Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Mostanában sajnos alig van időm ide írni, tanulás, időhiány, ezek a legfőbb okok. :)

Ha van időm, akkor bedőlök az ágyba és aludni próbálok, már ha hagynak, vagy tanulok. :)

 

Mégis ezt elmesélem ez egy nagyon apró dolog, bár nekem sokat jelent. Lovakkal kapcsolatos. Lassan négy hete lovagolgatok két kislovat, a feladat, hogy mozogjanak és a gazdi alatt jól müködjenek. Némi üröm az örömben, hogy fiatalkák, még szinte csikók. Huh elkalandoztam, tehát első alkalommal félórát kergettem őket, mire a kötőféket rájuk tudtam adni, még az alma sem hatotta meg a hölgyeket. Mostanra eljutottam oda, hogy egy kis rondán nézés, három másodperc adj király katonát, áááááááállalóóóó és simán kantározom őket. Mivel fiatalok nagyon érdeklődök, viszont kissé magasok voltak az elvárásaim, rájöttem, hogy fél óránál tovább nem tudnak koncentrálni. Ilyenkor elkalandoznak, odarohannak a tesóhoz bátorításért, csibészkednek. Első alkalommal a fiatalabbik úgy elvitt a tarlón, mint szél a sz''ros papírt. Próbálkoztam mindennel, ami eszembe jutott, de apró termetüknél fogva nagyon fordulékonyak és remek a fékrendszer. A második majdnem közös szaltónk után úgy gondoltam,(hinnye az anyádnesirassontegángó!) hogy terep helyett megpróbálok idomítani, bent a karámban. Mostmár lépésben szépen megy a kiskör, nagy kör, átlók. Tegnap volt egy kis kekeckedés affelől, hogy ki a főnök. A drága hátas bevitt a körtefák közé, csak néhány hathatós oldalba rugdosás és pálca segített (neeeeteeeekolbászszökevény). A suttogás vagy suttyogás, kinek mi, babázzunk a cicapacival nem az erősségem, inkább a határozottság, türelem, következetesség. De maradtam én a rangsor első, hja kérem szépen ez nem demokrácia. A lónak tetszett a diktatúrám a végén jámbor képpel rágcsálgatta a zablát, hatalmasakat prüsszentve sétálgattunk. Dicsérgetni is néha szoktam egy jóóóólvan vagy jólóóóóó , néha alma, de ha nagyon megakarom dicsérni, akkor békén hagyom. Haladunk, szépen lasan babaléptekkel. Nem kell semmit elsietni. Halad a suli is, most egész jól. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sajnos megint a shoti jut eszembe erről a kilátóról. :D
Feszültséglevezetésnek nézd meg a mai parlamenti Jobbikos felszólalásokat. Akkora oltást kaptak tőlük, hogy ki is ürült a Parlament :) Szóval van remény :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért nem minden csajra igaz, bár mostanában egyre többet hallom a barátosnéktól, hogy legyen pénze a csávónak. Passz vagy én vagyok túl fiatal, talán elcseszett nevelésem miá, sokkal jobban örülök, ha valaki eszes. Netalán az úriember, szeret kirándulni, szereti a fémzenét és nem fél a lovaktól...............annyira. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csábítás egy dolog, de zsugori énemet más fogta meg:

"Az biztos, hogy a Kulcs a nőkhöz egynapos tréningje negyvennyolcezer forintba kerül, míg a Nőcsábász-akadémia többalkalmas sorozatának darabja tízezer forint. Egy-egy ilyen képzésre hat-nyolc ember merészkedik el, sok fiatal, komoly kapcsolatát vesztett harmincas, valamint az utolsó lehetőséget kihagyni nem akaró negyvenöt feletti.

 

A Kulcs a nőkhöz főtrénerét, Zsedényi Csabát bármikor el lehet érni, persze sokba is kerül: 9–22 óra között 2000 forint/óra, 7–9 vagy 22–24 óra között 10 000 forint/alkalom, három emailért nyolcezer forintot kell fizetni, a havi csomagot nyolcvanezerért megkapjuk."

 

Ennyi pénz ilyen egyszerűen. Miért nem nekem jut eszembe a h*lyék átverésének ilyen tuti módszere?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tanuljuk meg felszedni a legjobb nőket

oktató videó csak nektek!

Hát ekkora nagy marhaságot még nem hallottam :D Csak beleolvastam, de ennyi elég is volt...

 

Khm. A cikkben a legjobb nőkről volt szó. A "legjobb nő" pedig a tipikus trendi, BMW mániás ésatöbbi. :o
Na annak, akinek ilyen a legjobb nő, az meg is érdemli az ezzel járó összes dolgot. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyi pénz ilyen egyszerűen. Miért nem nekem jut eszembe a h*lyék átverésének ilyen tuti módszere?

Mert az ő szintjükön kell gondolkodni vagy mi :o

 

Na annak, akinek ilyen a legjobb nő, az meg is érdemli az ezzel járó összes dolgot. :o

Teljesen egyetértek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Embere válogatja. :o Minden esetre ha pénzes megteheti, hogy mindig friss hús legyen alatta, fölötte...
Az az igazság, hogy nincs olyan amit ne lehetne megunni. Nézd meg a nagy sztárokat. Legtöbbjük teljesen meggajdul a jólétben. Vagy b*zi lesz, vagy szét issza magát, vagy drogozik. Egyszerűen hajszolják az élvezeteket és amikor valamire ráunnak, jön az újabb lépcsőfok. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is igaz. Node mégiscsak valahol ők járnak jobban. Nekik mindig lesz csajuk.

 

 

Szerinted az jó ha azért van egy nő a férfi mellett mert van pénze?A csávó pontosan tudja, hogy csak a pénzéért van ott a csaj.A nő le sem sz*rja, csak amíg van lóvé.Szerintem ne akard ezt.Iszonyú üres és lélekölő kapcsolat lehet az ilyen.

Neked van olyan dumád, hogy simán megismerkedsz egy nővel pénz nélkül is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted az jó ha azért van egy nő a férfi mellett mert van pénze?A csávó pontosan tudja, hogy csak a pénzéért van ott a csaj.A nő le sem sz*arja, csak amíg van lóvé.Szerintem ne akard ezt.Iszonyú üres és lélekölő kapcsolat lehet az ilyen.

Neked van olyan dumád, hogy simán megismerkedsz egy nővel pénz nélkül is.

Lásd alább mit írtam az én szemszögömből. :D Minden esetre nekik jóval könnyebb dolguk van.

Ezt a dumás dolgot hagyjuk. Egyrészről nem erre buknak a nők és nekem még csak dumám sincs. Ismerkedni meg már főleg nem akarok :P

 

No mit szólsz Szegedi Csanádhoz? Megnézted? :P Nem kell részletesen válaszolni, mert ugye ez nem ide való, de valljuk be jövőre érdemes lesz parlamenti üléseket nézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem "akinek", hanem a nők legtöbbje ilyen. Igényesek. :D Az ő szintjükön.

Én pl. ilyeneket nem is igazán ismerek, de másmilyeneket annál inkább :P

 

Ez is igaz. Node mégiscsak valahol ők járnak jobban. Nekik mindig lesz csajuk.

Akinek ennyi az igénye, annak csak tessék :D Én inkább nem pasizom, de az igényeimből nem adok le :P Vagy ezért vagy azért mindkét típusnak rossz, de kinek mi a fontosabb :P

 

Minden esetre ha pénzes megteheti, hogy mindig friss hús legyen alatta, fölötte...

Mondjuk ez egy marhaság.

 

Neked van olyan dumád, hogy simán megismerkedsz egy nővel pénz nélkül is.

Jaja, csak ki kéne tolnia a ** a négy fal közül, oszt meglátni, hogy máshol is van élet, és nem ragaszkodni az esztelenségig a maga kis négy falához, és kezdeni valamit az életben, no meg kompromisszumokat kötni a másik féllel. Röviden és tömören.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.