Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na hello emberek, megjöttem a hetes kirándulásos nyaralós túránkról, majd ha lesz időm írok róla és pár képet is dobok hátha érdekel valakit. :D

Üdv ismét nálunk :D Köszi a képeket, jók lettek :D Sajnos Horvátországban még én sem jártam, nem is fogok a közeljövőben.

 

-Vége az órának!

Jaj, jókor :D

 

Nem baj, legalább kialudtad magad. Néha muszáj azt is. :D

Igen, muszáj, ma is lesz pihi, mivel a múzeumok után hajnali ötkor kerültünk ágyba, és 11-kor keltünk, de úgy érzem, alvás az még kellene :D

 

Egyébként ez a "megvédem a húgom" dolog érdekes is ám. :D Feltételezhető, hogy a lánynak van annyi esze, hogy látja ki az aki érdemes a figyelmére, szóval csak olyannal áll szóba.

Ez így nem egészen helyt álló sokszor :D Mert miután az ésszel megáldott emberlánya nem talán ilyen pasit, lejjebb adja, aztán vagy megbánja, és marad egyedül vagy megalkuszik, mert jobb úgysem akad :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így nem egészen helyt álló sokszor :D Mert miután az ésszel megáldott emberlánya nem talán ilyen pasit, lejjebb adja, aztán vagy megbánja, és marad egyedül vagy megalkuszik, mert jobb úgysem akad :D
A lényeg, hogy az ő dolga, nem kell beleszólni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na te perverz disznó! :D :D Nem szeretőt cserélünk hanem húgokat. :D Szóval ehhez méltóan tessék hozzáállni a dologhoz. A feladat ugyanaz , mintha a saját húgod volna. :D

 

Ha csere van hozzá a gyerek is tartozik. Miért jó apa lenne belőled nem? :D

 

Eh... :D

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Képeket mindenképpen várunk majd. Zadar marha jó hely, bár mi csak egy napot voltunk mert iszonyú hőség volt...inkább a parton áztattuk magunkat.
Végül is mi sem Zadarba megyünk, csak a környékére, Murter szigetére. És remélem, hogy hőség lesz, eső nélkül. :D Néhány képet utána szívesen felteszek, bár nekem nincs fiatal és szép hugom. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is mi sem Zadarba megyünk, csak a környékére, Murter szigetére. És remélem, hogy hőség lesz, eső nélkül. :cry: Néhány képet utána szívesen felteszek, bár nekem nincs fiatal és szép hugom. :D

Ha találsz valami szép kagyló vagy csigaházat, gondolj rám! :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Príma fiútesók is jöhetnek ezerrel :P
Sajnos ezzel sem szolgálhatok. :P Csupa velem kb. egykorú ember lesz, 5-15 év közötti gyerekkel - attól tartok, egyik korosztály sem dobogtatja meg a harmincas női szíveket. :D

 

 

Ha találsz valami szép kagyló vagy csigaházat, gondolj rám! :D
Meglesz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.