Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hihetetlen, ami ma történt Velem. Sohasem kívánom senkinek... amikor önhibádon kívül hazudnod kell, mert a másik elrontott valamit, és még te akarod kímélni... utána pedig lebuksz, és nem hivatkozhatsz semmire, mert hazudtál, és a szavad hitelessége gyakorlatilag a 0-val egyenlő...
Huhhhh. Ebből egy kukkot se értettem. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amin ma keresztül mentem, az maga volt a Halál.

Sajnálom, hogy ez történt Veled :D Pont tegnap volt hasonló velem is, csak még nem buktam le vele (de ha le fogok, akkor sem lesz belőle nagy gáz, ezt tudom, mert ismerem az illetőket) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: A lényeg, hogy a másik fél hibája miatt kellett hazudnom, mindezt az ő érdekében. Lebuktam, és engem feszítenek keresztre, pedig nem követtem el semmit. Ha viszont ezt felhozom a saját védelmemben, akkor lép életbe az ördögi kör, mert azt mondja a másik, hogy biztos most is hazudok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: A lényeg, hogy a másik fél hibája miatt kellett hazudnom, mindezt az ő érdekében. Lebuktam, és engem feszítenek keresztre, pedig nem követtem el semmit. Ha viszont ezt felhozom a saját védelmemben, akkor lép életbe az ördögi kör, mert azt mondja a másik, hogy biztos most is hazudok...
És akinek az érdekében hazudtál az mit mond? Nem áll ki melletted?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amin ma keresztül mentem, az maga volt a Halál.
Ki buktatott le? Ki rótta ezt fel neked? Ha az akin éppen segíteni akartál, keverj le neki egy nyaklevest és magyarázd el neki az "alapokat". Lehet fordított is a sorrend. Amúgy konkrétumok nélkül nehéz ítélkezni :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A barátnőmnek... bocs, a volt barátnőmnek inkább nem keverek le semmit. Pár napja szakított Velem, nekem pedig iszonyúan fájt... ezért, hogy valahogy túléljem, tegnap átmentem az egyik lány barátomhoz, hogy megbeszéljem vele, mi történt. A barátnőm alapból féltékeny volt a csajra, ezért amikor tegnap felhívott, akkor nem mondtam el neki, hogy találkoztam a lány barátommal, pont azért, mert teljesen értelmetlen lett volna: csak ő idegeskedett volna a barátom miatt, akitől én soha nem is akartam semmit.

 

A gond csak az, hogy a tesója látott engem meg a lányt, így most én lettem a hazug, akiben persze nem lehet többé megbízni.

 

Épp csak azt nem látja, hogy a) alapból hiányzott felém a bizalom, ami miatt nem mondhattam el, hogy találkoztam egy - számomra abszolút barát - lánnyal b) ő dobott ki, nekem meg ki kellett valamit találnom, hogy ne zuhanjak össze.

 

Hát lényegében ennyi a szitu.

 

Ja és persze még annyi, hogy innentől kezdve bármit mondok, az "hiteltelen", mert úgy is hazudok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen....ha szakított, akkor miért háborog? Az meg, hogy ebből a dologból azt szűri le, hogy nem lehet benned megbízni....nos ez érdekes észjárásra vall. :D Tényleg nem volt benne bizalom irántad, így talán jobb is, hogy vége lett. amit én másként csináltam volna a helyedben az az, hogy beszélek neki erről a barátomról. Sose jó titkolózni, mert ha kiderül akkor könnyen félre lehet érteni. Ha szeret akkor elfogadja, hogy van lány barátod is. Nincs abban semmi. Persze ha kalitkában akar tartani, akkor megint dobbantás van. :)

 

A lényeg. Szerintem ne magyarázkodj, esetleg mondd el neki egyszer ki ez a lány és kész. Csak hogy tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és persze még annyi, hogy innentől kezdve bármit mondok, az "hiteltelen", mert úgy is hazudok...

Nem irigylésre méltó a helyzet így. Sajnos a legjobb, amit tehetsz, mivel szakított, hogy egyáltalán nem keresed vele a kapcsolatos semmilyen formában, így nem is lesz alkalom, hogy hazugnak tartson, másrészt azért is ez lenne a követendő, mert alapból nem volt meg a bizalom a részéről, kár akár egy percet is vesztegetni rá (nem érdemli meg ezek után). Tudom, hogy ezt így leírni könnyű, tenni meg nagyon nehéz, mert fáj az ember szíve miatta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamint az exed is elgondolkodhatna, hogy a hazugságot valahogy ki kell érdemelni.

Vagy valamilyen tulajdonsága miatt (ez esetben a féltékenység) vagy pl. a kegyes hazugság (hogy ne bántsd meg).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, sajnálom a kellemetlen helyzetet, bár én is Ody véleményén vagyok. Te nem tettél semmi rosszat, ezt én még csak nem is nevezném hazugságnak vagy titkolózásnak. Kidobott, innentől rohadtul semmi köze, kivel, hol, miért találkozol, mint ahogy neked sem kell már számot adnod, kivel, hol, miért találkoztál - mondjuk szerintem egy egészséges kapcsolatban amúgy sem kéne. Ha meg azzal jön, hogy "amint kidobtalak, máris egy másik lányhoz mentél", hát kérem, az csak őt minősíti, nem téged.

 

 

 

Más. Baromi jó volt tegnap az SFportal Találkozó. Number "Simon" Four és Zelenka, azaz Rick Worthy és David Nykl baromi jó fejek. És nem csak a színpadon, hanem a találkozó utáni partin is jól elvoltak velünk. Ment a közös meccsnézés, dumálás (már aki tudott velük beszélni, én speciel csak hallgattam vagy másokkal dumáltam :D). Nykl meg még magyarul is elkezdett tanulni. A legfontosabb szót azonnal bemagolta: sör. És a legfontosabb mondatot is: Kérek még egy sört. :)

A Találkozó többi programján viszont lehetett volna még mit csiszolni, mert igazándiból kevés volt az, amin nem aludtam majdnem el (igaz, ehhez hozzá járult a korán kelés és az utazás is, de némelyik baromira unalmas volt). Amik igazán szórakoztatóak voltak, az a bűvész show (a bűvész nevét elfelejtettem), Bruti stand upja (meg alapból az egész műsorvezetése), az Atlantiszos előadás és a két díszvendég előadása.

Na meg az volt még marha jó, hogy a tombolán nyertem egy könyvet, amit már rég meg akartam venni és a Lost 5. évadát :D Emellett minden vendég kapott egy könyvcsomagot is, benne egy másik olyan könyvvel, amit szerettem volna (meg egy másikkal, ami már megvan) :D Úgyhogy gazdag zsákmánnyal jöttem haza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HA pedig még akar valamit, akkor talán féltékennyé is teszi ez a kis incidens. :)

 

Dzséjt, Te mázlista disznó. :D De jó neked hallod, én is szívesen elmentem volna rá!

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más. Baromi jó volt tegnap az SFportal Találkozó.

 

Na meg az volt még marha jó, hogy a tombolán nyertem egy könyvet, amit már rég meg akartam venni és a Lost 5. évadát :)

Örülök, hogy jó érezted magad :D

A zsákmányokhoz meg gratula :D

 

De jó neked hallod, én is szívesen elmentem volna rá!

Én is , de hát nem jöhet össze minden :D Hátha máskor :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, elnézést hogy cipeltél feleslegesen. De sajna férjecske még mindig lázas volt, Nolcsit nem mertem egyedül hagyni vele. Igazából reggel döntöttem el, mikor Ortis közölte: Megint megy fel a lázam...

 

De jó volt olvasni a beszámolót. annyira mentem volna!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek.

 

Dzséjt, mi az, hogy neked nem készítenek direkte Lego-csomagot? :) Ismernek ezek téged egyáltalán? :D

Akik a csomagokat elkészítették, azok nem ismernek... még... :D

 

Dzséjt, elnézést hogy cipeltél feleslegesen.

Semmi gond, gondoltam, hogy ez áll a háttérben. Majd legközelebb, ha máshogy nem, hát küldöm őket bagolypostán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: A bánatod nem igazán ok. Szakított? Akkor abban a pillanatban nem is ismerjük egymást te balra ő jobbra, mintha sosem találkoztál volna vele. Ha ezután akár 10 perccel tegyük fel lefekszel egy lánynal akkor ahhoz neki már semmi köze, Ilyen egyszerú. Mivel szakított veled azért nem látod többet akkor mit foglalkozol vele mit gondol?Még valami. Ne csajozz és nincsenek próblémáid. A Dalszöveget ismerjük: " Nincs nő nincs sírás". De apám mondását is idézhetném(mennyire igaza van): "Mindenkinek annyi problémája van amennyit csinál magának". Ennyi. Ha fentieket betartod nuku lelki probléma nő miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, látom te se sz*rozol :D

" Ne csajozz, és nincsenek problémáid." Ez nagyon kész van :D :D :D

 

 

Miért nem???? Ha nincs barátnőd a szakítási fájdalom sem tör össze. Be Happy. Akinek meg csaja van meg is érdemli ha szív.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem???? Ha nincs barátnőd a szakítási fájdalom sem tör össze. Be Happy. Akinek meg csaja van meg is érdemli ha szív.
Jaj ha ez így menne mindig! :D De ott van az a k*rva vonzalom amit egyik ember érez a másik iránt :D Amúgy teljesen igazad van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj ha ez így menne mindig! :D De ott van az a k*rva vonzalom amit egyik ember érez a másik iránt :D Amúgy teljesen igazad van.

 

 

Hát ne érezzen. Győzze le. Ugye milyen egyszerü minden? :D Különben sosem értettem, hogy a sok tini miért ugrik hídról emeletről, dobja el magától az életet, mert valaki azt mondja nem. Na és? Lesz más. Ha meg nem akkor úgy is jó. Mit mondott Niro a Szemtől szembe című filmben?" Ha befordulnak a sarkon a rendőrök fél perc alatt tudj megszabadulni mindentől". Azaz ne ragaszkodj semmihez és senkihez. Különben szívás az élet. Nő nélkül is baromi jól meg lehet lenni. Sőt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.