Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ismét segítséget kérnék tőletek. Hogyan lehet a gépben lévő video kártyát rákötni a TV-re? Van rajta s-video kimenet. Pontosabban kell-e valami progi ehhez? Ugyanis már összekötöttem a tv-vel, de nem tudom ráhangolni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A videókártya aktuális driverét célszerű feltelepíteni, majd az asztalon jobb klikk- tulajdonságok: beállítások fül - speciális gomb. És ha be van dugva az s-video kábel, akkor elvileg ott azon belül is van valamilyen fül, ahogy a megjelenítő eszközöket tudod beállítani. Na ott a TV-t választod, ha a kábel másik vége is a megfelelő helyre van dugva. Arra átállítod, a tv távirányítón meg az AV vagy tv/video gombot nyomogatod, amig meg nem jelenítődik a kép. Elvileg így kéne működnie, ha persze klappol minden. De ez a kábel csak képjelet fog közvetíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem fog, az S-video csak képátvitelre jó. Mellé még kell olyan kábelt venned, ami a hangot viszi át. Nem tom mi a neve, ami olyan hosszúkás(talán Jack dugó?), és piros meg fekete meg talán fehér vagy sárga színű? :) De műszaki boltban azt tudni fogják.

És szerintem a legegyszerűbb ha veszel még egy scart átalakítót is, és azokba dugdosod be a kábeleket, és magát a scartot meg egy helyre a tv-be. Nem olyan nagy pénzek ezek, én vagy 800ért vettem anno a Hama scart átalakítót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy adtak a kártyához egy kábelt, aminek az egyik oldala 'S', a másik viszont három jack dugós. :) Szóval akkor hangot is viszi :P Egyébként Nvidia 7600GS kártyáról van szó, erről kellene pontos beállítás. A leírásában erről egy mukkot se írnak. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor passzolom. :) Nekem az s-video kábel mindkét végén s-video végü. :) Nekem is anno adtak a kártyához valami kábelt, de az meg olyan malacfarkincányi volt, hogy meg se néztem. Nálam 5 méteres tétel kellett. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyszer próbáltam összekötni a videót a TV-vel mert egy ismerősöm megoldotta valahogy. Magyarázta is meg nem is és az lett a vége, hogy tönkrement videó Scartjának a bemenő jeleket fogadó része.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó Carbon!

 

Szerintem nagyon eltalálták! :)

 

Most végeztem vele (mármint a carrierrel), de még mindig nagyon szívesen játszom vele, kár, hogy neten nem tudok :)

 

(online játéknál valami EA f*szságot kér, ami meg biztos, hogy csak az eredeti játékhoz lenne :P )

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát IP alapján nem is, de ha pl. interaktív ligát szeretnél játszani a Fifa 07-tel, sajnos ahhoz is kell egy bizonyos EA code, amihez a key generator által kreált kód nem jó (ergo meg kéne venni a teljes játékot, ha játszani szeretnék vele. De az meg mennyibe kerül? 15 rugó... hihető, hogy meg tudom venni :) )

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a tesó pont a 07-tel multizgat, amúgy meg a "Pro Evolution Soccer 6"-ot nyomja.

Én meg csak egyszer multiztam, a "Splinter Cell Chaos Theory"-val.

De nem is akarok többet rizsázni erről mert annak megvan a külön helye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó Carbon!

 

Szerintem nagyon eltalálták! :)

Én még csak a Most Wanted 6. helyéért küzdök :P

Bár amilyen sűrűn én NFS játékkal játszok. Az első az NFS 1 volt. A második a Most Wanted. Most úgy tíz évre megint talonba teszem az NFS-t, maradok a GTA-nál, abban lehet törni, zúzni (bár ezért jött be az MW is, mert szabadon lehet mászkálni és viszonylagosan amortizálható a környezet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem gyárilag vettem meg (írtam lentebb is :) ). Emiatt nem tudok vele multizni:

 

A kifagyásokról: a beállításokban be lehet állítani az automatikus mentést, így gyakorlatilag nagyon ritka az, amikor vesztek valamit a kifagyásokkal.

 

De az igaz, hogy gyakori a kifagyások száma. Engem mondjuk a "Virtuális memória túl kicsi" figyelmeztető ablak idegesít, de nagyon.

 

Ha kirúgod az első segítődet, Neville-t, akkor mindig kilép, ez fix, én mindig így hagytam abba a játékot :D Ez volt a leggyorsabb módja.

 

A szélsőjátékosokról: Érdemes őket felvenni. Főleg a szélfogó és az útkutató is hasznos, de a blokkoló sem rossz, ha gyors a kocsija. A versenyháború kategóriájú versenyben pont az a nehéz, hogy nincs szélsőd. Azzal sokkal könnyebb, bár ki tudja, kinek mi a jó: a könnyebb vagy a nehezebb :)

 

Obi, egy tuti tipp az utolsó verseny utolsó szakaszára: Én mindig azt csináltam a kanyon párbaj első lépcsőjén, hogy rögtön az első kanyart máshogy vettem mint a "főellenség", egy óra gyakorlással pedig sikerült magamat előtte tartanom 10 sec-ig így kiütéses győzelmet arattam. Ha jó a kocsid gyorsulása, és a kezelhetősége, érdemes kipróbálni :)

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet ezeknél az EA-s cuccoknál valahogy leállítani a Floppy csesztetését amikor a játék indul?

Nemtom Nektek csinálja-e.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.