Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nézzük józanul a dolgot. Egy érettségin nem lehet megbukni.

A józanul nálam azt jelenti, ha az ember egy cseppet komolyabban veszi, mint egy témazárót akkor nem lehet gondja, még ha nem is érdekli.

 

Egy évvel felettünk voltak olyanok, akik az írásbeli utáni hónapot átstrandolták. Tök lesülve és üresen mentek szóbelizni. Kb 7-8-an voltak mind elhasalt. Pedig volt olyan akinek fontos lett volna, mert felvették, mindenből csak kettes kellett volna.

 

Évfolyam társam volt a Fradi mostani kapusa: Kemenes Szabolcs, őt meghúzták matekírásbelin. (Elég érdekes véleménye volt róla.) Hát az is egy művészet. Legyen valaki akármilyen matek analfabéta, aki nem tud megoldani egy egyenletet amiből kiesik a másodfoku tag, az megérdemli, azzal már majdnem megvan a kettes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azoknak külön kell gratulálni...

Gratuláltunk is. Lokatelli jól mondja, aki azért kicsit komolyabban áll hozzá, az átmegy. Erre szoktam mondani, hogy ahhoz, hogy érettségin megbukj, nagyon hülyének kell lenned. Hát az a három az volt. Az egyik (amin már én is benn voltam) történelemből hasalt, annak a végső mentő kérdése az volt, hogy a hidegháború miért volt hidegháború. A válasz: Mert télen volt. A töri tanár és a vizsgabiztos itt eldobták a tollukat és feladták az utolsó kenetet. Na szóval, a bukáshoz ennyire sötétnek kell lenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok! :)

Csak nem karóra számítottál?

Arra számítottam hogy megbukok, mivel volt egy olyan dolgozat hogy akinek 1-es lesz az megbukik, akármilyen jegyei is vannak.

 

Füge sok sikert, biztos jól fog sikerülni.Érezz, ne töprengj, halgass az ösztöneidre!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi lett a vége?

 

Füge drukk megy :P

 

Obi1, grat a nem várt jó eredményhez :P

 

Érettségihez meg annyit, hogy valóban hülyének kell hozzá lenni. Habár hugi összepuskázta matekból a ketteshez való minimális pontot :D Tényleg nem értett hozzá, pedig még tanult is rá.

A jótanulók meg azon paráznak, hogy ne égjenek le pont az érettségin, ergó legalább egy négyest összehozzanak :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te, ez jobb lett, mint az én vizsgám.

Nehogy azt hidd. tudod hány sörömbe került. :D

 

Amúgy van még egy bizi az az éves és a sulis.De abban a gyakorlati a legszarabb.Az ott kettes. És a számtech tancsinéni is szemét volt. ötös volt megbeszélve betig tök jól is tudtam minden jegyem ötös. csak azért hujített mert egy vizsgáról lemarattam apu halála miatt. :P

 

beolvas_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ja és akkor még nem láttad az esti gimis bizimet az első évről. Szinte minden 2-es. csak a művtöri és a számtech ötös. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mi lett a vége?

 

Füge drukk megy :P

 

Obi1, grat a nem várt jó eredményhez :P

 

Érettségihez meg annyit, hogy valóban hülyének kell hozzá lenni. Habár hugi összepuskázta matekból a ketteshez való minimális pontot :D Tényleg nem értett hozzá, pedig még tanult is rá.

A jótanulók meg azon paráznak, hogy ne égjenek le pont az érettségin, ergó legalább egy négyest összehozzanak :P

Így igaz nekem a matek 4-hez két **************** pont kellett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így igaz nekem a matek 4-hez két **************** pont kellett volna.

Hát ezt sajnálom :D

Pár éve egyik kolléganőm gyerekével készültem a matek szóbelire, mert meghúzták az írásbelin (mondjuk nem csodálom), de aztán valahogy összeszedték a hiányzó egy pontot neki, így mégsem kellett szóbeliznie. Habár soha olyan lelkesen nem foglalkozott a matekkal, mint abban a két hétben, mivel "közös nyelvet beszéltünk", értsd volt diák a diákkal, sikerült vele ezt-azt megértetni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.