Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Krande:

1. A 30-napos határidő feloldása:Uninstallálod a progit, majd futtatásba beírod, hogy regedit, ott keresés és beírod a program nevét, vagy a gyártója nevét, ha talál valamit akkor kitörlöd azt a mappát.Ezt addig csinálod míg a kereső végig nem ér.Utána ha feltelepíted újra már megint 30 napos lesz.

 

2. Nem normális.Simán kell működnie mindkét böngészőnek.De rakd fel a Win 7-et, sokkal jobb és gyorsabb is.Különben én valami automatikusan induló progira gyanakszom ami a gebszt okozza.

 

3. ha valamilyen e-mail klienst használsz, akkor smtp beállítási hiba van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Dzséjt: a kinek-a-fénykardja válaszaim átértek? bár most már nagyon tökmindegy)

Hupp, ezt csak most vettem észre. Nem tudom, én csak a kérdéseket állítottam össze, de a válaszok nem hozzám futottak be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hurrá! Már megint kitört belőled a pozitív életfelfogás! :D
Annyira hülye. Én most vagyok 35 de sose voltam ennél sikeresebb a csajoknál. :P Gabikám mondta anno, hogy 30 alatt minden férfi egy rakás idétlenség. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira hülye. Én most vagyok 35 de sose voltam ennél sikeresebb a csajoknál. :D Gabikám mondta anno, hogy 30 alatt minden férfi egy rakás idétlenség. :D

 

 

Érdekes, ezt én is észrevettem.A hölgyektől mióta ilyen öreg vagyok, állandóan pozítív kritikát kapok.Tizenévesen le sem sz*rtak. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.