Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én is gratulálok, Tomika :D:clap:

Kösz, Donátka :D

 

Könyvesboltba is szoktam járni, így van remény, hogy látok majd. :yes: Ha gyorsan elkapkodjuk, még jól jöhet Neked is. Hátha meglátja a szerkesztőség az összefüggést. :yes:

Szép is lenne, de rajtam kívül van még benne 10+ jelölt :)

 

Gratulálok Dzséjt.

[...]

Hát igen a 15 éves nekünk még gyerek.Bár a melóhelyem közelében van egy középiskola, és olyan csajok szállnak fel, hogy a mennyországban érzi magát az ember.Néha azon gondolkodom, hogy nem-e vagyok pedofil. :)

Kösz neked is.

Nem vagy pedofil, csak türelmetlen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szakértővel nem vitatkozom. :yes:
ooloo :clap:

 

Dzséjt: Nem türelmetlen, csak a mai kiskorúak úgy sminkelik meg "tuning"-olják magukat, hogy nem látszik rajtuk, hogy még a 7.-et sem végezték el és sajnos így járnak el esténként otthonról meg az utcán is.

30 éves korukra úgy fognak kinézni, mint Palpatine a ROTJ-ban :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elnézést, hogy beleírogatok a TÉMÁba, de ezt el kell meséljem. Ez az este kész!

 

Mindenki tanul a szobában, síri csend és hulla szag. Épp telefonon beszélek a barátommal, majd egyszer csak azt látom, hogy valami átrohan az asztalomon.

- A fenébe egy csótány.- mondom rezignáltan a mobilba. Erre szobatársam felkapja a fejét, halálsikolyt hallatt, majd magára huzza a takarót és magzat pózt vesz fel.

-MICSODA?! CSÓTÁNY?! CSÓTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNY!- Visitozza. Utána, nem zavartatva magát attól, a ténytől, hogy épp telefonálok rám kiált denevér hangon, illetve a fülembe visít( a magzatpózt elhagyva felkelt):

-ÖLDD MEG ORKI!- Mint leendő biologus én végzem a különböző ízelt lábúak kilakoltatását, netalán likvidálását a szobából. Nem tudom megérteni, hogy hogy lehet így rettegni egy rovartól és ekkora hisztit csapni miatta. A büdös bencék miatt is ment ősszel a műsor. Én elkezdek kegyetlenül nevetni, lerogyok az ágyamra és nem tudom abba hagyni, még mindig telefonnal a kezemben. Most már két felöl kapom az infot, az egyik a mi a csodát műveltek lányok, ölitek egymást, a másik a nyírd ki, nyírd ki! Továbbra sem tudom ana hagyni a röhögést, így szobatársam rovarirto sprayt vesz elő. Pechemre az undok dög épp az ágyam felé rohant, majd végig iszkolt a falvédőmön. Épp sikerült leküzdenem a röhögőgörcsöt és nagyot sóhajtanom, mikor a csótány fóbiás szobatárs az arcomba fújja a Raidet. Szó fenn akad, levegőt nem kapok, ez nem csak a csótit pusztitja, hanem engem is.

- Mi az Isten ez ZyklonB?!- Fuldoklom kétségbeesetten. Jézus, mi van ennyire pihentek vagytok?! Hallom a telefonból.

- Bocsi nem akartalak elgázosítani, véletlen volt. Te rajtam röhögsz?!-

-Igen!-

- a kifejezést nem irom le, mert belepirul a monitor, mellyel szobatársam reagált az együttérzésem minden hiányára.-

Nagy nehezen, köhögve elbúcsozok. KImegyek a folyosóra és folytatom a nevetést...........MÉG MINDIG POTYOGNAK A KÖNNYEIM!

Tavaly falusiakkal laktam, sokkal lazábban kezelték az állatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most képzeljétek szegény csótányt. Ő mit gondolhatott. Itt van három ember, akiből egy a jelenlétére sikítva menekült a takaró alá, majd kiabálni kezdett a társával, aki majdnem megfulladt a röhögéstől telefonálás közben, mire a harmadik megpróbált kinyírni. Később azon merenghetett otthon, hogy hogyan lehet az ember az uralkodó faj :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most képzeljétek szegény csótányt. Ő mit gondolhatott. Itt van három ember, akiből egy a jelenlétére sikítva menekült a takaró alá, majd kiabálni kezdett a társával, aki majdnem megfulladt a röhögéstől telefonálás közben, mire a harmadik megpróbált kinyírni. Később azon merenghetett otthon, hogy hogyan lehet az ember az uralkodó faj :yes:

 

Erre a következtetésre ad indokot a csótányok jelmondata: "Itt voltunk. Itt leszünk..." :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát fiúk, ezt olvasva valahogy azt érzem én eddig valamiből kimaradtam :clap:

Szerintem ezt ne bánd :D

 

Elvben az Alexandrákban, Librikben kapható. Egyszer már én is láttam egyet itt Veszprémben is... Mondjuk nem hiszem, hogy túl nagy számba nyomnák ki, bár ki tudja.

Oks, akkor majd szétnézek ezekben a boltokban :yes:

 

Hát igen a 15 éves nekünk még gyerek.

Igen, a 15 még túl fiatal. No de egy 20 éves fess fiút aztán én is megnéznék ám közelebbről :)

 

30 éves korukra úgy fognak kinézni, mint Palpatine a ROTJ-ban :P

Úgy kell nekik :yes: Bezzeg belőlem sose nézik ki, hogy elmúltam már 30 :)

 

-MICSODA?! CSÓTÁNY?! CSÓTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNY!- Visitozza.

Ugyanezt szokták eljátszani a kolléganőim, ha egeret látnak meg, mind felugrik a székére :) Pedig aranyos állatok az egerek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HARF HARF!!!

Már késő!!! :yes:

 

Délután, ha kicsit több időm lesz reagálok! :clap:

Noh, ebből itt szerverleállás lesz, érzem. :yes:

 

Húgi, jó a sztori, de szerintem tudatosíthatnád a barátnőidnek, hogy a csotányokat még atommal se lehet kipusztítani. :)

Papucsot nekik! Papucsot a bestiákra! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Noh, ebből itt szerverleállás lesz, érzem. :yes:

 

Húgi, jó a sztori, de szerintem tudatosíthatnád a barátnőidnek, hogy a csotányokat még atommal se lehet kipusztítani. :clap:

 

Kedvenc Kaméleon sorozatomban volt egy ilyen jelenet:

 

Miss Parkerhez odamegy egy diák az iskolában, ahol épp nyomoz Jarod után. És a srác - aki nem tudja a csaj nevét, ezt mondja: A tanárunk - Jarod - szerint az atomháborút két lény élné túl: A csótányok, és egy Miss Parker nevű nő! :yes::)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss Parkerhez odamegy egy diák az iskolában, ahol épp nyomoz Jarod után. És a srác - aki nem tudja a csaj nevét, ezt mondja: A tanárunk - Jarod - szerint az atomháborút két lény élné túl: A csótányok, és egy Miss Parker nevű nő! :yes::clap:

Az Andromedaban is volt egy hasonló. Tyr magyaráz Becának:

"Én csak egyvalamiben vagyok biztos, méghozzá abban, hogyha az univerzum összeroppan, és mindennek vége lesz, akkor is marad három túlélő. Tyr Anasazi, a csótányok és Dylan Hunt, amint megpróbálja megmenteni a csótányokat."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenc Kaméleon sorozatomban volt egy ilyen jelenet:

 

Miss Parkerhez odamegy egy diák az iskolában, ahol épp nyomoz Jarod után. És a srác - aki nem tudja a csaj nevét, ezt mondja: A tanárunk - Jarod - szerint az atomháborút két lény élné túl: A csótányok, és egy Miss Parker nevű nő! :clap::yes:

Jaj, ez jó sztori volt :) Amúgy a negyedik évadnál járok a kiírással, szóval már csak az utolsó van hátra, és mind megvan lemezen nektek is. Csak itthon ne hagyjam a hétvégén :yes:

 

Ja, és könyveket mindenki hozzon mindenkinek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellene nekem is egy informatikát érintő segítség. Win XP (SP2)-ben hogyan lehetne letiltani az autorunt (a keresést amikor csatlakoztatok egy USB-t vagy CD/DVD-t)?

Mert egyik oktató gépén Autorunos vírus van, és ha elvinnénk tőle az anyagot, mindig megfertőződik a mi USB-nk is :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma jelent meg az Új Galaxis 15. száma, bennem a novellámmal. Tök jó érzés tudni, hogy végre van már egy nyomtatott alkotásom (és milyen jó lesz, mikor készhez kapom). :D Remélem az első nem lesz egyben az utolsó is :(
Gratula, Dzséjt! :P
Gyoka! Nálatok van ilyen ügyelet? Remélem adnak védőitalt. :D
Van bizony. A közmunkások között vannak szétosztva a takarítandó területek. Ma volt megbeszélés, és végülis szerencsére csak egy buszmegálló konkrétan az enyém, a másik kettőt csak a többiek akadályoztatása esetén kell nekem takarítani. Holnap hajnalban már kezdhetem is, ahogy most esik a hó...
-MICSODA?! CSÓTÁNY?! CSÓTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNY!
Na ezen nem csak te, de én is könnyesre röhögtem magam! :(:D:P
Ugyanezt szokták eljátszani a kolléganőim, ha egeret látnak meg, mind felugrik a székére :lol: Pedig aranyos állatok az egerek :D
Mi egyszer régen vittünk be a lányoknak az irodába elkábított egeret borítékban. Négyen öt felé menekültek visítva... :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula, Dzséjt! :(

Kösz :D

 

Phobos, nem lenne egészségesebb, ha az oktató kiirtaná a gépéről a vírust? Mer az Autorun vírusok egyik rossz tulajdonsága, hogy akár letiltott automatikus indítás mellett is fertőznek.

De itt egy mód az auto. indítás kiiktatására:

1. START menü -> Futtatás -> beírod: regedit

2. HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Policies / Explorer

3. NoDriveTypeAutoRun hexadecimális értékét állítsuk FF-re

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted ért hozzá, hogyan kell egy vírust kiírtani. Ő csak egy szimpla tanár, nem egy Informatikus lángész :D

Ehhez nem kell lángésznek lennie, csak kicsit fejlettebbnek egy sík h*lyénél (bár tanár... :( ). Ha erre nem képes, akkor van egy szakmai tanácsom a számára: fogja a gépét, emelje a feje fölé és izomból vágja hozzá a földhöz, mert az ilyenek kezébe nem való számítógép. Nem csak a saját, de mások gépét is veszélyezteti!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szép, Dzséjt. :lol:

 

Én meg olyan helyre tévedtem éjszaka hogy na.. ezt nem fogom egyhamar elfelejteni. Elég legyen annyi hogy az egyik haveromat kikötötte és elfenekelte egy úgy 15 éves csaj. Velem is próbálkozott, de annyit azért nem ittam, pedig milyen ajánlatokat tett. :(

 

 

Khm...

 

ACÍÍÍMET!!! A CÍÍÍÍÍMET!!! :D:(:D:P:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sikerült! Nyekk!

 

Fene...

Megen' le fogokl Zu-Hanni...

Pedig ez nem is az én specialításom, hanem Zu Hans von Regenkurt kollégámnak...

 

Csak valami fetish party közepébe kellene zuhanni... Jééé egy hapan infiltrator kiképzőközpont! Bukórepülééééés!

 

:(:D:D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fene...

Megen' le fogokl Zu-Hanni...

Pedig ez nem is az én specialításom, hanem Zu Hans von Regenkurt kollégámnak...

 

Csak valami fetish party közepébe kellene zuhanni... Jééé egy hapan infiltrator kiképzőközpont! Bukórepülééééés!

 

:(:D:D:D:D

 

Új, kísérleti oktatás, csak hímeknek! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.