro es 16 ikán mar megnezhetem kerdem mivan ? szoval a nagy erdeklodesre valo tekintettel 2 nappal elorehoztak a premiert szoval angolul 3D foglaltam jegyet 17.10 00:30 16 ara mar csak az elso sorban van jegy

Ti tudtatok erröl valamit ?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha nem lenne oda vissza az út bő 500km én is felmennék Pestre, csak hát sok dolog megakadályozza ezt most. Kétségtelen, ha nem laknék ennyire messze Budapesttől, akkor nem lenne ezzel semmi probléma.

Ok Riddick. Nincs ezzel semmi baj. Azzal már inkább van, hogy elvileg velünk akartad nézni a premiert(....) Ez szimpla magyarázkodás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó reggelt!

Úgy néz ki, hogy sajnos a legtöbb helyen lemaradtam a jegyvásárlásról az éjféli premierre, de ismerősöm írt hogy a Pólus center mozijában vannak még szabad helyek(2d, hogy feliratos-e vagy szinkronos, azt most tudakolom meg), úgyhogy valszeg oda fogok jegyet venni. Megy valaki oda rajtam kívül?

Másik kérdés: nem vettem részt 2005-ben a ROTS mozizáson, ezért nem tudom, de mozizás után össze szoktatok még gyűlni egy közös talira, hogy átbeszéljétek a dolgokat/megünnepeljétek/stb, vagy mindenki megy haza utána? Ha az előbbi, akkor talán nem is annyira katasztrófa, ha esetleg nem sikerül veletetk egy teremben nézni (persze az lenne a legjobb) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húgommal nézzük az Arénában éjfélkor, és mivel az első vonatig jó sokat kellene várni, vettünk jegyet a következő hajnali 3-as vetítésre is

Aztán ki tudja, lehet, hogy megvárunk egy feliratos vetítést is reggel :D

Ez azért nem semmi éjszaka lesz. Van annyi kávé, amennyi nektek kell majd? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért nem semmi éjszaka lesz. Van annyi kávé, amennyi nektek kell majd? :D

Nem kell ahhoz egy csepp kávé sem. Az ep3-at én is így néztem végig, kijöttünk az éjféliről és már mentünk be a háromórásra. És még azután sem voltam álmos, simán hazautaztam Veszprémbe, és valamikor délután felé feküdtem le kicsit aludni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ahhoz egy csepp kávé sem. Az ep3-at én is így néztem végig, kijöttünk az éjféliről és már mentünk be a háromórásra. És még azután sem voltam álmos, simán hazautaztam Veszprémbe, és valamikor délután felé feküdtem le kicsit aludni.

Naív vagyok. Igazad lehet! Az adrenalin simán ébren tart egy rajongót ilyen helyzetekben. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Percre pontosan 50 nap van hátra! Már csak 30857-szer kell megnéznem a trailert, és érkezik a film! :D

Nagyon jó látni, hogy már 50 nap alatt vagyunk. :clap: Bár Abrams szerint még mindig kell egy hónap, hogy kész legyen a film. :)

 

Másik kérdés: nem vettem részt 2005-ben a ROTS mozizáson, ezért nem tudom, de mozizás után össze szoktatok még gyűlni egy közös talira, hogy átbeszéljétek a dolgokat/megünnepeljétek/stb, vagy mindenki megy haza utána? Ha az előbbi, akkor talán nem is annyira katasztrófa, ha esetleg nem sikerül veletetk egy teremben nézni (persze az lenne a legjobb) :)

Biztos lesz kibeszélés de ez elég képlékeny. Akkor lenne a legjobb ha legalább abban a moziban néznéd ahol mi. :(

 

Nem kell ahhoz egy csepp kávé sem.

Tanúsítom, elég a pálinka igaz? :lol: Na de azért én majd egy kis üveges kólát becsempészek a filmre. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Biztos lesz kibeszélés de ez elég képlékeny. Akkor lenne a legjobb ha legalább abban a moziban néznéd ahol mi. :(

 

 

Na igen, pedig mióta készültem rá, legalábbis lelkiekben. :(

Ha egy hónappal ezelőtt kaptam volna meg azt az állást és már e hónapban lett volna fizetésem, akkor talán nem maradtam volna le a jegyvásárlásról... :( Nem sok pénz, sőt, de jelen helyzet(em)ben az első fizuig nem engedhetek meg magamnak semmit, ami nem számla vagy hétköznapi dolog...

Mostmár csak abban reménykedek, hogy esetleg lesz megüresedés, vagy valakit elhívtak, nem tud eljönni, le kell mondania, máshol nézi, van fölös jegye, stb (ki is írtam az egyik Facebookos eladó Star Wars cuccos csoportba), és meg tudom venni tőle a jegyet oda (persze csakis eredeti áron!).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.