Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Isten éltessen sokáig Ortis koma! :D Helyettem is üsd meg a fiamat ha látod. :D

 

Tapasztaltuk :D
Majd az lesz az igazi tapasztalás ha jól nyakon váglak. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És nem bánom, hogy nem dundibéka, de ha egy kilóval több lenne sem lenne dagi. :D
Örülök, hogy jobban van a kicsi, és a súlya miatt meg végképp ne aggódj. :D Az alkata olyan, amilyen, de éhen halni biztos nem fog. És még bőven behozhatja a mostani lemaradását. :D

 

Ma ugyanis még közelebb vagyok a harminchoz, mint a negyvenhez! :D
Ortisnak boldog szülinapot! :D Holnap meg majd neked is (de azt inkább majd akkor mondom :D). A kor egyébként sem számít sokat, a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még bőven behozhatja a mostani lemaradását. :D

A kor egyébként sem számít sokat, a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. :D

 

Ami viszont abszolut pozitív, az az, h mindenféle gyümit és zöldséget megeszik. Ma befalt egy csomó mandarint pl. Érdekes, h inni általában vizet kér, gyümilé vagy tea, na egy-két korty max! Ami szintén nem baj, csak érdekes, mert általában a gyerekek ezeket szeretik. Igaz, én kicsinek főleg vizet adtam neki, nem akartam, h a cukros italok elrohasszák a fogait. - láttam ilyet, ovis kicsik voltak, tesók, és az alsó-felső első 4 fog tövig volt rohadva.

 

Egyre jobban érzem magam a bőrömben, megmondtam, én leszek a legfiatalosabb negyvenéves öt év múlva! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 éves kóser szilvapálesz! :D

 

Természetesen lesz sör, sült szarvas, hó, lemészárolni való káoszharcosok... Hogy egy másik megformált karakterem idézzem Ortis mellett, a W40K világából:

 

"Minden přfa az Assimulĺrum csarnřkba! Személyes prédikĺciřt řhajtřk tartani! Majd kesřbb inni és zabĺlni fřgunk meg rřhřgni, tovĺbbĺ přfřzkřdni!

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, h inni általában vizet kér, gyümilé vagy tea, na egy-két korty max! Ami szintén nem baj, csak érdekes, mert általában a gyerekek ezeket szeretik. Igaz, én kicsinek főleg vizet adtam neki, nem akartam, h a cukros italok elrohasszák a fogait.

Szerintem ez is nevelés/szoktatás kérdése. Az édes ízeket szeretjük, de nem feltétlenül kell érte megvesznünk :D A cukros italoktól még olyan jó dundik is lesznek, hogy szépen fejezzem ki magam. Már itt el vannak rontva egy életre :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zéé-nek szólt,igazad van, csak Donát is rá reagált, és én meg nem akartam a másik topikból bemásolni Zéé szövegét. Úgyhogy bocs, ha félreérthető voltam.

És teljesen igazad van, egy sorozatnak semmi köze a valláshoz, sem az erkölcsi értékekhez, pont ezért vagyok mérges az ilyen emberekre akik ilyen félreértelmezett keresztény-tudatból mindent leszólnak, ami nem az ő értékeit képviseli. Ez a fajta intolerancia az, ami miatt sokan elítélik a keresztényeket.

 

 

Eddig mind ok, csakhogy ha Zééé-nek igaza van akkor baromi nagy bajban vagyunk a jövőre nézve.Bár azt azért én sem hiszem, hogy valaki egy sorozat miatt lesz szingli.Ugyanakkor persze hányingerem van a mai globál-kapitalista világtól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha érdekel valakit, hogy holnap este 5-kor Az avatarok titka c. kerekasztal beszélgetés lesz.

"Kiszorítja-e az élménymozi a hagyományost? Kell-e még gondolkodni a moziban, vagy elég csak nézni? A számítógépes játékok hatása a filmkészítésre. A virtualitás közepette maradhatunk-e valóságosak? A skin-be öltözött avatar a jövő? Ezekről a témákról lesz szó abban a holnap délutáni (január 22. péntek 17 óra) kerekasztal beszélgetésben, melyben Lakatos Márk stylist, Török Ferenc filmrendező és Szipál Márton fotóművész lesznek Réz András partnerei."

Helyszíne: Werk Akadémia, Budapest, V. Arany János u. 10. 4. emelet.

További információ: Vándor Ágnes T: 06 30 9909 777

 

http://werkakademia.hu/werk/film/hir.php?id=282

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fene! ;):) :)

 

Obi és Frenkie megelőzött úgy 10 perccel! Ugyanis felkeltettem az asszonyt és mondtam neki hogy boldog szülinapot! :)

 

Mondtam is neki mindíg hogy nincs köztünk két év, csak egy év és 364 nap... ;)

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.