Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nekem bizony isten nem forog ellentétesen. Ha olvasok, ha számolok, ha ugrálok, nekem ez csak óramutató szerint megy.

 

És szerintem nagyon is van összefüggés. Akik balkezesek, azok az agyuk jobb oldalát használják jobban, csakúgy mint a szöveg tanúsága szerint azok, akik óramutató szerint látják forogni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bizony isten nem forog ellentétesen. Ha olvasok, ha számolok, ha ugrálok, nekem ez csak óramutató szerint megy.

 

És szerintem nagyon is van összefüggés. Akik balkezesek, azok az agyuk jobb oldalát használják jobban, csakúgy mint a szöveg tanúsága szerint azok, akik óramutató szerint látják forogni.

Hát én is azt hittem hogy nem is él a bal agyam :P és mint mondtam jobb kezes vagyok mégis jobbra forog (tudom van rejtett balkezesség, nem hiszem hogy nálam ez van) és olvastam is hogy a félteke dominancia független a jobb és balkezességtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nekem csak óramutató járásával megegyező irányba forog. Ami azt jelenti, hogy az agyam jobb oldalát használom jobban, ami tökéletesen igaz is, hiszen bal kezes vagyok :P

 

Tök jó ez a teszt!!!

Nekem is, pedig jobb kezes vagyok, de elméletileg rejtett balkezes is. Néhány dolgot bal kézzel csinálok...........................

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyértelműen azt hallottam, hogy bal kéz = jobb agyfélteke dominancia. Nem azt jelenti, hogy a bal agyféltekéd halott, csupán hogy a jobb dominál. A teszt is ezt igazolja, én hiszek neki.

Attól függetlenül rohadtul zavart, hogy csak jobbra látom forogni. Számítógépes munkám van, sosem hittem, hogy közben is a jobb agyféltekémet használom inkább. Mindenesetre ez megmagyarázza miért a geometria volt az erssőégm matekból, ahhoz kell térlátás, és az állítólag jobb agyfélteke.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor rákattinottam óramutatóval ellentétesen járt, akkor beleolvastam a mellette lévő szövegbe és átfordult az iránya. Utánna kicsit később meg megint ellentétesen forgott. :P

Pont így jártam én is! :P Most próbálkozom magamtól állítgatni a forgás irányt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben új világcsúcs van születőben. A gépemen futó víruskeresés 12% -on áll, és eddig 3343 vírust talált. A végső számról is beszámolok majd. :P

Az meg hogy? Nekem 4 éve van Windowsom, 3 éve netem, és még eddig 1-szer kaptam el vírust, azt is nyakon csípte egyből az avast. A windowsom pedig 4 éve nincs újrarakva. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is, pedig jobb kezes vagyok, de elméletileg rejtett balkezes is. Néhány dolgot bal kézzel csinálok...........................

Néhány dolog? Pl most a tejesbögrét bal kézzel vettem fel, az is számít? :P

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg hogy? Nekem 4 éve van Windowsom, 3 éve netem, és még eddig 1-szer kaptam el vírust, azt is nyakon csípte egyből az avast. A windowsom pedig 4 éve nincs újrarakva. :P

Jó ideje nincs vírusírtó a gépemen. De nekem is kezd gyanús lenni a dolog... De mondjuk ez egy vírus, csak ekkora számban replikálta magát. A system volume-ban tenyészik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.