Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Izé, nem szoktam így nyilatkozni, mármint írásban. De ha akarnék, tudnék. Viszont nem szeretek :lol: Én amúgy hirtelen be tudok gurulni, és akkor nem érdekel, hogy az "ellenfél" kétszer akkora, mint én. Ortisból is kiharaptam már egy darabkát, igaz, lassan hét éve lesz már. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem, Nolli jól bírja a bölcsit, még a kosztot is! :lol: Sőt, mintha nőtt volna az étvágya! Itthon nem volt hajlandó ülve enni, mászkált körbe a kajával. Bölcsiben első nap megértette, ha feláll, nincs kaja. Azóta úgy ül, mint a kisangyal, még a gondozónéni is csodálkozott. :D

Holnap bölcsi után megy a nagyijához, és lehet hogy csak vasárnap megyek érte! Másfél nap szabadság! :D Lehet, ebből Avatar nézés lesz! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már értem, hogy Ortisnak miért hiányzik a fél veséje.

Egyébként a norvég vendéglátom annó a - 10 celsiusban polóban és vizes hajjal mászkált, mondván, hogy ő igazi viking. Síkabátban bukdácsoltam utána, mert én meg nem szeressem a hideget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az ujjából! :lol: Viszont egyszer beállt elém, terpeszben, hogy "ott" bizti nem merem megrúgni. Nos, megmertem...

:D Most belegondolva ezt vétek lett volna kihagyni, főleg ha provokálnak. Tényleg mit reagált Ortis rá? Örült a rúgásnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a kissrác megszületett akkor maradandó károsodást nem szenvedett szegény Ortis. Bár máskor tényleg előbb kell gondolkodni :lol:

Lassan hét éve történt, azóta nem kísértette a sorsot. A gyerek meg tényleg jól sikerült, úgyhogy szerencsére nem ártottam. De megsúgom, most már nem tenném! :rock: :rock: :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.