Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A kinézete változtatható, benne van a hagyományos BSPlayer skin is. Én is azt használom.

Nem tudom, ez miért nem jutott eszembe magamtól :angry: Köszi, fel fogok rakni megint a gépre, szerettem ezt a programot :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a Hamer dokinak van ez a megállapítása:" nem kell "gyógyítani" őket, hanem nyugodtan hagyni lezajlani, hiszen mindig van valamilyen biológiai értelmük." (mármint a daganatnak)

- Az áttétes daganatokról: "A metasztázisokról, áttétekről szóló mese nem bizonyított és nem bizonyítható "!

 

Ettől lehidaltam!

Hogy érti a lezajlást?! Koporsóig?

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is nagyon nagy szükségem lenne egy megfelelő kémprogram eltávolítóra, ami hajlandó működni Winsows 7-en. Frenkie próbált segíteni, de a telepítő, amit leszedtem a Spy Sweeperhez, nem ajánl fel regisztrációs kulcs beírási lehetőséget, így nem tudok vele mit kezdeni. Tényleg jó lenne, ha valaki tudna segíteni, mert már az msn-em se tudom megnyitni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Spyboot, Ad-Aware, Spyware Terminator. Régebben én ezeket használtam, és mindent kiirtott. A szakmában is ajánlják. Ebből kettő ingyenes. Innen le is szedheted ezeket a programokat.

 

http://szoftverbazis.hu/kategoriak/biztonsagkemprg.html

 

Persze mondanám megint a rendszervisszaállítást, vagy az automatikus indításban meg kéne nézni mi az ami nem odavaló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Spyboot, Ad-Aware, Spyware Terminator.

Bezony, én is ezeket javallom. Én ad-aware-t használok. Plusz ajánlanám a CCleanert - az nem feltétlen kémprogram takarító, de azért azokat is kidobálja, ha felismeri -, ez kiporszívózza a rendszermeghajtót, megkeresi a file-hibákat (törlésből visszamaradt állományok, rossz regisztrációs hivatkozások) és ki-be lehet rajta kapcsolni az automatikusan induló programokat (plusz ez is használható uninstallra egyéb programok esetén).

Bár belegondolva, azt hiszem, már ajánlottam korábban is.

 

Frenkie: Hogy is volt az a rendszervisszaállítás, mert valószínűleg tudom melyik napon kaptam be a vírust.

Start menü -> kellékek -> rendszereszközök -> rendszer visszaállítás. De vírusok esetén ritkán működik, mivel azoknak nem szokásuk visszaállítási pontot létrehozni és nem is úgy van köze az op. rendszerhez, ahogy az normális lenne. Egyszerűen úgy működnek, mint teszem azt egy játékszoftver. Azok sem tűnnek el rendszer visszaállításkor. De egy próbát megér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adidas melegítőt és cipőt szeretnék vásárolni a héten. Tudtok esetleg ,ezeken kívűl(Hervis, Intersport, saját boltjuk), olyan üzletet ahol árulnak normális Adidas cuccokat?
Szerintem mindenképpen saját boltban nézd meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már majdnem lefoglalóztuk a lakást.

Jelzálog van rajta, a pár (két gyerekkel) hitelt vett föl a családi házhoz, ennek a terhére. Svájci frankban. Múlt héten még OK volt, amikor a férj kérdezte. Ma a hitel nagyobb mint a lakás értéke, vagyis nem lehet eladni. Hiába lennénk rá vevők. A bankjuk meg persze nem fogja átszabni a hitelt a kedvükért, hogy eladhassák.

 

 

No komment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah...

 

Noel bent maradt a Heim Pál kórházban, úgy néz ki a cécót az orrmandulái csinálják. Hajnali fél egyre értem haza. Márti ott van vele folyamatosan. Valószínűleg műtét lesz belőle. De az a lényeg hogy minél hamarabb legyenek túl rajta... Majd még jelentkezem.

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.