Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Persze tudom, hogy elvállaltuk(már a magyar állam). De ha jól tudom a kimenetel akkor is önkéntes. ha vezényelnék őket egy szót sem szólnék. Gondolom ki van rakva a laktanyában egy felhívás, hogy lehet jelentkezni az afgán misszióra. Hát nem kell jelentkezni.

 

De mindegy ebben úgysem fogunk egyetérteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze tudom, hogy elvállaltuk(már a magyar állam). De ha jól tudom a kimenetel akkor is önkéntes. ha vezényelnék őket egy szót sem szólnék. Gondolom ki van rakva a laktanyában egy felhívás, hogy lehet jelentkezni az afgán misszióra. Hát nem kell jelentkezni.

Lehet, még nem olvastad, de mint írtam, hogy amennyiben nem jön össze a megfelelő létszám, akkor jön a vezénylés. Így meg azért jobb, ha az megy ki, aki akar és nem az, akit küldenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Magyar Alumínium Termelő és Kereskedelmi Zrt. cégvezetők állítása szerint a vörösiszap emberre nem veszélyes anyag, nem okoz maradandó károsodást. "

 

 

Ezek mekkora egy....... :D

 

Már öt halott van a "nem veszélyes" anyag miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Magyar Alumínium Termelő és Kereskedelmi Zrt. cégvezetők állítása szerint a vörösiszap emberre nem veszélyes anyag, nem okoz maradandó károsodást. "
Ja, csak kicsit mar, belélegezve meg tüdőrákot okoz. De ha ők azt mondják nem veszélyes...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Magyar Alumínium Termelő és Kereskedelmi Zrt. cégvezetők állítása szerint a vörösiszap emberre nem veszélyes anyag, nem okoz maradandó károsodást. "

A puskagolyó sem okoz maradandó sérülést, ha nem lőnek le vele... Na, az ilyeneket kell szidni, nem a katonákat :D A pénzéhes multiknál nincsenek nagyobb szörnyek a világon.

Akik ezt írták, azokat azért elküldeném egy kis vörösiszap-birkózásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az emberek nagy része nem hisz a Mal Zrt hivatalos tájékoztatásának. A cég elnöke és vezetője korábban az nyilatkozták, hogy a vörösiszap nem veszélyes senkire. A helyi lakosok és a védekezésben résztvevők nem sok hitelt adnak a két vezető szavainak. ha igazat beszél a tulajdonos, akkor fürdesse meg gyerekét a vörösiszapban - mondja egyikük keserűen.

 

Kepli Lajos és Ferenczi Gábor jobbikos országgyűlési képviselők a helyszínen vannak, s az ország minden pontjáról érkezett gárdisták is igyekeznek kivenni részüket a mentési munkálatokból.

 

Kolontár és Devecser közötti vörös iszappal elöntött területen - alig száz métertre a lakóházaktól - elkeseredetten keresik az eltűnteket. Egy családnak frissen felhúzott házából kellett menekülnie a gyilkos iszaplavina elől.

 

A kolontáriak nagy része úgy véli: soha nem térhetnek vissza falujukba. Húsz év múlva paintball pálya lesz itt - jegyzi meg egyikük elkeseredetten.

 

barikad.hu

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És nézd csak meg, hogy amíg volt normális sorállományunk hány és hány honvéd dolgozott kint a gátakon árvizek idején. Oks, hogy beszüntették a sorozást ( bár néhány gyerekre nagyon ráférne, hogy embert faragjanak belőle) de legalább itthon teremtsenek a katonáknak olyan fizetést, hogy ne kelljen külföldre menniük. :D

Ne, ezzel a részével maxima egyetértek! :D A több fizetéssel!

Viszont szerintem tök mindegy, mennyi katonánk van, ha le akarnának rohanni, akkor több katonával max fél napig tovább bírnánk. Nagy kaland! :P És akkor meg többre mennénk olyan katonákkal, akik már próbálták élesben. Rémlik valami az Aliensből, mikor Gormant faggatták, hány éles bevetésen volt? Nem sokra becsülték aztán, ha jól rémlik! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az emberek nagy része nem hisz a Mal Zrt hivatalos tájékoztatásának. A cég elnöke és vezetője korábban az nyilatkozták, hogy a vörösiszap nem veszélyes senkire. A helyi lakosok és a védekezésben résztvevők nem sok hitelt adnak a két vezető szavainak. ha igazat beszél a tulajdonos, akkor fürdesse meg gyerekét a vörösiszapban - mondja egyikük keserűen.

 

Kepli Lajos és Ferenczi Gábor jobbikos országgyűlési képviselők a helyszínen vannak, s az ország minden pontjáról érkezett gárdisták is igyekeznek kivenni részüket a mentési munkálatokból.

 

Kolontár és Devecser közötti vörös iszappal elöntött területen - alig száz métertre a lakóházaktól - elkeseredetten keresik az eltűnteket. Egy családnak frissen felhúzott házából kellett menekülnie a gyilkos iszaplavina elől.

 

A kolontáriak nagy része úgy véli: soha nem térhetnek vissza falujukba. Húsz év múlva paintball pálya lesz itt - jegyzi meg egyikük elkeseredetten.

 

barikad.hu

Politikai PR cikkeket ne rakjunk már be ide! A jövőben törölni fogom.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A puskagolyó sem okoz maradandó sérülést, ha nem lőnek le vele... Na, az ilyeneket kell szidni, nem a katonákat :D A pénzéhes multiknál nincsenek nagyobb szörnyek a világon.

Akik ezt írták, azokat azért elküldeném egy kis vörösiszap-birkózásra.

És tudod ki volt a beszállítójuk? A mi táncoskedvű ex-miniszterelnökünk cége. Összeérnek itt is ám a dolgok.

Az egyik falut állítólag totál ki kell majd telepíteni ha nem oldható meg a talaj teljes cseréje :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az ország minden pontjáról érkezett gárdisták is igyekeznek kivenni részüket a mentési munkálatokból.
Na vágre egy jó hír ebben a témában. Ez egy dicsérendő hozzáállás, hogy valaki(k) valóban a közért mennek segíteni a többi embertársukért.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Politikai PR cikkeket ne rakjunk már be ide! A jövőben törölni fogom.
?????? Ebben mi a politika? Emberek kerültek veszélybe, más emberek meg mentik ami menthető. Ne meséljünk már be ide is különböző fóbiákat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na vágre egy jó hír ebben a témában. Ez egy dicsérendő hozzáállás, hogy valaki(k) valóban a közért mennek segíteni a többi embertársukért.

Meg egy kis reklámért (bocsánat, ezügyben elfogult vagyok. DE minden tiszteletem azoké, akik mennek segíteni - csak nem szeretem, ha ebbe politika felhang vegyül. Aki ment, és akit mentenek, hazánk fia. )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na vágre egy jó hír ebben a témában. Ez egy dicsérendő hozzáállás, hogy valaki(k) valóban a közért mennek segíteni a többi embertársukért.

Ők ott voltak árvízkor is. Sajna a tűzoltók mellett ők maradtak ilyen feladatokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

?????? Ebben mi a politika? Emberek kerültek veszélybe, más emberek meg mentik ami menthető. Ne meséljünk már be ide is különböző fóbiákat.
Ha Te ebben nem látod a politikát akkor nagyon sajnálom. Pedig benne vannak a kulcsszavak. Ne leehessen már ennyire megvezetni oldie! A jobbik az ostoba embereket tudja csak becsapni! Elég ismernem az itteni kerülte jobbikos jelöltjét. Hitlerről szóló könyvek a polcán, agresszív iszákos b*rom. Ilyen ez mind, hiába játszák meg magukat. Gondolom ha cigányok laknának ott, akkor a kisujjukat se mozdítanák meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rémlik valami az Aliensből, mikor Gormant faggatták, hány éles bevetésen volt? Nem sokra becsülték aztán, ha jól rémlik! ;)

Hát, inkább legyen egy seregnyi Hicks tizedesünk, Vasquez őrvezetőnk és Hudson közlegényünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És tudod ki volt a beszállítójuk? A mi táncoskedvű ex-miniszterelnökünk cége. Összeérnek itt is ám a dolgok.
Lol, hiába mondott le évekkel ezelőtt a pali, még mindig mindenről ő tehet. ;) Bocs, de ez a fóbia, és ez a no comment.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem lehet Gárdista vagy Józsi bá' és haveri köre, egyre megy. Ott van, segít és kész. ;)

Valamint kérdem én, hol vannak ilyenkor mondjuk a Baptisták? Mikor külföldön van valami kis baj, egyből mennek oda, de most?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Te ebben nem látod a politikát akkor nagyon sajnálom. Pedig benne vannak a kulcsszavak. Ne leehessen már ennyire megvezetni oldie! A jobbik az ostoba embereket tudja csak becsapni! Elég ismernem az itteni kerülte jobbikos jelöltjét. Hitlerről szóló könyvek a polcán, agresszív iszákos b*rom. Ilyen ez mind, hiába játszák meg magukat. Gondolom ha cigányok laknának ott, akkor a kisujjukat se mozdítanák meg.
Te mitől rettegsz ennyire? Tudod te egyáltalán, hogy miről beszélsz, kiket, milyen családos embereket vádolsz? Hány ember ugrik ki az ágyából és megy több száz kilométert autóval, hogy segítsen máshol? Saját pénzből. Te meg ebbe Jobbikot meg már ördögöt látsz. Tény, ott van a hírben egy sor ahol két politikus említenek. Hát istenkém, kimentek tájékozódni és nem gyilkolni, hogy tartani kelljen tőlük. De nem rajtuk van a hangsúly amúgysem ha nem tűnt volna fel, hanem ugyanolyan egyszerű és csalásod embereken akik közül mi is sokan kerülhetünk hasonló helyzetbe. Az meg hogy a honvédelmünk leépítése után nem katonák mennek ki, hanem tűzoltók, katasztrófavédelmisek, magyar gárdisták, hát az aztán marha nagy bűn. Úgy beszélsz ezekről az emberekről mintha gyilkolnának. És képzeld el, ha már szóba hoztad, volt hogy gárdista ( fúj de mocskos állatfaj, ugye) cigánnyal együtt pakolta a homokzsákot. Családapa segített családapának, fiú egy másik fiúnak. Csak a mai világban erről nem olvashatsz olyan oldalakon mint az origó vagy index. Ők még videóra se veszik fel a közös munkát mert kiderül, hogy hú vazze, ezek az emberek nem is gyűlölik egymást hanem kéz a kéznek adja a zsákot. Hát ezek akik megvezetnek sok olyan embert mint pl te magad. Én meg mosolyogva nézem a videókat és a fényképeket a közös munkáról, hogy mi is történt valójába. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem lehet Gárdista vagy Józsi bá' és haveri köre, egyre megy. Ott van, segít és kész. ;)

Valamint kérdem én, hol vannak ilyenkor mondjuk a Baptisták? Mikor külföldön van valami kis baj, egyből mennek oda, de most?

Nagyon jogos a kérdés. Hány és hány teherautót tudnak megpakolni ha pl hetedhét országban veszélyes szúnyogcsípés terjed. Idehaza meg..... :S De még olyat is régen hallottam, hogy külföldről ilyenkor segélyszállítmányok érkeznének.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jogos a kérdés. Hány és hány teherautót tudnak megpakolni ha pl hetedhét országban veszélyes szúnyogcsípés terjed. Idehaza meg..... :S De még olyat is régen hallottam, hogy külföldről ilyenkor segélyszállítmányok érkeznének.

 

Ez van a Baptista szeretetszolgálat oldalán kint:

Kiemelt hírek

1752: Az együttérzés száma

Komm, k, 2010-10-05 20:04

 

A Nemzeti Segélyvonal villámgyűjtést szervez a Vörösiszap-katasztrófa károsultjai számára. A 1752-es nemzeti Segélyvonallal összegyűjtött pénzadományok az öt legnagyobb karitatív szervezeten keresztül jutnak el károsult honfitársainkhoz.

Hívja Ön is a 1752-őt!

 

válasz a kérdésre! ;) (legalábbis részben. Csalódott lennék, ha csak ennyi lenne. És csak onnét.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De még olyat is régen hallottam, hogy külföldről ilyenkor segélyszállítmányok érkeznének.
Hm... mintha az árvízkor jöttek volna német emberek, szállítmányok, de nem pontosan emlékszem, hogy mi volt akkor, nem kapta fel őket annyira a média.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez van a Baptista szeretetszolgálat oldalán kint:

Kiemelt hírek

1752: Az együttérzés száma

Komm, k, 2010-10-05 20:04

 

A Nemzeti Segélyvonal villámgyűjtést szervez a Vörösiszap-katasztrófa károsultjai számára. A 1752-es nemzeti Segélyvonallal összegyűjtött pénzadományok az öt legnagyobb karitatív szervezeten keresztül jutnak el károsult honfitársainkhoz.

Hívja Ön is a 1752-őt!

 

válasz a kérdésre! ;)

Köszi, akkor van még remény :D

 

 

Dzséjt: Ment priviben a katonaügyröl írás. ne itt untassuk a népet. :D
Jaj, ne már! Ezt én is olvasnám pedig :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tőlem lehet Gárdista vagy Józsi bá' és haveri köre, egyre megy. Ott van, segít és kész. ;)

Valamint kérdem én, hol vannak ilyenkor mondjuk a Baptisták? Mikor külföldön van valami kis baj, egyből mennek oda, de most?

 

Itt gyüjtik a baptisták a vörösiszap károsultaknak a pénzt és a felajánlott segitségeket amit a helyszinre visznek:

 

http://www.baptistasegely.hu/node/903

 

Edit: Hupsz, megelőztek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mitől rettegsz ennyire? Tudod te egyáltalán, hogy miről beszélsz, kiket, milyen családos embereket vádolsz? Hány ember ugrik ki az ágyából és megy több száz kilométert autóval, hogy segítsen máshol? Saját pénzből. Te meg ebbe Jobbikot meg már ördögöt látsz. Tény, ott van a hírben egy sor ahol két politikus említenek. Hát istenkém, kimentek tájékozódni és nem gyilkolni, hogy tartani kelljen tőlük. De nem rajtuk van a hangsúly amúgysem ha nem tűnt volna fel, hanem ugyanolyan egyszerű és csalásod embereken akik közül mi is sokan kerülhetünk hasonló helyzetbe. Az meg hogy a honvédelmünk leépítése után nem katonák mennek ki, hanem tűzoltók, katasztrófavédelmisek, magyar gárdisták, hát az aztán marha nagy bűn. Úgy beszélsz ezekről az emberekről mintha gyilkolnának. És képzeld el, ha már szóba hoztad, volt hogy gárdista ( fúj de mocskos állatfaj, ugye) cigánnyal együtt pakolta a homokzsákot. Családapa segített családapának, fiú egy másik fiúnak. Csak a mai világban erről nem olvashatsz olyan oldalakon mint az origó vagy index. Ők még videóra se veszik fel a közös munkát mert kiderül, hogy hú vazze, ezek az emberek nem is gyűlölik egymást hanem kéz a kéznek adja a zsákot. Hát ezek akik megvezetnek sok olyan embert mint pl te magad. Én meg mosolyogva nézem a videókat és a fényképeket a közös munkáról, hogy mi is történt valójába. ;)
Látom meg vagy világosodva. :D Ez a jobbikos fajtának az ismérve. Ők mindent jobban tudnak és félre vannak értve. Na ja. Szerintem hagyjuk is ezt a dolgot, Te úgy látod én meg másképp. Ja és mitől rettegek? Az emberi butaságtól.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.