Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Most akadtam rá, hogy hogyan fogták el a rendőrgyilkost:

http://tv2.hu/tenyek/video/exkluziv-felvet...-rendorgyilkost

 

FreddyD kollégát idézve: "Jajj szegénykémnek fáj a válla és szomjas... Remélem megrohad a sitten"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a hűvös. Fázok, de eszemben sincs bezárni az ablakokat.

Hűvösre tettek? :D

 

Holnap utazom Bariba (Olaszország) addig minden jót mindenkinek. :D Meg kevés hsz-t, hogy ne legyen nehéz utána olvasni... :D

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát részemről sokkal inkább ez, mint a 800 fok.

Elértem arra a pontra, hogy immár a nyár a leggyűlöltebb évszakom.

 

Üdv a csapatban. Végre normális idő van. Ok lent nem lehet lenni. Na és? Lehet olvasni filmet nézni netezni. Ja és jóizűen aludni. Komolyan nem értem hogy emberek bizonyos csoportjának mi a jó a 35 fokban plussz az esti 25-ben? Mert az az érv, hogy strandra megyünk. Ok nappal. És este mit csinálnak mikor csorog az izzadság és aludni sem bírnak, meg 100-szor kell zuhanyozni, meg nem lehet elmenni sehova mert mikor megfürdessz és kijössz kezdheted előlről? Csak hátrányát látom a dögmelegnek.

 

Donát: Remélem nincs igazad és idén már nem jön kánikula. Hálistennek egy hét múlva augusztus a kétharmad már lemegy a nappalok is rövidülnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt most már visszavonom. Este kardigánt kellett felvennem, ami mégsem járja júliusban. :P

Tegnap este mi is pulcsiban mentünk ki utcafesztiválozni. Egyetlen dolgot nem vittem a Balcsira, és kellett volna, zoknit és cipőt :D Szerencsére ott nem esett délelőtt, csak felhős volt az idő, Bp-en meg kaptam kölcsönbe mindkettőt, itthon lett volna nagyobb gond, mert mindenütt állnak a vizek.

 

Miss karrdéék sem lehetnek elájulva most. Nem vígasztalja őket, ha egy hét múlva megint meleg lesz.

Pont jó volt minden, ugyanis mára volt a hazajövetel tervezve :D Sajnos másfél hét szabit tudtam kivenni, és mivel nálunk most elég vacakul jöttek ki a szabik, csúsztatnom kellett (ezért indultam munka után), család már nem tudott alkalmazkodni, így csak 5 napra tudtunk menni. Szóval még itthon leszek, és arra pont jó ez az idő :D Márti, szerintem 1 max. 2 nap, és ismét le tudtok menni :D

 

Holnap utazom

Jó utat :D

 

No és mivel itthon vagyok, minden visszaolvasok, amit nem tudtam, és ismét teljes erőbedobással riogatok mindenkit :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most akadtam rá, hogy hogyan fogták el a rendőrgyilkost:

http://tv2.hu/tenyek/video/exkluziv-felvet...-rendorgyilkost

 

FreddyD kollégát idézve: "Jajj szegénykémnek fáj a válla és szomjas... Remélem megrohad a sitten"

 

 

Csak kiderült, hogy cigány. A nője tipikus cigánybeszédet tart. Viz helyett javasolni tudtam volna, hogy kénsavval itassák. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv a csapatban. Végre normális idő van. Ok lent nem lehet lenni. Na és? Lehet olvasni filmet nézni netezni. Ja és jóizűen aludni.

Lentiek alapján inkább az esős hideg idő a gond, az nem lenne, ha 25 fokos napsütés volna :D Gondold végig, hogy egy 3 éves gyereknek milyen rossz lehet bezárva lenni, és nem lehet lemenni kicsit játszani, stb. :D Egyébként láttunk a Balcsin egy rakat kövér gyereket, olyan kb. 2 évest is, aki nem tudta a kezeit teljesen a teste mellett tartani, mivel annyira kövérek voltak a karjai. Ezeket a gyerekeket aztán biztos nem viszik le mozogni, és a többi.

Elég szomorú volt látni, hogy milyenek a mai néhány éves gyerekek, nem csak súlyban, hanem viselkedésben is :D Előre félek a következő generációtól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv a csapatban. Végre normális idő van. Ok lent nem lehet lenni. Na és? Lehet olvasni filmet nézni netezni. Ja és jóizűen aludni. Komolyan nem értem hogy emberek bizonyos csoportjának mi a jó a 35 fokban plussz az esti 25-ben? Mert az az érv, hogy strandra megyünk.
Frenkie... A 3 éves fiamról beszélek:) Szeretem a strandot, de olcsóbb lenne itthon ülni. Én mégis vinném strandra, máshova idén nem jutok. sorry. Ültessem le olvasni, vagy napi 8 órát tv és net elé? :D Nekem igen is megérezni, ha nincs kent a srác. Este nehezebb lefektetni, mert hiába bírkózom vele, nem ugyanaz, mintha délután kint lenne egy, másfél órát. És nem 35 fokot szeretnék. De nem szeretnék 16-ot sem, esővel! :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lentiek alapján inkább az esős hideg idő a gond, az nem lenne, ha 25 fokos napsütés volna :D Gondold végig, hogy egy 3 éves gyereknek milyen rossz lehet bezárva lenni, és nem lehet lemenni kicsit játszani, stb. :D
THX, lényegre tapintottál! :D

 

Szerencsére egyenlőre Nolcsi elhízásától nem kell tartani. :D De én is nem egy kis dundibékát látok. És mivel én is túlsúlyps lennék, pontosan tudom, mennyire káros nekik. És felnőttként nehezebb egészséges életmódra rászokni, mozgással, egészséges étkezéssel együtt. Nem akarom rászoktatni a tespedésre...

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kiderült, hogy cigány. A nője tipikus cigánybeszédet tart. Viz helyett javasolni tudtam volna, hogy kénsavval itassák. :D
Olvastam is pár helyen, hogy néhány rendőrkolléga "szolidaritásból" lelőhette volna a ganéjt......."menekülés" közben.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretem a strandot, de olcsóbb lenne itthon ülni.
Pontosan. Mi a jó abban, ha olyan az idő, mint késő ősszel szokott lenni?

Egyszerűen nagyon rossz így a hangulata az embereknek, a lányok is szinte nagykabátban járkálnak, este se lehet jól szórakozni, mert befagy a ...-unk.

Szóval vissza a tök jó időt, nyáron nyár legyen (30°+), ősszel ősz(15-25°), télen pedig tél (5-15°).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvastam is pár helyen, hogy néhány rendőrkolléga "szolidaritásból" lelőhette volna a ganéjt......."menekülés" közben.

Én örülök, h nem ez lett a vége. akkor bennük még megvan az a gát, ami (sok máson kívül) megkülönbözteti őket attól a gyilkostól. No meg ha valahogy kiderülne, akkor még ő vesztené az állását, b4ecsületét. Hiszen filmezték is az elfogást. Nem hiányzott az a rendőröknek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Bedöglik" a kamera pl :D Azt is a rendőrök vették.

 

Én azért remélem, hogy megdolgoztak a mocskot rendesen az őrsön.

 

 

Hűvös idő igenis jó most a kánikula után :D Aki nem hiszi jöjjön panelba és rögtön rimánkodni fog egy hetes kánikula után a 16 fokért :D Nem volt állapot, hogy éccaka 20+ fok volt a lakásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan. Mi a jó abban, ha olyan az idő, mint késő ősszel szokott lenni?

Egyszerűen nagyon rossz így a hangulata az embereknek, a lányok is szinte nagykabátban járkálnak, este se lehet jól szórakozni, mert befagy a ...-unk.

Szóval vissza a tök jó időt, nyáron nyár legyen (30°+), ősszel ősz(15-25°), télen pedig tél (5-15°).

 

 

Remélem egyszer nem te fogod beállítani Magyarország időjárását. :D Rossz a hangulata az embereknek? Nekem tök jó, kérdezd meg akik aszfaltoznak hogy milyen a hangulatuk? Azoknak rossz szerintem akik nem tudnak magukkal mit kezdeni a lakásban. Nehogymár az idő határozza meg a hangulatot. Sőt ilyenkor százszor jobb bulit tartani mint melegben. Na mindegy ebben nem értünk egyet.

 

Tenel Ka: Elnézést ,nyilván gyerekekl más. Igenám csakhogy a hőség nekik sem tesz jót. Az Ántsz mindig azt mondja hogy gyerekeket és időseket a nagy melegben a hüvös szobában tartani mert kiszáradhatnak. A börnek sem jó a nagy UV-sugárzás.

Nézd én imádtam a nyarat. De ami itt 15 éve nyár cimén folyik az borzalom. Amit említesz az nem létezik(25 fok). Kétfajta időjárás van nyáron. vagy 38 fok, vagy 16. Nincs normális idő. Csdak hőség van normális meleg már nem létezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd én imádtam a nyarat. De ami itt 15 éve nyár cimén folyik az borzalom. Amit említesz az nem létezik(25 fok). Kétfajta időjárás van nyáron. vagy 38 fok, vagy 16. Nincs normális idő. Csak hőség van normális meleg már nem létezik.

Ez az, én erre gondoltam. Persze h nem normális a hetekig tartó 33-38 fok. A kórházat részben ennek köszönhettük, hiszen a láz is nehezebben ment le a melegben... És nem ivott eleget. És olyan hőségben nem is szívesen vinném strandra. anyósomék kaptak jó kis napszúrást Velencei tavon :D

Ugyanakkor a 16 fok sem normális, főleg ha 2 napja még 33 volt. Jó lenne valami a kettő között, néha egy jó nyári zuhéval... Leget sokat kívánok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Nyáron legyen nyár. Nehogy már 16 fok legyen nyáron... nonszensz. Az országnak sem tesz jót, ha ilyen a hőmérséklet, hogy mást ne mondjak, a turizmust igen érzékenyen érinti. Ebben az országban ilyenkor 30 fok körüli a hőmérséklet. Ezt vagy elfogadja az ember, vagy kereshet másik országot, pl. Nagy-Britanniát, ahol enyhébb a nyár. De ha én együtt élek egy kutyával, nem várom el tőle, hogy nyávogjon. Ha arra vágyok, veszek egy macskát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsére egyenlőre Nolcsi elhízásától nem kell tartani. :D

Tudom :D És jó látni, hogy vannak szülők, akiknek van eszük, tudnak nevelni, no meg ahogy olvasom, Nolcsi alapból is "normális" gyerek :D

 

Kétfajta időjárás van nyáron. vagy 38 fok, vagy 16. Nincs normális idő. Csdak hőség van normális meleg már nem létezik.

Sajnos most hetek óta ez megy, ami valóban nem normális. A 30 fok még viszonylag oké, azzal azért csak kiegyeznél Te is a többiek kedvéért :D Az érveik teljesen jogosak :D És persze a vízparti nyaraláshoz is ez a jó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.