Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Némelyik kép egész jó :(

Krande, lentebb írtak már ötletet, szerintem azóta nem változott a véleményük :P Nincs valami közelebbi számteches ismerősöd, aki bele tudna nézni a gépekbe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, lentebb írtak már ötletet, szerintem azóta nem változott a véleményük :( Nincs valami közelebbi számteches ismerősöd, aki bele tudna nézni a gépekbe?

A leírtakat össze tudom foglalni annyiban, hogy kezdjem előlről mindkettőt. A számteches ismerősök közül meg az egyik Németországban van tudtommal (nem biztos) a másik meg konkrétan Svédországban. Jó nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:(

Mondd a két hibbant számítógépemhez nincs valami ötleted? :S

Írtam ötletet, de mivel nem vagyok Jedi lovag, se Harry Potter, így 120 km-ről nehezen fogok hathatós ötletet nyújtani egy olyan számítógépre, amit egyrészt sosem láttam, másrészt, jó pár éve mondogatom, mit kéne vele csinálni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

másrészt, jó pár éve mondogatom, mit kéne vele csinálni ;)

???? Most hogy egyszer az történt amit mindig is mondogattál, szegény Pika egy hét alatt összerogyott.

 

 

Viszont ha minden igaz, jön az egyik ismerős pár órán belül :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A számteches ismerősök közül meg az egyik Németországban van tudtommal (nem biztos) a másik meg konkrétan Svédországban. Jó nem?

Jaj, ha mind messze van, akkor tényleg nem sokra megy velük az ember ;)

No de látom, hogy mégis akadt valaki, majd írd meg, mire ment a problémákkal, kíváncsi vagyok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

???? Most hogy egyszer az történt amit mindig is mondogattál, szegény Pika egy hét alatt összerogyott.

Arról én már nem tehetek, hogy nem lett jól megcsinálva. :P

 

Karrde: Azok alapján, amit ide leírtál, nekem támadt egy ötletem. Fogd meg szegény Pikát és Hibát, és keress nekik egy jó tágas helyet valamelyik közeli kukában... ;)

Nem inkább Krande? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szomszéd srác mint kiderült csak egy-két hét múlva megy Németországba.

Megcsinálta.

Hibánál sikerült a keddi állapotokat visszaállítani a Karbantartóval (= meg sem tudtam mi baja volt), ami Pikát illeti: másfél órát szórakozott a korongmeghajtókkal, de sikerült neki (= itt sem tudtuk meg hogy mi történt).

Örülök!

;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indítványozom, hogy a jövőbeni elkülönítésük miatt legyen Krande Bözsi és Karrde pedig Manyi ;)

És akkor nem fogjuk összetéveszteni őket írásban :)

Szerintem ezt a nevet nálam hanyagoljuk, mivel egy családtagnak ez a beceneve, és nem vagyunk túl jó viszonyban :P Meg különben is :P A Krande által gyakran használt Miss is megteszi, vagy szegény Miss Marteenca Karrde (hogy a teljes nevet is leírjam egyszer :D ) beceneve, a Teenca, és persze ott a Karrde is, mindre hallgatok :D

 

Örülök!

:P

Nagyszerű, remélem, fognak működni ezután rendesen :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az arcotokkal, vagy az avatarotokkal van gond, hanem a nevetekkel. ;)

Karrde/Krande... És még a keresztnevetek is ugyanarra a 4 betűre végződik... :)

(Jó nekem nem okoz gondot, de csak azért, mert mindkettőtöket stabilan tudom mihez kötni. :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: a te gépeidnek olyan bajai vannak már, hogy azt látni kéne.Sajnos ezt távsegítségel szinte lehetetlen megoldani.Ha a cégnél valakinek baja van a géppel akkor elmegyek hozzá, hogy személyesen lássam a problémát.Először is a laikusok többsége a problémát sem tudja elmondani, mert nem ismeri a szakszavakat, és a computerek müködési elvét, vagy akár azt, hogy hogyan fut egy alkalmazás.Az is probléma szokott lenni, hogy nem tudja mi hol van a Windows-ban,.Pl mondom, hogy msconfigban ezt meg azt, de nem tudja mi az.

Szóval a lényeg, hogy az ilyet személyesen látni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy klón-avataros Sith meg egy Anakin-avataros csempész úgy hasonlít, hogy az évek óta velünk fórumozók is folyton összekevernek minket.... és még nekem rossz az arcmemóriám? ;)

Miss Karrde és Lady Krande :) Tényleg, ha a Sith férfiakat Lordozzák, akkor a Sith nőket Lady-zik? :P

 

Krande: a te gépeidnek olyan bajai vannak már, hogy azt látni kéne.Sajnos ezt távsegítségel szinte lehetetlen megoldani.Ha a cégnél valakinek baja van a géppel akkor elmegyek hozzá, hogy személyesen lássam a problémát.Először is a laikusok többsége a problémát sem tudja elmondani, mert nem ismeri a szakszavakat, és a computerek müködési elvét, vagy akár azt, hogy hogyan fut egy alkalmazás.Az is probléma szokott lenni, hogy nem tudja mi hol van a Windows-ban,.Pl mondom, hogy msconfigban ezt meg azt, de nem tudja mi az.

Szóval a lényeg, hogy az ilyet személyesen látni kell.

Az úriembernél van a pont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy klón-avataros Sith meg egy Anakin-avataros csempész úgy hasonlít, hogy az évek óta velünk fórumozók is folyton összekevernek minket.... és még nekem rossz az arcmemóriám? ;)

:D

 

Megvan a megoldás! Mindkettőnknek minden fórumtalira el kell menni :D

Mi kettőnknek? Mert mi folyton járunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, ezen totál felesleges meglepődni. A BKV végkielégítések után csak az ostoba ember nincs tisztiban az ilyen baromságok céljával. Jönnek a választások, kell a kampánypénz. Hurrá! Még több ilyet! Abszurdisztán nyitott az elkotyavetélésekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olvasom máshol erre a témára a reagálásokat, 2 kedvencem:

"40milkáé az én nyakamba is ülhetnek, már magasabbról nézhetnének ki..." vagy

"40 centis kilátó : arra nem gondoltatok, hogy lehet, hogy a földbe lefele, van vagy 60 méter?!...csak hát ennyi látszik ki...majd a hegy lekopik, és voálá, kész is a kilátó ! ...előre tervezés, eroziós együttható kiköbölése !"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.