Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Telejesen változó, kinek a 'hibája'. Bár amit írtál, abból úgy érzem ki, hogy a lányokat kevésbé lehet hibáztatni, mint fordítva. Pedig nem... Sok sz*rházi nő van (és persze pasi is), ez az igazság. Nem is kellene messzire menni megerősítésért. Ugye oldie?

Én már inkább a jelennel törődnék. :D Most úgy érzem nagy kincs került a kezeim közé :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a kapcsoaltos mizériában nekem eddig az volt a legrosszabb tapasztalatom, hogy alkalmazkodásra képtelen idiótának minősítettek, miközben ő elvárta tőlem, hogy minden nap menjek el hozzá (25 km-re lakott), miközben ő cseszett felém nézni. Ezek után fogadtam meg, hogy csak az én városomba keresek barátnőt (ami eddig még nem jött össze egy ízben sem).

 

Ha véletlen késő éjszaka, kora hajnalban megint megfejthetetlen kóddal írok, akkor előre elnézést, csak van ez az utcazene fesztivál itten, amit nem hagyhatok ki :D

Amúgy nincs tervbe véve, hogy felszédülök ide, csak jobb, ha szólok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért Te is érdekes vagy... Ez a nagy kincs hozzád járt majdnem évekig, akkor nem tűnt fel? :D

Hát olyan régóta nem, nameg ő is tudja, hogy én már kivontam magamat a "nagy csajozásból". Ergó elégé magam alatt voltam, hogy pont megint kockáztassak. De ebbe most hagyj ne menjek bele. Szar háttér van mögöttem ennyi. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha véletlen késő éjszaka, kora hajnalban megint megfejthetetlen kóddal írok, akkor előre elnézést, csak van ez az utcazene fesztivál itten, amit nem hagyhatok ki :D

Amúgy nincs tervbe véve, hogy felszédülök ide, csak jobb, ha szólok.

:D Gyere nyugodtan, és számolj be milyen volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát... momentán úgy fáj az egész fejem, fülem, mindenem, hogy azt se tudom fiú vagyok-e vagy lány...

 

Ja, egyébként felvettek a Debreceni Egyetem Közgazdaságtan Karára (Gazdálkodás és Menedzsment szak)

 

124 pont kellett, 139-m volt, szóval mondhatni simán.

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár amit írtál, abból úgy érzem ki, hogy a lányokat kevésbé lehet hibáztatni, mint fordítva. Pedig nem... Sok sz*rházi nő van (és persze pasi is), ez az igazság.

Még csak nem is céloztam ilyenre. Mint ahogy írtad, mindkét kategóriában sok hülye van, ez így is van. De nem mondanám, hogy egyik túlsúlyban lenne a másikkal szemben :D Viszont ti itt, fiúk nagyon a lányokra fújtatok itt, elvégre túlsúlyban vagytok itt képviselve, mi lányok, meg felhoztuk az ellenoldalt is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azért Te is érdekes vagy... Ez a nagy kincs hozzád járt majdnem évekig, akkor nem tűnt fel? :D

Két éve ismerjük egymást, de tavaly ősszel voltam ott először :D

Pedig egyszer mondtam is, hogy nem járkálunk gyakran össze, csak neked tűnik úgy :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Donát.

 

Ody: Nem hinném, hogy becsapom magam.Az életelvem eddig bejött.Én nyugodtan, kiszámíthatóan élek, a barátaim meg állandóan panaszkodnak, vagy a férjükre, vagy a feleségükre.Ilyenkor mindig megkérdezem, hogy miért mentél hozzá?A válasz általában az, hogy akkor szerelmes voltam belé, olyan aranyos volt stb.Na neeee.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, gratula, de fel nem dobom az estéd, főleg mert ezt reggel/nappal olvasod. Kijózanodtam, mire hazaértem :D Most éppen laptopot buherálok, szóval minden jó. Na jó, kicsit könnyű leütni ezeket a billentyűket, de amúgy minde faxa :D Amúgy jó volt, mint tegnap, holnap is megyek. Van itt sok jó nő, jó music, meg pia dögivel :D

 

Derb, sajnálom :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nyugodtan, kiszámíthatóan élek, a barátaim meg állandóan panaszkodnak, vagy a férjükre, vagy a feleségükre.Ilyenkor mindig megkérdezem, hogy miért mentél hozzá?A válasz általában az, hogy akkor szerelmes voltam belé, olyan aranyos volt stb.Na neeee.

Jah, hát kérem, nem tudják előre, hogy egy életre házasodnak elvileg, és nem pár hónapra? Meg kell gondolni ilyenkor, hogy mi mindenre képesek egy kapcsolat megtartásáért. Évekkel ezelőtt olvastam, hogy nem a szerelem mélysége számít, hanem, hogy mit vagyunk képesek megtenni érte. Ezen múlik. Sokszor totál igaznak érzem.

Az a baj, hogy sokan nem gondolkodnak előre, és aztán egy picit sem képesek egymásért meg a kapcsolatukért tenni is valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Nem hinném, hogy becsapom magam.Az életelvem eddig bejött.Én nyugodtan, kiszámíthatóan élek, a barátaim meg állandóan panaszkodnak, vagy a férjükre, vagy a feleségükre.Ilyenkor mindig megkérdezem, hogy miért mentél hozzá?A válasz általában az, hogy akkor szerelmes voltam belé, olyan aranyos volt stb.Na neeee.

Van benne valami...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnálom :D És mi lesz ezután? Pótvizsga?

Nem mert a szakmámból rég átmentm. most felsőbb fokú intézménybe jelentkeztem. :D Az egyikbe kelett éretségi a másikba nem. Oda jelentkeztem amiben nem kell természet szerüen mert az nioncs. még. De ahol nincs oda se vettek fel. :D Gyűlölöm a szakmámat.

 

Akkro megyek jelentkezem majd estire,de addig meló ezerrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.