Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Aki be akar jutni a majomparádéra az küldjön egy felhasználó nevet, egy jelszót és egy érvényes mailcímet a majomparade@gmail.com címre.Visszafogják igazolni és mehet.

 

Án Azeureust használok.Messze ez a legjobb.A letöltés meg ahogy Dzséjt is írta a seeder/leecher feltöltési sebességétől függ.Ha lassú a feltöltése, hiába gyors a mi letöltésünk.Ezért jó ha a seedernek T3-as Lan-ja van.Az 160 kb/s feltöltést jelent.

 

Van még a bithumen is az is nagyon jó torrentoldal de oda csak meghívóval lehet bejutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van még a bithumen is az is nagyon jó torrentoldal de oda csak meghívóval lehet bejutni.

A legjobb hely, csak kár, hogy korlátozva van a feltöltés, így nekem legalábbis nehéz tartani az arányom. A legjobb, ha az endlessről leszedek valamit és ha ugyan az a release, azt seedelhetem a bitire is.

 

A majomparádé szvsz sose volt jó hely. Mindi a biti, mind az endli veri.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb hely, csak kár, hogy korlátozva van a feltöltés, így nekem legalábbis nehéz tartani az arányom. A legjobb, ha az endlessről leszedek valamit és ha ugyan az a release, azt seedelhetem a bitire is.

 

A majomparádé szvsz sose volt jó hely. Mindi a biti, mind az endli veri.

Ezzel nem értek egyet.A majomparádéra sookal több mindent felraknak mint a bithumenre.Mikor a bithumenen tag voltam, volt olyan hét amikor semmit sem szedtem onnan.Egyszerüen pl filmet alig raknak fel.Nekem a majomparádé sokkal jobban tetszik.Ja és a bithumen nagyon igazságtalan.Alig megy vissza valami.Leszedtem egy filmet és pár nap alatt 5 MB ment vissza pedig egész nap megy a gép.Így sose lehet jó arányt elérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.