Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Még a nők is szakállt növesztenek, tutti :D

A nők bírják a strapát csupasz arccal is :D Másrészről meg van eszük rendesen felöltözni :)

 

Szvsz az nem a hideg ellen van, hanem inkább azért, mert befagyott vízzel nehéz borotválkozni :P

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hideg annyira nem gáz.Fel kell öltözni.Én kesztyüt sem hordok meg sálat sem.Kéz zsebre kabát nakig húzva.Az arcom szokott csak fázni.A legrosszabb az, mikor bemegy az ember és a szétfagyott testrészei elkezdenek kiengedni.Gyerekkoromban(amikor állandóan volt rendes normális hó télen, és két-három hétig meg is maradt), szánkózás után a Tarzan-film alatt szenvedtem tőle.Sajnálom a mai kiskölyköket.Azt sem tudják mi az a szánkó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hideg annyira nem gáz.Fel kell öltözni.Én kesztyüt sem hordok meg sálat sem.Kéz zsebre kabát nakig húzva.Az arcom szokott csak fázni.A legrosszabb az, mikor bemegy az ember és a szétfagyott testrészei elkezdenek kiengedni.Gyerekkoromban(amikor állandóan volt rendes normális hó télen, és két-három hétig meg is maradt), szánkózás után a Tarzan-film alatt szenvedtem tőle.Sajnálom a mai kiskölyköket.Azt sem tudják mi az a szánkó.

 

Én is jobban bírom ezt az időt. Nyáron én pl nagyon szenvedek néha. Most meg már mindenki nagykabátba én meg ezt az időt szeretem, csak tényleg kéne már ide pécsre is egy kis hóóó. TAlán hamarosan az is meglesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, jöhet a hó, elvileg megoldjuk busszal... Csak kissé necces, hogy az első 6:30-kor indul vissza...
Azaz 18:30 -kor? Amúgy nem értem, mert a vonat sokkal megbízhatóbb a havas viszonyok között mint a busz.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azaz 18:30 -kor? Amúgy nem értem, mert a vonat sokkal megbízhatóbb a havas viszonyok között mint a busz.
Te azt csak hiszed! Leeseik egy centi hó, rögtön lefagynak a váltók, csúsznak a sínek...blablabla. Abszurdisztánban vagyunk öregem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értettem, reggel akkor indul az első busz. :P Vonat meg sajnos nincs, megszüntették a vonalat. :angry:
Ja vagy úgy. Sajnálom. :lol: No de reméljük addig nem lesz hó akadály. :P Főleg nálad nem, mert már annyira vártad ezt a filmet. Én ha esetleg nem jutnék fel, nem lenne tragédia. Jobban sajnálnám az elszalasztott Pana TV sasolást. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te azt csak hiszed! Leeseik egy centi hó, rögtön lefagynak a váltók, csúsznak a sínek...blablabla. Abszurdisztánban vagyunk öregem.

Hasonlót szerettem volna én is írni :angry:

 

Én ha esetleg nem jutnék fel, nem lenne tragédia. Jobban sajnálnám az elszalasztott Pana TV sasolást. :P

Na és a fórumtali? :lol: Na szép, mi már csak apróságok vagyunk a tévé mellett :o Szerintem, ha pocsék időt mondanak, időben kell elindulni reggel :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és a fórumtali? :angry: Na szép, mi már csak apróságok vagyunk a tévé mellett :P Szerintem, ha pocsék időt mondanak, időben kell elindulni reggel :lol:
Jó van na. :P Én reggel megyek valószínűleg a 8:40 -essel. De lehet, hogy gyorssal, mert ugye most nem mással megyek. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma jelent meg az Új Galaxis 15. száma, bennem a novellámmal. Tök jó érzés tudni, hogy végre van már egy nyomtatott alkotásom (és milyen jó lesz, mikor készhez kapom). :angry: Remélem az első nem lesz egyben az utolsó is :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma jelent meg az Új Galaxis 15. száma, bennem a novellámmal. Tök jó érzés tudni, hogy végre van már egy nyomtatott alkotásom (és milyen jó lesz, mikor készhez kapom). :angry: Remélem az első nem lesz egyben az utolsó is :lol:
Gratulálok! Pénzt is kaptál érte? :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok! Pénzt is kaptál érte? :angry:

Köszi :P

Azt még nem, ez még az "örülj, hogy megjelent" súlycsoport. Még négy-öt ilyen megjelenés, némi név szerzés, és aztán lehet már szó az ellenértékről. Sajnos ebben a szakmában is van szamárlétra, és én most léptem az első fokára. Csak itt egyedül a legfelső fokon fizetnek :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :angry:

Azt még nem, ez még az "örülj, hogy megjelent" súlycsoport. Még négy-öt ilyen megjelenés, némi név szerzés, és aztán lehet már szó az ellenértékről. Sajnos ebben a szakmában is van szamárlétra, és én most léptem az első fokára. Csak itt egyedül az utolsó fokon fizetnek :lol:

Nem baj. Az a lényeg, hogy felléptél az első fokra. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ööö... az éjféli premierről volt szó, szerdáról csütörtökre virradó éjjel. :angry: Azért olyan nehéz, mert hajnali három fele lesz vége a filmnek...

Jajj, tényleg! :lol::P :P

Mondanám h gyere fel éjjel, de azzal nem hiszem h sokat érnél. (én viszont érnék, első kézből jönnének a spoilerek! :o)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.