Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Visszatértem... bár ahogy elnézem, ezt a szöveget valaki másnak kéne nyomatnia :) Pár napra elmegyek, és így leamortizáltátok szegény Oldit? :) Mellesleg, szépen termeltetek. Csak győzzem bepótolni.

A Balatonon jó volt, bár néha elhaláloztunk a dög meleg miatt. A víz az első nap mondjuk hideg volt (nekem, a két rozmár haverom szerint jó volt), de szombat-vasárnap már azzal sem volt baj, legalábbis az első öt percig, aztán skera ki, mert zörögni kezdtek a csontjaim :D A borok is finomak voltak (és drágák, nem kicsit, nagyon), a nők is szépek, szóval minden jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szaftos sztori? Persze, képekkel illusztrálva, mi? Ismered azt, hogy úri ember nem fecseg? :)

Cöcöcö....úri ember.....itt?!?! :D

Dzséjt, ezt itt nem az Itelektuelek Társasága, hanem vérprofi férfiklub ilyenkor nyaralások idején, és igenis tessék beszámolni a minden nap 24 órájáról. :) T'od, itt egyesek nem jutnak el...khm...ilyen egzotikus helyekre. :) A nyálunk hadj csorogjon legalább. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olyan. Értem a viccet, csak kicsit már sok belőle. :D Itt most ezen volt a hangsúly. Egyébként az előbb már válaszoltam erre, de valamiért kitörlődött...

Odykám, Phobos nagy fiú, hiszem azt, hogy jelezni fogja ha ez zavarná :) Máskülönben kemény tökös gyerek, aki szépen veszi a lapot és egyben a kihívást. :) És igenis vágjon vissza továbbra is, úgy ahogy azt illik :)

Phobos, igazam van, vagy igazam van? :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Odykám, Phobos nagy fiú, hiszem azt, hogy jelezni fogja ha ez zavarná :) Máskülönben kemény tökös gyerek, aki szépen veszi a lapot és egyben a kihívást. :) És igenis vágjon vissza továbbra is, úgy ahogy azt illik :)

Phobos, igazam van, vagy igazam van? :D :D

Nekem mindegy, ha neki ez buli. :D Amúgy továbbra se a cinkeléssel van a bajom, hanem a mennyiséggel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) megszoktam már Oldie cikizéseit, de nem veszem magamra őket, mint ahogyan máskor is mindig egyik fülembe be, másikból ki.

Ha neki (és itt jönne egy csúnya kifejezés, de mivel uriember vagyok és ide hölgyek is járnak nem írom le, remélem mindenki tudja miről van szó) akkor tegye, engem nem hoz lázba :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cöcöcö....úri ember.....itt?!?! :D

Dzséjt, ezt itt nem az Itelektuelek Társasága, hanem vérprofi férfiklub ilyenkor nyaralások idején, és igenis tessék beszámolni a minden nap 24 órájáról. :) T'od, itt egyesek nem jutnak el...khm...ilyen egzotikus helyekre. :) A nyálunk hadj csorogjon legalább. :)

Tudod, ha akarnék sem tudnék beszámolni minden nap minden órájáról. Van, ami kiesett :D

Na, de azért egy apró sztori, hadd elégítsem ki... kamaszos (ez talán jó szó :D) kíváncsiságod. A strandon volt egy gyönyörű csaj, álmaim ideálja, olyan, hogy ránézel és elmész, de nem gyalog. És mikor végre összeszedtem a bátorságot, hogy megszólítsam, két dolog történt:

1. A nyelv, amin megszólalt, nem volt se magyar, se angol, de hogy a fene vigye el, még német sem (szvsz lengyel lehetett), és nem tudott angolul sem, pedig próbáltam.

2. Kiderült, hogy csaj közelében fekvő magas, pocakos ember az apja, és ő bezzeg tudott magyarul (szerintem az egész családból ő lehetett az egyetlen, mert anyuka és öcsik/bátyóka is csak kukán bámult). De ilyen diszkréten még senki sem küldött el melegebb éghajlatra.

Fontos tanulságok: ha fel akarsz szedni egy csajt, először tán tudd meg, hogy egy nyelvet beszéltek-e. És, hogy a család közelében lévő fickó, akiről lerí, hogy egyetlen legyintéssel jobblétre tud szenderíteni, az apja-e a kiszemelt hölgynek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, ha akarnék sem tudnék beszámolni minden nap minden órájáról. Van, ami kiesett :)
Csak vigyázz az ilyen kiesésekkel, mert úgy jársz, mint Oldie ö... Ozzy, akinek kiesett a 80-as évek.

 

Dzséjt: A szerelem csak 1 nyelvű, úgy tudom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak vigyázz az ilyen kiesésekkel, mert úgy jársz, mint Oldie ö... Ozzy, akinek kiesett a 80-as évek.

 

Dzséjt: A szerelem csak 1 nyelvű, úgy tudom :)

He? Öcsi, nekem a nyolcvanas évek olyan mintha tegnap történt volna minden. :D Pl minden évben volt szülinapom. :) Ez hót ziher :D

 

 

Eh, mi az, hogy egy nyelvű? :D Minimum kettő de az rokonlélek legyen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt ez mekkora! Így már én is jártam. Vodkától felbátorodva mentem lefelé az úton, mikor láttam magam előtt két jó csajt. Felgyorsítottam, és bementem közéjük, és két oldalról átkaroltam mindkettőt. Kérdeztem tőlük, hogy hova mennek, és kérnek-e valamit inni. Magyarul. Erre elkezdtek németül röhögni, és magyarázni, na akkor bántam meg, hogy anno a magántanárnál le se sz*rtam ezt a h*lye nyelvet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem oldie. Te már annyira szeretnél úgy igazán, jó ízűen berúgni, hogy agyadra ment ennek hiánya. :) Mást alkohol problémákkal kezelnek, téged majd épp fordítva. :) Egyébként füvezhetnél is, az is bódít. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Te már teljesen kapitalista-globalista ember lettél. :) Átálltál a sötét oldalra.Aki meg nem hajlandó megtanulni magyarul az mehet haza.Akár üzletember akár nem.Nehogy már a primitív angol nyelv legyen a király.Se ragozás se semmi.

Semmivel sem különb egy amcsi senkinél.Ja hogy pénze van?Azt meg ki nem sz*rja le?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem így működik. És nem azokról beszéltünk alább, akik külföldiként Mo-n dolgoznak, hanem akik Mo-i céggel üzletelnek. Alap, hogy az angol a közös nyelv, és nem a rohadt nehéz magyar. Amúgy én imádom az angol nyelvet, akárhogy is szapultad az előbb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismered azt, hogy úri ember nem fecseg? :)

Én pl. igen, jó néven is veszem bárkitől :)

 

Nehogy már a primitív angol nyelv legyen a király.Se ragozás se semmi.

Szerintem egyáltalán nem primitív nyelv, csak sokkal másabb, mint a mienk :)

 

Egyébként cinkelésre reagálva, nekem is sok belőle, nem kéne minden harmadik hsz-nak cinkelésnek lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vodkától felbátorodva...

 

Csajozásos dolog. Ti csak a piától felbátorodva mentek oda? :) Ejj-ejj, én bátran odaszoktam menni, ahhoz a csajhoz, aki tetszik. Bár a siker nem mindig borítékolható. :)

U.i.: Most a fórum nagy része megkövez a monitoromon keresztül... :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részvétem oldie. Te már annyira szeretnél úgy igazán, jó ízűen berúgni, hogy agyadra ment ennek hiánya. :) Mást alkohol problémákkal kezelnek, téged majd épp fordítva. :) Egyébként füvezhetnél is, az is bódít. :)

Na most majdnem lebuktattál :) :) De az ok amiért végülis nem iszok az az, hogy legyen már köztetek egy normális is. :P:)

 

 

Phobos, te meg fogadd újfent elismerésemet. Szegény Jake mindig bekajálja a cukkolásodat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csajozásos dolog. Ti csak a piától felbátorodva mentek oda? :) Ejj-ejj, én bátran odaszoktam menni, ahhoz a csajhoz, aki tetszik. Bár a siker nem mindig borítékolható. :)

U.i.: Most a fórum nagy része megkövez a monitoromon keresztül... :)

Ó te hősök hőse. :) :)

Monitoron keresztül meg sose. Túl drága jószág ahhoz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csajozásos dolog. Ti csak a piától felbátorodva mentek oda? :)

Nem, sőt, még sosem mentem oda piától hajtva (most sem úgy mentem oda, nem tudom, honnan lett ilyen következtetés levonva :) ). Mi több, nagyon józanul sem szokásom megkörnyékezni hölgyeket, mert nem vagyok az a könnyen ismerkedő típus. Csak ritka kivételek vannak, mint ez a hétvégi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.