Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kőkemény verés kéne nekik, akkor nem ezzel szórakoznának.Azért csinálják mert az emberek hagyják magukat, és a törvények is olyanok amilyenek.A nevelés is az önzésről szól.Az én időmbenm ha valaki olvasott az órán elvették a könyvét és senki nem mert visszaszólni egy tanárnak.Ha meg otthon kitudódott kaptam akkora fülest, hogy életre megemlegettem.

 

Az én véleményem szerint brutális verés, ha a szülő bejön és nekimegy a tanárnak akkor 10 év letöltendő tárgyalás nélküla tetűnek.Rend lenne itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kőkemény verés kéne nekik, akkor nem ezzel szórakoznának.Azért csinálják mert az emberek hagyják magukat, és a törvények is olyanok amilyenek.A nevelés is az önzésről szól.Az én időmbenm ha valaki olvasott az órán elvették a könyvét és senki nem mert visszaszólni egy tanárnak.Ha meg otthon kitudódott kaptam akkora fülest, hogy életre megemlegettem.

 

Az én véleményem szerint brutális verés, ha a szülő bejön és nekimegy a tanárnak akkor 10 év letöltendő tárgyalás nélküla tetűnek.Rend lenne itt.

 

 

Az a baj, hogy a gyerekek fejébe vésik jól a jogaikat, de nem vésik fejükbe a kötelességeiket. A tanárok kezéből minden fegyelmező eszköz ki van véve, és meggondolja kétszer, megbünteti-e a diákot, maert elég, ha a kis elkényeztetett kölök nyikkan otthon, és a tanárnak másnap már lehet nincs is állása.

 

Veréssel viszont nem értek egyet. Ha nem tanították meg a jó és rossz közötti különbségre, akkor lehet verni akármennyit. Legközelebb csak óvatosabb lesz, nehogy észrevegyék. Nálunk elég volt, hogy apám 2-3 napig nem állt szóba velem. Rosszabb volt, mint a verés lett volna, hidd el. És eszembe nem volt, hogy még egyszer olyat csináljak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb ha hozzászokik. :S Éppen ma mondták a híradóban, hogy a mai kamaszok csupa szórakozásból erőszakoskodnak a társaikkal, meg a tanáraikkal. ;) Fasza világ ez. :S

 

Ezeknél szerintem az a baj, hogy semmilyen nevelést nem kaptak, megvolt viszoont mindenük. Az nem semmi, hogy még az iskolából sem lehet kitenni őket. Nem tudom, otthon milyen lehetett a nevelés. Én azt tapasztalom, manapság nem divat a gyereknek házimunkát adni, és a gyerek előtt kritizálják a tanárokat. Nem kéne. Én megmondtam, a gyerek bizony fog tanulni otthon főzni, pakolni, vasalni. Ha fiú, akkor is. És először a kötelességeit tanítom meg neki, ha iskolába megy. A jogaira én vigyázok majd:) Ha gondom van a tanárral, azt meg a tanárral rendezem le. (nem, nem megyek be hozzá palacsintasütővel( :D :D )

DE tény, hogy némely mai kamasztól a hideg ráz. Mindig arra gondolok, én is mákvirág voltam, de soha nem ennyire. Tanárnak nem szóltam vissza, az biztos. Pedig nem vertek. Elég volt, hogy kiejtették a szót: Intő! Az osztály azonnal visszavett ilyenkor. Most meg röhögnek. Ez nevelési probléma, kőkeményen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én időmben is elég volt ha intővel fenyegetőztek, vagy kiküldték a delikvenst az óráról és igazolatlant írtak neki. Három igazolatlan meg ugye intő volt. Ezek után meg nem csodálkozott senki se ha nem vették fel a gyereket ide-oda. De valós tény, hogy a szülők is jócskán felelősek. Hiába melózik egész nap, ha egyszer gyereket vállalt akkor nevelje. Én tutira szabad kezet adnák a tanároknak. Nálunk még volt pofonosztás és senkinek se jutott eszébe panaszt emelni a tanára. Persze ehhez hozzáteszem, hogy tanárból is csak arra alkalmast engednék tanítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóról szóra egyezik a véleményem Tenel Ka-éval.

 

Az én időmben pofonosztás már nem volt, illetve, három esetben (kettőnek még általánosban, egynek már középben) megszaladt egy-egy tanárnak a keze (mind a három régivágású tanár volt), de ki is rúgták őket, legnagyobb bánatunkra, mert a legjobb tanárok voltak, akik tudtak tanítani és érdekesen csinálták azt (nem szárazon nyomták a tankönyv szövegét, hanem mesélték). Ennek ellenére még nálunk is elég volt a tanárnak megemelnie a hangját, vagy intővel fenyegetőznie, aztán máris mindenki tudta, hol a helye. Pedig a fene vigye el, csak négy éve fejeztem be a középsulit, de már ezek a mai középbe menők is hatványozottabban rosszabbak, mint mi voltunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagyfőnökünk egyik lánya tanár, és panaszkodott nem is olyan régen, hogy a szülők mennyire nem nevelik a gyerekeket, és hogy ők mennyire nem tudnak így semmit tenni.

Eh..pofont én is kaptam ált. suli 2. osztályában ;) Sajnos két fiúval eléggé túlléptük, amit lehetett (fene bele, szerettem az érdekességeket :D), így a tanítónktól kaptunk egy-egy fülest, és még jogosan is. Szegény akkor kezdett el tanítani, volt kb. 22-23 éves a csajszi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtam, hogy nem bírod ki megjegyzés nélkül :D Vajon mért nem lottózom? :D

Majd egyszer elmesélem, banális egy sztori, ahogy a gyerekkori sztorik nagyja is ;)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez olyan, mint mikor én két betűs kitérőt tettem Norvégiában. Majd talin elmesélem, de Oldyék már vagy háromszor hallották.

Momentán nekem nem rémlik semmi se. ;) De biztos öregszek és feledékenyebbé válok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, biztos akkor mesélted, mikor mi is ott voltunk? Mert sajnos nekem sem rémlik ;) Mondjuk én ilyen jó sztorikat is képes vagyok gyorsan elfelejteni :D

 

Fiúk, a kalandjaimat majd elolvashatjátok a memoárjaimból egyszer :D:P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fiúk, a kalandjaimat majd elolvashatjátok a memoárjaimból egyszer :D;)

Azért minden kalandodat ne "árusíts" ki ezeknek a pernahajdereknek. :D A rólam szóló részt azért átnézném. :P :P

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki, biztos akkor mesélted, mikor mi is ott voltunk? Mert sajnos nekem sem rémlik ;) Mondjuk én ilyen jó sztorikat is képes vagyok gyorsan elfelejteni :D

 

Fiúk, a kalandjaimat majd elolvashatjátok a memoárjaimból egyszer :D:P

 

 

Igen....................Na majd elmesélem. Az én memoárom igen rövid lesz, íme:

 

Él, virágzott,

meghalt,

kimászott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap táviratot kaptam. Egy nő eltette a pénztárcámat, amikor látta, hogy ott maradt a padon. Pénzestől, mindenestől visszaadta ma, és nem volt hajlandó elfogadni semmit sem cserébe. Le vagyok sokkolva.

 

Vannak még becsületes emberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.