Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Pedig szerelmes vagyok a Kislányba.
Azért vigyázz, hogy mennyire kislány az :)

Ma voltam ballagón, hát a mai 14 évesek ahogy sminkleik magukat meg ahogy kinéznek simán elmehetnének 18-19 évesnek is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, kicsit gyors ez a tempó szerintem. :D Sört iszol, táncolsz, regisztrálsz valami párkeresőn,....reggel meg házasodsz? :D :D :D:)

 

Azért az túlzás. Csak megfontoltan haladni. De várjál már egy csaj jelentkezett, pedig ma reggeltem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki gratulálok én is...!!!

 

Amúgy ez a szúnyog téma nagyon durva múlt hétvégén engem is megcsípett egy ilyen csernobili radioktaív mutáns szúnyog... és nekem is úgy bedagadt a bokám, hogy börgyógyászhoz mentem... bár nekem nem volt lázam a duzzanat csak mára enyhült elfogadható mértékűre... én sem bírtam rendesen menni. Döbbenet.

 

 

-----

 

Obi1... gratulálok az érettségihez.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért vigyázz, hogy mennyire kislány az :)

Ma voltam ballagón, hát a mai 14 évesek ahogy sminkleik magukat meg ahogy kinéznek simán elmehetnének 18-19 évesnek is :D

Nem kell szó szerint érteni. :D Én most azt várom, hogy szóljon a szomszéd, miszerint mi a francnak ordíttatom a "magnót" éjszaka. :D Ballag a katona!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az túlzás. Csak megfontoltan haladni. De várjál már egy csaj jelentkezett, pedig ma reggeltem. :D
Na azért. Csak ésszel öregem. :)

 

 

Amúgy ez a szúnyog téma nagyon durva múlt hétvégén engem is megcsípett egy ilyen csernobili radioktaív mutáns szúnyog... és nekem is úgy bedagadt a bokám, hogy börgyógyászhoz mentem... bár nekem nem volt lázam a duzzanat csak mára enyhült elfogadható mértékűre... én sem bírtam rendesen menni. Döbbenet.
Nálam középsulis koromban volt olyan, hogy pár év elteltével kétszer is megszúrt valami éjszaka, hogy a bokám betagadt és egy hétig nem tudtam cipőt húzni. Szerencsére nyár volt. A fásli belefért a papucsba. :D A Fenistil gél meg némi kálcium tabletta levitte a duzzanatot. Máig nem tudom mi szúrt meg. Pók, hangya vagy franc se tudja. De nem szúnyog volt, az biztos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok jó ember kis helyen is elfér. Ök a barátaim akikért tűzbe tenném a kezem.
Pontosan. :) Épp a Munkásotthon utcai egyszobás lakásunkban tartottam egyszer bulit a kollégáimmal (akik tényleg olyanok voltak, mint a második családom, még az első munkahelyemen, csupa fiatal, jókedvű és normális emberke), és mi is voltunk 15-en a 36 nm-re. :D Körözöttes kenyér volt a kaja, még arra is emlékszem, és hogy szuperül éreztük magunkat. :D Viszont ott táncolni nem lehetett, csak játszottunk meg beszélgettünk. :D Nagyon szép emlék.

 

 

Benne vagyok. :D
Én is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Körözöttes kenyér volt a kaja,
Nagyon jó a kőrözött. Imádom! De annak a húspástétomnak nincs párja, amit mostanában csinálsz.

 

 

A lényeg hogy mindenki jól érezze magát. Lesz disco és rock is. Na meg sör. :)
Tavaly is jól éreztem magam. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most én is itt ragadtam rendesen. :) Már párszor majdnem mentem, de aztán mégsem. De most lehet, nincsenek itthon a gyerekek, reggel nem kell korán kellni. :D

 

 

Így kell csinálni. Péntek van buli haverok kanna. :D

Oldie: valami szeszt csak ittál már nem? :D

 

Komolyan nem vagyok normális. Ez a regisztráció a párkereső oldalon enyhén szólva gáz. Pedig én sose hittem benne. De a haver aki ma itt volt megtalálta a párját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: valami szeszt csak ittál már nem? :D
Szerintem már meséltem a középsulis élményemről :D Lyukasóra késő délután, sarki kocsma, két deci vodka, be statisztikára, mosolygás ezerrel a fiatal tanárnőre, ugyanezzel a mosollyal kisomfordálás wc-re...... :D

 

De ez persze csak az egyik ilyen "élmény". :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már meséltem a középsulis élményemről :D Lyukasóra késő délután, sarki kocsma, két deci vodka, be statisztikára, mosolygás ezerrel a fiatal tanárnőre, ugyanezzel a mosollyal kisomfordálás wc-re...... :D

 

De ez persze csak az egyik ilyen "élmény". :)

 

És a többi élmény? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jujjj. Remélem nem egyszerre? :)
Khm...de :D Bár nem tudom, hogy mennyit számít ha egy decis pohárból kellett meginnom :D

 

 

Ki szerint? Neked ok volt vagy nem? Ez a lényeg.
A többi élmény más ivászatából adódik. Meg egy tragédiából.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm...de :) Bár nem tudom, hogy mennyit számít ha egy decis pohárból kellett meginnom :D
Én soha nem tudtam egyszerre meginni ennyi töményet. :D Képtelen vagyok rá. Jó, hogy nem iszol, mert ha ilyen huzatod van akkor az isten irgalmazzon a kocsmáknak. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm...de :) Bár nem tudom, hogy mennyit számít ha egy decis pohárból kellett meginnom :D

 

 

A többi élmény más ivászatából adódik. Meg egy tragédiából.

 

 

A tragédiáról kérdezhetlek? Mi volt az oka? Az alkohol? Ha belemásztam a magánéletedbe akkor bocsi.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért én beülnék veled az egyikbe és 5 ms alatt százon lennénk. Na akkor röhögnék egyet. :D

Én is, ne félj! :D

 

Hát igen, kapcslatokban az éleslátás és főleg a nyílt beszéd logikus levezetésekkel nem mindig célravezető. Kell az a lila köd... :D

Az éleslátás és a nyílt beszéd még csak-csak belefér, a kritikussággal vannak főként gondok (nagyon válogatós vagyok és piszlicsáré dolgokon akadok fenn) :D De egyszer hagytam igazán leszálni azt a lila ködöt. Maradandó élmény volt, nem jó értelemben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.