Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

És ha egyszer lesz egy lányotok aki 14 éves lesz, bomba kinézetű és óránként egy falka fiú udvarol neki, plusz még dizsibe is szeretne menni, hogy fogjátok kordába tartani? Szobafogság? :lol:

Akkor olyan nevelésbe részesül, mint amilyent a húgom kapott az apámtól. Önvédelmit.

 

Amikor félpercenként születik új hsz amire reagálni lehet ez képtelenség :evil:

Nekem is megy :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha minden "jól" megy, akkor a totális liberalizmus jegyében törvényesítik a vérfertőzéses kapcsolatokat, szóval nyugodt szívvel lehet házasodni közeli rokonnal is. Szóval a fenti ideológiát maguknak valók örülhetnek. De azért érdekes lesz amint a családi pótlékot folyósító intézethez, eme korabeli levelek özöne fog befutni :angry:

 

http://imgsrv09.kuruc.org/galeriaN/egyeb/verfert.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor ezek szerint előbb-utóbb vissza fogja hívni a hadsereget azokról a helyekről ahová csak az olajért mentek, nem engedi, hogy a zsidók terrorizálják a palesztinokat vica-verza, és Iránt is békén hagyja. Szóval végre tényleg a saját ügyeivel fog foglalkozni és lemond a világuralmi törekvéseiről. :P Szép tőle. :P

Vagy csak én lennék túl optimista? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túl optimista vagy. Az USA, mint nagyhatalom, szerintem jogosan vállal fel rendfenntartó törekvéseket, más kérdés, hogy ezt milyen módon teszi. Pl. Irakba elég gyanús, hogy csak az olajért mentek. Morálisan az is megkérdőjelezhető, hogy miért erőltetnek demokráciát olyan társadalmakra, melyek alapból más berendezkedésűek. De például Obama már sokkal kevésbé folytat agresszív külpolitikát Bush-hoz képest, erre jó példa a most októberi nyilatkozata, melyben kijelentette, hogy átgondolják a rakétapajzsok kitelepítését (még Bush tervezte, hogy Lengyelországba telepít rakétákat, az "orosz fenyegetés" miatt, mire persze vodkás barátaink is hasonlót terveztek), és szerintem Irakból is lassacskán ki fogja vonni a csapatokat, csak ugye ott az a gond, hogyha az amerikaiak eltűnnek, várhatóan kiirtják az összes jelenlegi vezetőt...

 

Más: Most először küldtem virágcsokrot egy nőnek. Hétezer forint volt, de az öröm az arcán minden egyes forintot megért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: Nem mondtam, hogy láttam, de tudom, hogy örült neki, és mivel eléggé kivan mostanában, arra értettem az "az öröm az arcán minden pénzt megér" című mondatom, hogy örülök, hogy szereztem neki néhány boldog pillanatot :)

 

Karrde: Legközelebb majd én viszem, csak előtte megkeresem rá a pénzt :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, nagyon szép gesztus ez a virágküldés, és mondok valamit: kerülhetett volna ez a csokor sokkal kevesebbe is, mert úgysem virágot kapott az a leányzó, hanem törődést, és ezt biztos ő is tudja. :( Én legalábbis egy pár szál virágtól is totál meghatódom, és soha nem az értékét nézem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak-nocsak. Az ügyvéd úr nem tán szerelmes? :(

Előbb-utóbb csak kiheveri. :) Most ez elég veszélyes korszak lesz nála szerintem :D Rózsaszín köd, ilyesmi.... :D Jönnek majd a szerelmes versek a Versek topicba dögivel. :D

De azért majd mi tartjuk benne a lelket :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.