Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Elhiszem, mert már több emberrel is beszéltem erről :D Ma infos kollégának pedzegettem, ha esetleg nem az én gépemet "kábelezzük át" először, különben meg én jelentkeztem be elsőnek, akkor pénteken spoilertömeg fog rázúdulni :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film mellett magát a premiert is legalább annyira várom! Hatalmas élmény lesz együtt, és más rajongókkal is körülvéve átélni azt a pillanatot, amikor megjelenik a Star Wars felirat a vásznon, és felcsendülnek a jól ismert dallamok.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekünk eszünkbe jutott, hogy az Fx kardjaimmal vonulnánk be a moziba.

De jelenleg elvetés alatt van az ötlet.

Mellete: fotózkodás, buli, élmény.

Ellene: nem akarom film közben szorongatni, a kocsiba meg nem merem kivinni, mert úgy is látszana, és aggódnék értük meg kocsiért végig.

Ja és 5-en vagyunk, kard meg csak 4..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne tetézd!! ;)

:P

 

Én veled vagyok, Rajmesz! :D

Köszi. :)

 

Én amit harcoltam ezért a premier megtekintésért....hááát ha sz*r lesz a film én lerombolom a mozit. :D

Biztos lehetsz benne, hogy nem lesz az. :)

 

Nekünk eszünkbe jutott, hogy az Fx kardjaimmal vonulnánk be a moziba.

De jelenleg elvetés alatt van az ötlet.

Mellete: fotózkodás, buli, élmény.

Ellene: nem akarom film közben szorongatni, a kocsiba meg nem merem kivinni, mert úgy is látszana, és aggódnék értük meg kocsiért végig.

Ja és 5-en vagyunk, kard meg csak 4..

Valahol azt olvastam, hogy a CC konkrétan megtiltotta, hogy bármiféle jelmezben, maszkban, "fegyvernek látszó akármivel" (gondolom a fénykardokra céloz) menj be. Pedig nekem is eszembe jutott, hogy a Darth Vaderes jelmezemben és maszkomban menjek be a Vader FX kardommal karöltve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol azt olvastam, hogy a CC konkrétan megtiltotta, hogy bármiféle jelmezben, maszkban, "fegyvernek látszó akármivel" (gondolom a fénykardokra céloz) menj be. Pedig nekem is eszembe jutott, hogy a Darth Vaderes jelmezemben és maszkomban menjek be a Vader FX kardommal karöltve. :)

 

 

Igen, a CC Facebook oldalán van fönn.

 

Érdemes elolvasni a kommenteket, van köztük pár szellemes darab. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sirok most jottem ki a mozibol :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) holnap 0_45 megintmegnezem.aztan 20:00 megint:)))) hhhhhhhhhhhhuuuuuuuu gyerekek ma mar tuti nem alszom zsong a felyem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sirok most jottem ki a mozibol :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) holnap 0_45 megintmegnezem.aztan 20:00 megint:)))) hhhhhhhhhhhhuuuuuuuu gyerekek ma mar tuti nem alszom zsong a felyem

Szóval akkor tetszett? :D

 

Zééé. MEgérdemelné, hogy rajta maradjon. És rajta is fog! 40K? Ne vicceljen már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sirok most jottem ki a mozibol :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) holnap 0_45 megintmegnezem.aztan 20:00 megint:)))) hhhhhhhhhhhhuuuuuuuu gyerekek ma mar tuti nem alszom zsong a felyem

Làttad a filmet?? Akkor légyszi nyugtass màr meg a spoileres topikban, hogy Poe sokat szerepel a filmben, ahogy egy main carakterhez illik, és nem nyúlfarknyi a szerepe. Milyen jelenetekben van benne?Nagyjàból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol azt olvastam, hogy a CC konkrétan megtiltotta, hogy bármiféle jelmezben, maszkban, "fegyvernek látszó akármivel" (gondolom a fénykardokra céloz) menj be. Pedig nekem is eszembe jutott, hogy a Darth Vaderes jelmezemben és maszkomban menjek be a Vader FX kardommal karöltve. :)

Kösz, hogy írod!

Bár nem CC ben nézem, de kihagyjuk a mókát!

Biztos féltik a kárpitokat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a CC Facebook oldalán van fönn.

 

Érdemes elolvasni a kommenteket, van köztük pár szellemes darab. :)

Kösz a megerősítést.

 

Kösz, hogy írod!

Bár nem CC ben nézem, de kihagyjuk a mókát!

Biztos féltik a kárpitokat!

Mondjuk egy "vidéki" (a vidéki itt jelző) moziban szerintem beengednek.

Különben a CC is beenged, ha tagja vagy az 501-eseknek.:D Ugyan is az 501-es légió magyarországi helyőrség tagjainak engedélyezett.

 

 

Sirok most jottem ki a mozibol :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) holnap 0_45 megintmegnezem.aztan 20:00 megint:)))) hhhhhhhhhhhhuuuuuuuu gyerekek ma mar tuti nem alszom zsong a felyem

Te hol és mikor láttad a filmet? :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.