Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez a video akkora gáz, hogy csak na. :evil: Miféle dolog chaten keresztül lefektetni a nőt!? Élőben "hülyegyerek" úgy próbáld. :( Szerintem ennek a csávónak simán kisebbségi komplexusa van. Amikor meglátják a nők sikítva menekülnek. De a legnagyobb gáz, hogy a tanácsaiért mások még fizetnek is. :lol:

 

Valszeg zsenge korom miatt nem rendelkezem annyi tapasztalattal, mint az itteni harmincasok, de jól értettem chaten keresztül élefektetni?! Azt meg, hogy??? Eddig azt hittem, hogy a kufirc az fizikai és nem virtuális. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valszeg zsenge korom miatt nem rendelkezem annyi tapasztalattal, mint az itteni harmincasok, de jól értettem chaten keresztül élefektetni?! Azt meg, hogy??? Eddig azt hittem, hogy a kufirc az fizikai és nem virtuális. :lol:
Le vagy maradva húgi. Mit gondolsz minek az a sok USB csatlakozó a számítógépen? :lol:

 

Időjárás. Én örülök, hogy kicsit enyhébb idő lesz, mondjuk nem ennyire, mint jósolják, de azért ez az októberi laza polós iő azért elég figyelmeztetés, hogy valami nincs rendben Gaiával. :S

No ezt jól megaszondtam :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Le vagy maradva húgi. Mit gondolsz minek az a sok USB csatlakozó a számítógépen? :(

 

Időjárás. Én örülök, hogy kicsit enyhébb idő lesz, mondjuk nem ennyire, mint jósolják, de azért ez az októberi laza polós iő azért elég figyelmeztetés, hogy valami nincs rendben Gaiával. :S

No ezt jól megaszondtam :)

 

Gaia egy ideje gyengélkedik, krónikus mérgezés, és nem jön az ellenszer :lol: :lol: :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: Én voltam a meleg ellen nem Ody.De én is csak a brutális meleget utálom.Ez a nyár kifejezetten jó volt.

 

Oldie: Kösz a videót.Shoti nem volt nálam, mert jó dolog történt ott.Olyan félrészegen már nem volt bennem gátlás.

 

 

Élethelyzetekről egy story.Van egy kollégám 45 éves nős volt elváltak, van két kislánya.A gyerekek anyunál.Kollégának a gyerekek után tartásdíjat kell fizetnie, plussz még a házasság alatt felvettek hitelt, és azt is törleszti.Fizetéskor 22000 ft marad nála.Tavaly karácsony fele már a kötélen gondolkodott.Kmolyan az ember életművész, hogy ebből nem hal éhen.

 

 

Kiscsajokról annyit, hogy egy szintén kolléga fia mesélte, hogy általánosban(azaz 14 év max) volt egy lány a suliban, aki orális örömöket okozott szinte az összes fiúnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valszeg zsenge korom miatt nem rendelkezem annyi tapasztalattal, mint az itteni harmincasok, de jól értettem chaten keresztül élefektetni?! Azt meg, hogy??? Eddig azt hittem, hogy a kufirc az fizikai és nem virtuális. :evil:

Ez a cybersex. Sok lyuk (kolléga által emlegetett USB-k, de a PS2-es port se semmi), és olykor még hosszú merev tartozék (joystick) is van a gépeken, szóval a szerkezet szexuális felhasználása már önmagában vonzó eme alkalmatosságá teszi a valós életre képtelen Simeket (nevezzük csak így őket, úgyis abban a játékban élnek). És ha a delikvens megfelelően áll hozzá, és a jó lyukba helyezi a szerzámát, vagy nem megfelelően kezelt joystickot használ (hogy a hölgyekről se feledkezzünk meg), az élmény teljes, mert úgy megb*ssza az áram, hogy elviszi az örömmámor. Szóval tévedésben leledzik kegyed, ha azt hiszi, ez a cybersex virtuális lenne. Nagyon is fizikális, 10-ból 9 mentős megmondhatja.

Amúgy meg, nem vicc, de itt egy kép az egyik első Sex Machine-ről (csak erős idegzetűeknek, ezért van spoiler mögött :lol:):

Spoiler:

sexmachine.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap még rövid gatyó, egy hét múlva bundakabát. :(
Na az ilyet nem bírom. Reggel sötét van már, és most már hideg is lesz. :lol:

 

 

Én még azért elvolnék egy darabig ebben a remek őszben :lol:
Én is. Ez még jobb, mint a nyár vége, mert már allergia sem zavarja a kinti élvezeteket. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiscsajokról annyit, hogy egy szintén kolléga fia mesélte, hogy általánosban(azaz 14 év max) volt egy lány a suliban, aki orális örömöket okozott szinte az összes fiúnak.
Én meg ma hallottam, hogy Angliában karkötőket hordanak a fiatalok amik kifejezik, hogy mire képesek.

Amilyen színű, arra képes. Narancssárga - csók, piros - mell mutogatás, kék - orális, fekete - minden, rózsaszín - fenekes...

Na és ezt nem a 18 körüli korosztály, hanem a 12-14 közöttiek hordják :lol:

 

Más: Ma megjött az esküvői DVD. :evil: Nagyon nagy szerencse, hogy ezt nem lehet kapni a sarki boltba, olyan pofákat és mondatokat vágok, mondok, hogy az nem állná meg a helyét máshol... :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg ma hallottam, hogy Angliában karkötőket hordanak a fiatalok amik kifejezik, hogy mire képesek.

Amilyen színű, arra képes. Narancssárga - csók, piros - mell mutogatás, kék - orális, fekete - minden, rózsaszín - fenekes...

Na és ezt nem a 18 körüli korosztály, hanem a 12-14 közöttiek hordják :lol:

Ha itthon ezt bevezetnék a legtöbb kiscsaj az összes karkötőt egyszerre hordaná...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megcsalás azért nem ilyen egyszerű. Lehet egy "szép" család ahol egyszercsak jön a mindent feldúló Nagy Szerelem, de azért a házasságnak elvileg arról kéne szólnia, hogy előbb megtalálja az ember az Igazit, és utána házasul. Hogy ki miért véti el a sorrendet? Jó kérdés.
A házasság sem ilyen egyszerű. Elvileg ugye egy életre szól (de legalábbis így indul legalább az elején), de kizárt dolog, hogy ne legyenek akár komoly konfliktusok a felek között, és minél inkább halad az idő, ennek esélye egyre nő. Viszont a problémák legtöbbjét meg lehet beszélni, kell a tolerancia, a megbocsátás. De elfogadom, hogy vannak helyzetek, amivel nem mindenki tud megbirkózni, és ha az ember gyerekként ezt éli meg a szüleivel, az nagyon nehéz lehet. :lol:

 

Egy jó mondata volt. A nők érzelmi alapon döntenek, gondolkoznak. A racionalitás nem az ő reszortjuk. :lol:
Lehet, de ez így is van jól. :( Nekem elég, hogy a munkában racionális legyek (ott nincs helye érzelmeknek), a magánéletemben ragaszkodok az érzelmeimhez. :evil:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Ma megjött az esküvői DVD. :lol: Nagyon nagy szerencse, hogy ezt nem lehet kapni a sarki boltba, olyan pofákat és mondatokat vágok, mondok, hogy az nem állná meg a helyét máshol... :lol:

Figy, te most ki akarod harcolni, hogy könyörögjünk pár képkockáért...vagy pedig önként és dalolva dobsz fel valamit a youtubera belőle? :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figy, te most ki akarod harcolni, hogy könyörögjünk pár képkockáért...vagy pedig önként és dalolva dobsz fel valamit a youtubera belőle? :evil:
Én is megnéznék belőle részletet, mert így nem tudom elhinni a meséidet. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, de ez így is van jól. :lol: Nekem elég, hogy a munkában racionális legyek (ott nincs helye érzelmeknek), a magánéletemben ragaszkodok az érzelmeimhez. :evil:
Nekem volt olyan ismerősöm aki ragaszkodott az érzelmeihez és nem látta a fától az erdőt. Elég "jó dolog" volt őt látni ahogy melőhelyen rohant a wc-re, hogy kidobja a taccsot, mert a drága lelkem piálással nyomta el a racionális énjét.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha egyszer lesz egy lányotok aki 14 éves lesz, bomba kinézetű és óránként egy falka fiú udvarol neki, plusz még dizsibe is szeretne menni, hogy fogjátok kordába tartani? Szobafogság? :evil:

 

Sanyinak megmondtam, gyerek csak gumival léphet ki az utcára. Nem szeretnék hamar nagymama lenni. Ugyanis a kölök paraméterei: Nagy, szürkéskék szemek, huncut mosoly, és egy forgó elöl jobboldalt. Most még szőke, de ez sztem változni fog, da a többi nem hiszem. Garantáltan neki nem kell hülye duma, hogy valakit az ujja köré csavarjon! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha egyszer lesz egy lányotok aki 14 éves lesz, bomba kinézetű és óránként egy falka fiú udvarol neki, plusz még dizsibe is szeretne menni, hogy fogjátok kordába tartani? Szobafogság? :lol:
Én bevallom, ezért is szeretnék kislányt ( ha majd eccer erre lehetőség lesz ;P ) , hogy jól kiosszam a sok farkát lóbáló sihedert :lol:

Viccen kívül, természetesen a lányom olyan nevelésben részesülne, hogy addig nem adná be a derekát semelyik tökösnek amíg az térden állva nem csúszik előtte.

 

Ha fiú lesz, akkor megy az anyjához nevelésre :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bevallom, ezért is szeretnék kislányt ( ha majd eccer erre lehetőség lesz ;P ) , hogy jól kiosszam a sok farkát lóbáló sihedert :evil:

Viccen kívül, természetesen a lányom olyan nevelésben részesülne, hogy addig nem adná be a derekát semelyik tökösnek amíg az térden állva nem csúszik előtte.

Majd rájönnél, hogy erre Te vagy a legkevesebb ráhatással. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sanyinak megmondtam, gyerek csak gumival léphet ki az utcára. Nem szeretnék hamar nagymama lenni. Ugyanis a kölök paraméterei: Nagy, szürkéskék szemek, huncut mosoly, és egy forgó elöl jobboldalt. Most még szőke, de ez sztem változni fog, da a többi nem hiszem. Garantáltan neki nem kell hülye duma, hogy valakit az ujja köré csavarjon! :lol:
Annak a kölöknek bizony marha könnyű dolga lesz :evil: Jól összehoztátok :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem volt olyan ismerősöm aki ragaszkodott az érzelmeihez és nem látta a fától az erdőt. Elég "jó dolog" volt őt látni ahogy melőhelyen rohant a wc-re, hogy kidobja a taccsot, mert a drága lelkem piálással nyomta el a racionális énjét.
Nem értem, miért épp ilyesmi jutott eszedbe arról, amit írtam. Nyilván érzelem és érzelem között is van különbség, de az ember nem lehet mindig és mindehol racionális. Elvégre ember és nem gép. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem, miért épp ilyesmi jutott eszedbe arról, amit írtam. Nyilván érzelem és érzelem között is van különbség, de az ember nem lehet mindig és mindehol racionális. Elvégre ember és nem gép. :lol:
Igazad van, de fanatikus mód ne ragaszkodjon semelyikhez sem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább Dizsi, mint egy szivárvány party :evil:

Oldie: Idézeteket 1 hsz-ba rakd be :lol:

 

video: persze, hogy aztán még jobban lehessen cinkelni :lol: ez szépen megmarad magán felhasználásra, már be is betonoztam a földbe, hogy ne találhassa senki :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.