Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Lassan hét éve történt, azóta nem kísértette a sorsot. A gyerek meg tényleg jól sikerült, úgyhogy szerencsére nem ártottam. De megsúgom, most már nem tenném! :rock: :rock: :rock:
Nem hát mert érdeked fűződik hozzá. Igazi nő vagy. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szaladt kicsit el a fantáziád? Neked is felrúghatom csokornyakkendőnek! :rock: :rock: :rock:
Oh, ha ilyen magas labdát látok valahol, rohan az a francos fantáziám mintazállat. :lol:

 

Máskülönben is, kérdezd csak meg az uradat, hogy ha alkalma nyílna rá, akkor melyik kihívás elé állított volna szívesebben. :P

:lol:

Nekem fog igazat adni, hidd el. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:yeah: Előbb én vágom nyakon, aztán ütögethet. :D

Épp be akartam írni, hogy én nem fogok ütögetni senki, de gyorsan visszavontam :P Istenem, mennyi nagypo... akarom mondani, nagyszájú emberke van itt :D

 

Ortis, mint szakavatott EU-s ellátja mindenkinek a baját.

Mivel ő is fiam, remélem, legalább az anyjára vigyáz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresem a helyemet. Átvitten, szó szerint és minden egyéb értelemben.

 

Állás még mindig nincs, de egyre gyakrabban járok be a hivatalba a nyakukra.

A nagyanyámmal épp az előbb tisztáztuk, hogy szerinte én őt gyűlölöm, szerintem meg ő soha nem hisz nekem és szrik a véleményemre.... miközben kölcsönösen a legjobbat szeretnénk a másiknak. Abban egyetértünk, hogy a legkényelmesebb megoldás egy albérlet lenne (nagyanyám szerint azért, hogy elférjenek a cuccaim, mert neki sok cókmókja van és magából indul ki), de nem akarok ilyen fölösleges pénzszórást addig, amíg nincs egy stabil szép fix állásom.

 

Jelenleg "minden" Pécshez köt, legfőképpen az autósiskola (kedden kezdünk) és az, hogy máshova sincs mennem. Vissza apámhoz, aki vereségként érte meg, hogy lediplomáztam? Anyámhoz, aki egy másfél személyre kényelmes lakásban éli a vígözvegy életet azzal a pasival, akit 20évesen kellett volna megtalálnia? Ráadásul mindkettő budapesti....

 

Itt van egy másodunokatesóm, akinek már van albérlője és többre nincs hely, meg egy nagyapai ágon rokon család ahol két nyugdíjas és a 40+ éves fiuk él egy hasonló lakásban.

 

 

Nagyanyám épp "rendet rak", egy hároméves stílusában. Leszámítva, hogy egy háromévesnél nem kell nagyon félni attól, hogy mindenét eltöri ha leesik a székről vagy magára ránt egy elektromos fűtőkét.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen mindenkinek. Jakabhillre majd elugrok valamikor innen Uráncity-ből.

Ody: kötve hiszem, hogy tapasztalatlan pályakezdőt kerestek, és nem valami értékesítési dologra. Orvoslátogatónak meg alkalmatlan lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande, remélem neked is hamarosan megoldódik a munkagondod!

 

Nolcsi remekül halad, ma már bent is uzsonnázott! :P Holnap beviszem, otthagyom, és délután megyek érte. Nagyon megdícsérték, hogy két hét alatt beszokik. :P

 

Én viszont ismét nátha, arcfájás, köhögés. Sógornőm szerint - aki gondozónő a bölcsiben - a gyerekektől kaptam el :P Úgyhogy inhalálás, tea, és társai. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen!

Tegnap elkeveredett a kedvenc szemüvege, és ettől valahogy annyira visszacsökkent az egója, hogy ma épp teljesen normális. Mármint, önmagához képest. Persze nem ezért nem segítek a szemügét megkeresni, hanem azért nem, mert egy ilyen iszonyatnagy ruhakupacban amit kirámolt a szekrényekből, esélyem sincs.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen!

Tegnap elkeveredett a kedvenc szemüvege, és ettől valahogy annyira visszacsökkent az egója, hogy ma épp teljesen normális.

 

Sajnos az idősekkel nehéz, és az sem vígasztaló, hogy jobb már nem lesz.

Apum anyukája is, nos, finoman szólva is házisárkány. Süket, mint az ágyú. Kapott hallókészüléket. Nem hordja, mert szégyelli. Pedig nem megy sehova, nem tud már egyedül kimozdulni a lakásból. Ami még szebb, szerinte nincs szüksége amúgy sem a készülékre, hiszen nem az ő füle rossz, hanem mindenki halkan beszél. Még a tévé is! :) Szomszédait sajnálom, mert igencsak fel kell tekerje a tévét, hogy hallja. A szomszédok tuti tudják mindig, mit néz. :P

De hát nem lehet változtatni rajta, 90 éves, és már az is csoda, hogy ellátja magát, főz, minden, csak be kell neki vásárolni. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már töröm a fejem azon, hogy ha egyszer tényleg lakásfelújítás lesz, akkor valami hangszigetelést is rakok. És kibontok egy téglalapnyit a konyha-nagyszoba fal tetejéből, hogy a konyhaszekrényre lehessen projektort telepíteni. Ha már a nagyi foggal-körömmel fehér falat akar! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ilyenek miatt örülök, hogy sikerült otthonról eljönnöm.Az utolsó időkben állandóan martuk egymást.

 

 

Tenel Ka: Jobbulást.Igyál meg egy liter forralt bort, 2 takaróval feküdj le, és reggelre kimegy belőled.

A boros kúra emlegetését már vártam. :P De egyébként tényleg hatásos. A múltkor egy éjszaka alatt rendbe vágott.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hát nem lehet változtatni rajta, 90 éves, és már az is csoda, hogy ellátja magát, főz, minden, csak be kell neki vásárolni. :P

Tényleg jól tartja akkor magát a kora ellenére. Szerencséje van, hogy az öregkori demencia nem kapta el. 90 évesen, de 80 évesen is már bármi lehet :P

 

A boros kúra emlegetését már vártam. :) De egyébként tényleg hatásos. A múltkor egy éjszaka alatt rendbe vágott.

Sajnos nem mindenkin segít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.