Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na igen... A "fontos" belső értékeink... Ők a Szent Szüzek, mármint, ha mi is halljuk... Egymás közt meg olyan szexmániás dumákat vágnak le, ha azt hiszik nincs férfi a közelben, vagy olyan jóban vagyok velük, hogy nem zavarom őket, hogy néha elpirulok suttyomban... :)

Uh, tudnék hasonlókat mesélni én is. És még minket férfiakat gyanúsítanak azzal, hogy két percenként csak a szexen jár az eszünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, én tudom ezt, de a női újságokban ez van :D

Szerintem kezeld ezeket inkább bizonyos távolságtartással :D

 

Mondjuk igen, írnak elég nagy baromságokat. Pl. ma ezt olvastam:

Ezek nem is akkora baromságok :D

 

Azt hittem ő a nők bálványa.Lehet hogy David Beckham se az? :D

Szerintem ezt ne egy SW fórumon kérdezd meg, mivel az itt lévő női egyedek többségének biztos nem az egyikük sem, lévén SW rajongók vagyunk, tehát eleve eltérünk az átlag női ízléstől :D Legalább is szerintem :D

 

Uh, tudnék hasonlókat mesélni én is. És még minket férfiakat gyanúsítanak azzal, hogy két percenként csak a szexen jár az eszünk. :D

Ez nem gyanúsítás, ez tény :) De hol volt arról szó, hogy másokkal nem hasonló a helyzet? :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ezt ne egy SW fórumon kérdezd meg, mivel az itt lévő női egyedek többségének biztos nem az egyikük sem, lévén SW rajongók vagyunk, tehát eleve eltérünk az átlag női ízléstől :) Legalább is szerintem :D

 

 

Ez nem gyanúsítás, ez tény :D De hol volt arról szó, hogy másokkal nem hasonló a helyzet? :D :D

Hm, tán csak nem Jabba a nagy ideál? :D :D

 

Tény csak akkor lenne, ha egy percet mondanának. :D

A nőknek meg illik azért 61 másodpercig tartaniuk magukat. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, én tudom ezt, de a női újságokban ez van :D

Éppen ez a baj, hogy ez van, a nők meg ezt olvassák, és ezekből "okosodnak". Bár mondjuk, aki ilyenből okosodik, az tényleg ne jöjjön oda hozzám, és nem is fog, mert ilyenből okosodott, szóval végeredményben tiszta haszon :)

 

Szerintem ezt ne egy SW fórumon kérdezd meg, mivel az itt lévő női egyedek többségének biztos nem az egyikük sem, lévén SW rajongók vagyunk, tehát eleve eltérünk az átlag női ízléstől :D Legalább is szerintem :D

Tehát akkor errefelé úgy kell fogalmazni, hogy "ha úgy néznénk ki, mint Harison Ford, vagy Ewan McGregor" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap/ma megtörtént az amire már lélekben felksézültem egy ideje. Beálltam az egyedülállók sorába. Mostanában már annyit veszekedtünk, hogy nem volt értelme folytatni. Lehet, hogy később még összejövünk, de most egy kis szünet lesz köztünk... :)

 

De hogy ne csak rossz dolgot említsek: Vasárnaptól keresztapa leszek. :)

Egyik legjobb barátom lányáé :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már előre elnézést, hogy idézetek hosszú sora következik, amire nagy késztetést éreztem reagálni, de egy hét lemaradásom van. :D És még lehet, hogy lesz második felvonás is később. :)

 

Mit mondjak... nem zárkózom el a tapasztalattól :D

Én most jöttem a Balcsiról és mondhatom, tele van csinos nőkkel, biztos lesz alkalom tapasztalatot szerezni. :D

 

Frenkie: Ez csak rutin dolga. Gondolj arra, hogy milyen nehéz volt elmenned az első, második fórumtalira. Minél többet jössz, utána egyre rutinosabb vagy, és egyre kevésbé okoz gondot. Ugyanígy van ez a nőknél is. :)

A párkapcsolat építés azért nem olyan egyszerű, mint fórumtalira járni. ;) Azt még aláírom, hogy az első lépéshez mindkét esetben kell némi bátorság, de aztán ezzel ki is fújt az azonosság. A fórumtalin nagy valószínűséggel barátságosan fogadnak majd, hiszen a fórum egy nyitott dolog, míg ez, ha odamész egy idegen nőhöz, már korántsem biztos, és ebben frenkie-nek tökéletesen igaza van.

 

Frenkie, más kérdés, hogy mit veszíthetsz, ha megpróbálod? Szerintem nem sokat, max. egy lesz egy kis kudarcélményed. De ha azt veszed, hogy jó esetben pozitív lesz a fogadtatás, és utána még bármi lehet, akkor szerintem nagyobb a nyereség, mint a veszteség, tehát érdemes megpróbálni. :) Utólag úgyis mindig a kihagyott lehetőségeket bánja meg az ember, ez tapasztalat. :D

 

Régebben, mikor kisiskolás voltam egész nyáron otthon ültem. Most minden megváltozott. Csak úgy hemzsegnek a programok, magyarsziget, zselici bortúra, lovardázás stb. Nem panaszkodni akarakok, csak szüleim minden egyes pontnál kifogásolnak valamit. POnt most?! Végülis két éve élek külön, nem játszottam el a bizalmukat, sokkal szerényebb kamasz és fiatal felnőtt vagyok, mint ők voltak, akkor miért aggodalmaskodnak, húzzák a szájukat?! A tapasztaltabb felnőtt fórumosok adjanak tanácsot, lécci.......

Az én anyukám még mindig aggódik értem, pedig már nekem is gyerekem van, szóval erről nem lehet leszokni. És amióta magam is szülő vagyok, meg is értem, mit érezhet ő, pedig a gyerekeim még nem járnak egyedül sehová, de már a tudat is rossz, hogy nélkülem, valaki más felügyelete alatt történik velük valami... :)

Azt kell, hogy mondjam, szülőnek lenni elég nagy trauma, és egy életen át tart :) Én is mostanában tudom csak értékelni igazán az anyák napját :)

 

Női újságokban férfi lélekről olvasni olyan, mintha a Fradi újságban az Újpestről olvasnál leírást. :D

És mellesleg a női lélekről is. ;) Néha a fodrásznál olvasok Cosmopolitant, és még nem ismertem magamra az ott olvasott problémák és megoldások tekintetében. :D

 

Azt hittem ő a nők bálványa. Lehet hogy David Beckham se az? :D

De nem ám. :) Én nem is tudom, mit esznek a nők ezeken a tipikus szépfiúkon. A magam részéről én abszolút immunis vagyok már a típussal szemben is, és ahogy tudom, nem én vagyok az egyetlen. :D Szóval frenkie, neked is simán van esélyed bármely nőnél. :)

 

Szerintem ezt ne egy SW fórumon kérdezd meg, mivel az itt lévő női egyedek többségének biztos nem az egyikük sem, lévén SW rajongók vagyunk, tehát eleve eltérünk az átlag női ízléstől :D Legalább is szerintem :D

Ahogy fentebb is írtam, ez abszolút így van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, én is ezt csináltam pár nap kihagyás után, hiába, csak hosszan lehet rendesen reagálni, ha van mire :)

 

Phobos, gratula a keresztapasághoz, a szakítást meg sajnálom, még ha nem is volt más kiút.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, még az is kiderülhet némi távollét után, hogy érdemes lenne újrakezdeni. :)

Ezt én sose értettem soha. Bár nem ismerem a körülményeket, de ami addig nem stimmelt és idáig vezetett az miért működne később? :) Nem a szakítás után kell "kapálózni" hogy sorry h*lye voltam/vagy, hanem előtte megoldást találni a kiváltó okra.

Noh mindegy, biztos kicsi vagyok ehhez még :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, ezzel én is így vagyok, sose voltam újrakezdő típus, de nem mindenki egyforma. Van, hogy a szakítás nagy megkönnyebbülés a feleknek, de olyan is van, hogy segít rádöbbenni, ér annyit a másik, hogy érdemes megpróbálni újra, közösen keresni megoldást a problémákra.

Persze ezek csak filozofálgatások, Phobos nyilván tudja, náluk mi a helyzet, de azért a biztató szavak talán nem jönnek rosszul. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, vigyél haza egy vagy két nőt és megláttod mit reagál le Mina. :)

 

Ez elég bíztató volt? :):D

 

 

Amúgy ha a szakítás oka komoly volt akkor szerintem nem érdemes tovább filózni azon, hogy még lehet belőle valami. Máskülönben csak szimpla mosolyszünetnek hívnák az egészet. Persze ez csak megint az én meglátásom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, vigyél haza egy vagy két nőt és megláttod mit reagál le Mina. :)
Mivel már elhajtottam (elköltözött) így ez a megoldás nem jönne be :)

Komolynak elég komoly volt, de akár még lehet közös jövűnk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ha a szakítás oka komoly volt akkor szerintem nem érdemes tovább filózni azon, hogy még lehet belőle valami. Máskülönben csak szimpla mosolyszünetnek hívnák az egészet. Persze ez csak megint az én meglátásom. :)

Hogy valódi szakítás vagy csak mosolyszünet, az leginkább csak utólag derül ki, nem? :P:)

De poént félretéve, alapvetően egyetértek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Néha nekem is a kezembe akad a cosmopolitan, vagy neten beugrik a nőklapja és a női lapozó, ilyenkor elgondolkodok azon hogy itt, hogy zajlik az újságírók munkafelvételi beszélgetés:

-Van iq tesztje?-

-Van!-

-És negatív lett?!- Akkor fel van véve. :)

2. Visszatérve a szépfiúkra, rájuk ezt a mondást vallom:

Olyan, mint a zsiráf, el-el nézegetm, tetszik is, de otthonra nem kéne! :)

3. Ma csaptam bordán egy cicafiúkát a gyermekmegőrzőben, mert "finoman szólva" tolakodott.

4. Eme estén olyan vitriolosak a hozzászólásaim. :)

Szerkesztve: - orki
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan, mint a zsiráf, el-el nézegetm, tetszik is, de otthonra nem kéne!
Most én is ezt mondom, csak műtárggyal. :) Mert a műtárgyat csak nézegetni lehet, fogdosni nem, míg a zsiráfot meg lehet tapizni. Ebből a szempontból szerintem az én mondásom jobban tükrözi a valóságot :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1. Néha nekem is a kezembe akad a cosmopolitan, vagy neten beugrik a nőklapja és a női lapozó, ilyenkor elgondolkodok azon hogy itt, hogy zajlik az újságírók munkafelvételi beszélgetés:

-Van iq tesztje?-

-Van!-

-És negatív lett?!- Akkor fel van véve. :)

2. Visszatérve a szépfiúkra, rájuk ezt a mondást vallom:

Olyan, mint a zsiráf, el-el nézegetm, tetszik is, de otthonra nem kéne! :)

3. Ma csaptam bordán egy cicafiúkát a gyermekmegőrzőben, mert "finoman szólva" tolakodott.

4. Eme estén olyan vitriolosak a hozzászólásaim. :)

Jók ezek a vitriolos hozzászólások :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot, Ody! :P

 

No de kedves Don! Hát szabad így beszélni écsapádról? :P Lehet, hogy egy vén trottyos :) , de azért ezt még nem muszáj reklámozni. :D (Egyébként meg úgy emlékszem, téged sem választ már el túl sok ettől a "trottyos" kortól. :) :) )

Szerkesztve: - Gyoka Lamaro
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Happy szülidéjt a legjobb fogatversenyzőnek :)

Hogy micsoda?!?!?! :P Legjobb versenyző?!?! Nem talán a legstílusosabb kieső? :)

 

Boldog szülinapot, Ody! :D

 

No de kedves Don! Hát szabad így beszélni écsapádról? :P Lehet, hogy egy vén trottyos :) , de azért ezt még nem muszáj reklámozni. :D (Egyébként meg úgy emlékszem, téged sem választ már el túl sok ettől a "trottyos" kortól. :D:P )

Nézd, egy kis PR-ba még nem halt bele senki. Máskülönben meg ne szégyellje. :P:D Ráér akkor amikor majd minden este fürdeni küldi a protézisát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.