Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Derb: ezért kell beállítani a dolgokat. Valszeg a minimumon volt a biztonsági szintje, ami annyit ér, mint halotnak a csók.

Amúgy megfelelő beállításokkal a Nod egy kiválló írtó.

Lehetséges nem tudom.Biztos van ilyen rajta? Én nem találtam semmi ilyet. Az holvan rajta?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbáld ki az AntiVir XP-t, ingyenes, jó, és ez tényleg rendesen takarít, ráadásul be sem enged semmit. A legújabb nagy frissítés óta meg egyáltalán nem találkoztam vírussal.

Köszi Dzséjt, de ez azt írja ki, hogy nincs a gépen vírus (holott tele van).

 

Kaspersky-hez tudtok adni egy gyári számt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A Rákóczi úton újabb tüntetők érkeznek a Köztársaság térre. Néhány tüntető az [origo] tudósítójának azt mondta: csak így lehet eredményt elérni. "Hiába tüntetnek ezrek a Parlamentnél. Autókat kell felgyújtani, hogy elérjünk valamit." Azt ígérik, hogy csütörtökön és szombaton várható csak igazi felfordulás. "A forradalom lényege, hogy nem kell iskolába menni, nem kell dolgozni, és nincsen semmi" - mondták a 16-17 éves demonstrálók."

 

Azthittem hogy a tegnapi buli után mostanra lecsendesedtek, de tévedtem.Megint megy ez az adok-kapok harc.

Én már ki sem megyek az utcára, legalábbis az 5. kerület környékét elkerülöm....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik barátom/lány/ holnap /csütörtökön/ akar felmenni Pestre. Nem tüntetni, csak úgy vissza a régi sulijába. Meg fogom ma neki mondani hogy nem fogom engedni hogy felmenjem! EZ már nem tűrhető állapot.

Ha most lehetne politizálni, elmondanám mit kéne tenni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"A forradalom lényege, hogy nem kell iskolába menni, nem kell dolgozni, és nincsen semmi" - mondták a 16-17 éves demonstrálók."

Egek!!! És az ilyen kölykök kimennek az utcára, mikor fogalmuk sincs semmiről! Ezt olvasva igencsak kételkedem, hogy épeszűek egyáltalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egek!!! És az ilyen kölykök kimennek az utcára, mikor fogalmuk sincs semmiről! Ezt olvasva igencsak kételkedem, hogy épeszűek egyáltalán.

És sajna ezek a kis p*csfejek jelentik a legnagyobb veszélyt. Azt hiszik tudják mibe avatkoznak és hogy mindent lehet. Türnek zúznak. Csak példát kéne statuálni.

Régi kínai módszerekkel! :lol:

"Shuuuttyyy, mind...lógni fogsz!" - Ludas Matyi :lol:

 

Bocs, abbahagytam.

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs (tudtommal).

Sztem kéne, mert a vírusírtó csak vírusokat írt, a spyware-eket nem.Ami gyakoribb sokkal mint a vírusnak mondott férgek.

A leghatékonyabb talán a Spy Sweeper nevű anti sw, én azt ajánlom.HA nem írtja ki akkor érdemes megpróbálni mással, de a lényeg hogy egyszerre ne menjen több anit sw vagy vírusírtó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legelső szerintem az lenne, hogy Brüsszel hercege visszahivná toborzott katonáit, és megpróbálni elmagyarázni neki, hogy 50 éve vége a forradalomnak.

Így van. Ezt már én sem állom meg... Mit képzel magáról ez a senkiházi orbán? Összeállt a miép/jobbik cuccal, és a háttérből irányít. Elég csak elolvasni miket nyilatkozgat. Számomra a fidesz, egy szélsőjobboldali párttá vált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdem azt gondolni hogy idővel ez Gyurcsánynak fog kedvezni.

 

Csináltam tegnap a tüntetésen egy lesifotót:

http://img381.imageshack.us/img381/6589/orbncopyeq4.jpg

 

 

Ha a birodalmi rohamosztagosok lettek volna ott, nem lennének már tüntetők. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdem azt gondolni hogy idővel ez Gyurcsánynak fog kedvezni.

 

Csináltam tegnap a tüntetésen egy lesifotót:

http://img381.imageshack.us/img381/6589/orbncopyeq4.jpg

 

 

Ha a birodalmi rohamosztagosok lettek volna ott, nem lennének már tüntetők. :lol:

Ez nagyon nagy Obi1!!! Marha jóóó! :lol:

De Ody a Tiéd is állat. Tényleg ezt kéne. :) Védeni a Birodalmat a lázadóktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A békés tüntetést pártolom, de ez az aggresszívkodás nevetséges...

 

Pláne, hogy csak az országot járatják le.

 

A békés tüntetés viszont nagyon is helyén való! Nehogy már mindent meg lehessen csinálni ebben az országban!

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom egy ici-pici politika itt belefér. Inkább nem is annyira a politikához, mint a tüntetéshez: Én voltam kint hétfő délután... te jó ég... aszondja: Aranybullát Alkotmánynak (amiben meghatározták hogy a nemesek ne adózzanak... persze a nép tapsol), meg hogy lámpavasra a vezetőkkel. De nem aprózta el: már az ellenzéket is lámpavasra akarta küldeni. Ez volt a békés tüntetés délután. Aztán már csak a TV-ből néztem... tényleg nem ártott volna egy-két rohamosztagos.

 

Obi1: Ebbe a részébe ne menjünk bele plz!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, létezik békés tüntetés. Tegnap jó magam is részt vettem rajta, Szolnokon. Nem a megszorítások ellen tüntetek, hanem a morális problémák ellen. Itt olyan morális kérdések merülnek fel, hogy... figyelj, az már az oviban sem mentség, hogy a másik is csinálja. :lol: Nem lehet olyan miniszterelnöke az országnak, amelyik mögött nincs hitelesség. Én nem kormányváltást szorgalmazok, hanem miniszterelnökváltást. Ott van Kiss Péter, vagy valaki, aki hitelesen ki tud állni a nép elé. Valaki, aki az elejétől kezdve vázolja a megszorítások lényegét. Szükség van valakire, akinek még van hitele ebben az országban. Gyurcsány csúnyán belebukott ebbe az egészbe. Megmondta: Négy évig semmit sem csináltak. Ő mondta, nem én. Én csak annyit fűznék ehhez hozzá, hogy szerintem nincs szükség olyan kormányra, amely négy évet elherdált az ország idejéből.

 

De ez már lerágott csont. Erre tavasszal kellett volna gondolni. Most egy kormányváltás csak mélyítené a válságot. Miniszterelnök váltásra morális elvek miatt viszont szükség van, méghozzá mi hamarabb. Gyurcsány nem fogja tudni végigvinni a konvergencia programot. Túl nagy lesz rajta a nyomás ahhoz.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Azzal együtt, hogy sok mindenben nem értek egyet, ez egy nagyon érett válasz volt. Szivesen dumálnék veled politikáról. A falusi tüntetések tök normálisak voltak, ahogy én innen megtudom állapitani... sajnos a pesti csak normálisan indult. Aztán lett belőle egy szélső-jobbos találkozó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm :lol: Én abszolúte hozzászoktam már az "érett" politizáláshoz. A legjobb barátom, akit idestova 12 éve ismerek, abszolút bal oldali, és olyan jól el tudunk beszélgetni, vitatkozni az ország helyzetéről, soha semmi veszekedés nem volt köztünk ezzel kapcsolatban :lol: Én egyébként ilyesmire gondoltam anno a topic létrehozásánál, de azt hiszem ennek a fórumnak még a külvilág részében sem a politika kitárgyalása a célja :P Csak érintőlegesen. :)

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem úgy kéne intéznie mint a másik csomagos elődjének. Végigviszi amit muszáj aztán jöhet a csere.

 

Amúgy szép szép a sok rohamoszti, de remélem ewok nincs a tömegben!

 

 

Csináljátok már vissza a Politika topikot mert szétofffoljuk az egyéb Fontost! Aztán azt majd egy csokorban lehet törölni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy jár egy olyan a fejemben, hogy ha már ott a cirkusz, ott a sok tévé stb, nyugodtan rendezhetnénk egy bejelentett SW-napot a környéken. Csak hogy más néznivaló is legyen. Vagy kiköltözhetne a Fővárosi Nagycirkusz. Esetleg Csonttörőék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülyeséget mondott, hogy 4 évig nem csináltak semmit.Az Orbán-Gyurcsány vitánál a dolgokat Feri nem az újjából szopta, igazak voltak.Ha akkora paraszt irányítaná az országot mint a Viki, én kiugranék az ablakon.

 

Szerintem akkora hülyeség ez a tüntetés, ha a fidesz tette volna mindezt én akkor sem mentem volna ki.

Egyébként is.Gyurcsány csak egy közvetítő, nem ő hozza a döntéseket, felette több személy áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.