Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Szerencsére a családban nem mindenki csinált. Apum anyuja töltöttkáposztát csinált, anyósék meg rántott husit, krumplit, apum grillcsirkét. Így nem telítődtem semmivel! :D
Basszus, most nézzem...khm...illetve láttom, hogy jól összekevertem a dolgokat. :D Szóval én a töltött kápsztára gondoltam :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A savanyúkáposztában legyen pár - 2-3 - cseresznyepaprika is savanyítva. Isteni ízt ad, és nem lesz vadul csípős töle az étel.

Tennék bele, de anyám utálja, szóval majd ha nem itt lakom, akkor tuti rakok bele, szeretem a csípőset, köszi az ötletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell fejtegetni, de úgy érzem, hogy a teljesebb képhez hozzá tartoznak ezek is. :) Én se fogok ennél mélyebben belemenni. :)
Én tegnap este csak írtam pár gondolatot, a teljesség igénye nélkül, így igazad van, hogy lenne benne mit kiegészíteni még egy-két dologgal. Ez a téma, aminek akár azt a címet is adhatnánk, hogy ?Hogyan tegyük jól élhetővé Magyarországot?? nemhogy egy misét, hanem egy jó kis kormányprogramot is megérne. :P

 

Hát, állás még mindig nincs, de azért nem unatkozom..... és olvasom legalább ezt a topikot, még ha ez nem is látszik. :P
Még január közepe sincs, bár nem tudom, mit ígértek decemberben, de ahogy ilyen témában menni szoktak a dolgok, ez még semmi rosszat nem jelent. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma végeztem az utolsó vizsgámmal is, mostantól egy kis Hawaii van :P

A vizsga után beültünk egy kis pub-ba, ami inkább hasonlított a Kantinra. 4-en voltunk, 3 srác és 1 lány és egyszer csak halljuk, hogy a szomszédos boxban részegek csörömpölnek egy sörös üveggel meg nagyokat kiálltanak. Odafordulunk, hogy mi ez a rikácsolás meg hasonló dolgok és elmondják, hogy azt játszák, hogy a teli sörösüveg alól kihúzzák a papír pénzt (10 ezer) és aki ki tudja húzni azé lesz. Meg ha már ekkora a pofánk, akkor rajta mutassuk meg, mi mit tudunk.

Na több se kellett, egyik srác jóvoltából fél perc alatt gazdagabbak lettünk 10 ezer Ft-tal, majd ezen vérszemet kapva, újra előkerült egy 10 ezres, azzal, hogy az előző nem volt épp szabályos, próbáljuk meg mégegyszer de máshogyan dupla a semmin alapon. Most jóvoltamból lettünk gazdagabbak 10 ezerrel és mivel látszuk rajtuk, hogy egészen dühösek lettek, így gyorsan fizettünk és elhúztuk a csíkot :D

Szépen elosztottuk egymás között a kapott pénzt és többet nem megyünk oda :P

 

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy jó napom volt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megvolt az újabb DM koncert. Pildivel mentünk mert ő inkább állni akart, a férje pedig elengedte (micsoda rendes arc nem? :D ). Én még nem voltam a Papp Laciban, de oltári volt! Durván szólt az egész és a fiúk is remek hangulatban voltak. We see you next time!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a sok kocsi miatt tartott most ilyen sokáig :)

Egyszer voltam Pesten úgy, hogy BKV-sztrájk volt, akkor kifejezetten kihaltnak tűnt a város, pedig szép tavaszi péntek délelőtt volt. Na de reggel akkor is biztosan sokan tartottak be a városba kocsival, és napközben meg dolgoztak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááááááááááá!

 

Fene a BKV-sztrájkba!

 

Ma végre jött az a telcsihívás, amire november közepe óta várok! Gyorsított eljárással - nem vicc!!! - felvették Nolcsit a bölcsibe. Jövőhéten hétfőn kezdhetjük a beszoktatást. De. Holnap el kell menjek a határozatért csepelre, a központi bölcsibe, onnét meg el abba az bőcsibe, ahova járni fog a szentem. A bölcsijében újabb paksamétát kapok, amit a gyerekorvoshoz és a védőnőhöz kell majd vigyek.

De innét csak busszal tudnék menni. Szerencse h van apu, aki elvisz kocsival. De a tesóm is viszi dolgozni.

Hjah, és még egy öröm. Drága szeretett kisfiam, az angyal, a tündér... Fenét! Ez a kis ördög megszerezte, és szétcincálta a személyimet! Azt is csináltathatok.

Elegem van a hivatalosügyintézésekbőőőől! Útálom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááááááááááá!

 

Fene a BKV-sztrájkba!

 

Ma végre jött az a telcsihívás, amire november közepe óta várok! Gyorsított eljárással - nem vicc!!! - felvették Nolcsit a bölcsibe. Jövőhéten hétfőn kezdhetjük a beszoktatást. De. Holnap el kell menjek a határozatért csepelre, a központi bölcsibe, onnét meg el abba az bőcsibe, ahova járni fog a szentem. A bölcsijében újabb paksamétát kapok, amit a gyerekorvoshoz és a védőnőhöz kell majd vigyek.

De innét csak busszal tudnék menni. Szerencse h van apu, aki elvisz kocsival. De a tesóm is viszi dolgozni.

Hjah, és még egy öröm. Drága szeretett kisfiam, az angyal, a tündér... Fenét! Ez a kis ördög megszerezte, és szétcincálta a személyimet! Azt is csináltathatok.

Elegem van a hivatalosügyintézésekbőőőől! Útálom!

 

 

Azt én is rühellem, sőt gyülölöm.Mikor mindenféle hivatalba kell menni ahol kiderül, hogy nem jó majd másnap vissza.

Ezt a bkv-sztrájkot most én is beszívtam.Most azok a járatok sem járnak amiket külső cég üzemeltet.Úgyhogy begyalogoltam a munkahelyemre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az, ez az. Még több ilyen multit, még több ilyen lefizethető önkormányzatot és ehhez sík h*lye magyarokat ( sorry, én leszűkítettem, mert e példa pont Kutyakeszit érinti) :):D:D
Akkor meg mire vársz? :D Most intézkedhetnél egy kicsit :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor meg mire vársz? :) Most intézkedhetnél egy kicsit :D
Persze, persze.....adom a mixerkocsikat a betonozáshoz. Ilyen üzletből nem lehet kimaradni ugyebár. A nácifasiszta magyarokat meg majd jól megbüntizi a rendőrsége ha tiltakozik :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.