Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jaj, ne is mond Frenkie, húgom is szerzett egy ilyet és egész nap azt b*szkurálja.

 

 

Tényleg brutál jó.Eleinte tartottam tőle, hogy lassú meg nincs kiforrva, de rengeteg tesztet, meg fórumot elolvastam így megvettem.És nem bántam meg.Elképesztő. hogy egy ilyen vékony mobilban mi minden van.Még GPS is.

 

Apropó.Nem kell a húgodnak segíteni beállítani?Nagyon szívesen segítek. :P

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg brutál jó.Eleinte tartottam tőle, hogy lassú meg nincs kiforrva, de rengeteg tesztet, meg fórumot elolvastam így megvettem.És nem bántam meg.Elképesztő. hogy egy ilyen vékony mobilban mi minden van.Még GPS is.

 

Apropó.Nem kell a húgodnak segíteni beállítani?Nagyon szívesen segítek. :P

Beállította már :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beállította már :P

 

 

De nem biztos hogy jól.Tönkre is mehet.Nem venném a lelkemre, hogy szegény lány éjszakákat sírjon át a tönkrement telefon miatt. :P

 

Pildi:Én úgy választottam ki, hogy kb mennyi pénzem van rá(mondjuk részletre vettem), meg hogy mit szeretnék, hogy tudjon.Hát ez jóval többet tud mint amit szeretnék, de mivel hosszú távra vettem ezért nem bánom.Különben csinálnak külön hölgyeknek mobilt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én mobilom idén lesz 5 éves és még mindig bírja. Bár gondolkodok, hogy lecserélem majd egy olyanra, ami megfelel az igényeimnek. (jó kamera, érintőképernyő, GPS, diktafon, beépített rádió, nagy memória)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különben csinálnak külön hölgyeknek mobilt.

Na de minek? Szerintem ez marhaság.

Az enyém 3 éves lesz, és még remekül működik, sokáig nem fogom még lecserélni nagyon szeretem :) Nagyon jól hangzik ez az érintőképernyős, majd az új vásárláskor talán ilyet szerzek be én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gőzöm sincs mit jelent a webkezdő, de így hívják az egyik modult. [...] de pl. könyv csak a régi 6 modulból
Megváltoztatták mostanában a modulokat? :)

Nekem 2008-ban lett meg a 7 pontos, azóta nem tudok róla semmit... Mindenesetre majd körülnézek mi van most...

 

Szerk: Ja nem, te a 9 pontos (advanced)-et csinálod. Itt meg lehet nézni mi a követelménye: http://www.ecdl.hu/index.php?cim=webkezdo

 

Nos, jól gondoltam, HTML az alap, azt megtalálod majd az ebookz-on, de az elmélethez nem tudok segítséget adni :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, igyekszem majd utánajárni ennek is :) Ha más nem marad, akkor veszek egy könyvet a boltban :D

Egyébként úgy van, hogy a 7 modulból van 4 kötelező (másfél éve ezt csináltuk meg a melóhelyen, Startnak hívják önmagában), és a többi 3 az már szabadon választható, ezt hívják Selectnek (szóval nem muszáj az IT alap, Prezentációs meg az Adatbázis, hanem van még plusz a Web meg a Képszerkesztő, és ebből az ötből kell hármat kiválasztani) :) Az Advanced már egy fokozattal feljebb van, ha jól rémlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit 2002-ben velem lerakattak ECDL néven, az mi volt? Akkor még nem kérdezték, hogy mit akarunk és mit nem.... több mindenből volt kóstoló, hogy elboldoguljunk a Microsoft termékekkel (pl az Access-ben tanultunk táblát meg űrlapot meg ilyesmit, de hogy két táblát hogyan lehet összerakni, azt már nem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy számítógépes kérdés:

Berakok egy egy filmet és amikor meg akarom nyitni azt írja ki hogy:Syntax errorat line 3!

Próbáltam különböző lejátszókkal de egyik se vitte. Tehetek valamit vagy végleg vége a DVD-nek?

 

Szerk.:Már rájöttem.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megoldástól függetlenül engem is érdekel ez a fajta hiba, mert már én is találkoztam vele, Media Player Classic esetén, utána más lejátszó vitte a filmet (csak annál pocsékul látszott a felirat, azért szeretem jobban a MPC-t). Sőt legutóbb olyan is volt, hogy egy két lemezre szedett film egyik felénél kaptam ilyen üzit, a másiknál nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beállok a sorba, engem is érdekel :) Bár most éppen kevesebbet videózok.

 

Más: megvolt a KRESZ, pénteken kezdem a rutint. vicces volt az emberke, közölte, hogy "Maguk mindannyian ismerik a programot. Vagy voltak már itt, vagy pedig KékTések :) Az mondjuk tény, hogy a KékTénél van 14 számítógép amin lehet gyakorolni. Használtam is rendesen

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudotok ajánlani valami olyan pendrive kódoló programot, amivel a kódolás után is lehet ráírni a pendrive-ra úgy hogy a már kódolt részhez ne nyúljon? Tehát valami olyasmire gondoltam, hogy lenne egy nyílvános része a pendrive,nak meg egy kódolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozz létre egy könyvtárat, adj neki kódot, és kész :)
:) megpróbálhatom, kíváncsi leszek majd

Amúgy ezért kell, mert a sulis gépeken mindig feltűnik 1-1 vírus, amit hiába nyírogatunk ki, mindig visszamásznak. Eddig nem volt nagy baj velük, mikor itthon betettem egyből nyomtam neki Avast+Nod+Malwarebytes triumvirátust, de ma valami szar vírust kaptam be, ami a 4GB-os pd-mre egy 51 GB-os látszólagos fájlcsomagot pakolt fel, miközben egy csomó mindent letörölt róla :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondjátok meg, hogy tudom eltüntetni a windows eredetiség regisztrációs képernyőt, ami minden bootolásnál bejön. Az msconfig -automatikus indítás panelját már néztem, de nem találom ezt a programot ott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) megpróbálhatom, kíváncsi leszek majd

Amúgy ezért kell, mert a sulis gépeken mindig feltűnik 1-1 vírus, amit hiába nyírogatunk ki, mindig visszamásznak. Eddig nem volt nagy baj velük, mikor itthon betettem egyből nyomtam neki Avast+Nod+Malwarebytes triumvirátust, de ma valami szar vírust kaptam be, ami a 4GB-os pd-mre egy 51 GB-os látszólagos fájlcsomagot pakolt fel, miközben egy csomó mindent letörölt róla :)

A vírusokat kóddal nem fogod igazán kinn tartani. Amint a fertőzött gépről másolsz valamit a kódolt részre, egyből odamegy. Max tényleg az ilyen vacakok ellen védheted, mint amit leírtál.

 

Azt mondjátok meg, hogy tudom eltüntetni a windows eredetiség regisztrációs képernyőt, ami minden bootolásnál bejön. Az msconfig -automatikus indítás panelját már néztem, de nem találom ezt a programot ott. :)

Ez a "valódi windows igazi előny" vagy mifene szlogenű marhaság, ami egy frissítéssel mászott le? Mert azt sajnos sehogy, legalábbis úgy tudom nincs egyszerű módja. A systemben ugyan elő lehet keríteni a file-jait, így a felhasználóváltó felületet leszámítva kitakarítható, de azt innen nem tudnám elmagyarázni, ahhoz látnom kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "valódi windows igazi előny" vagy mifene szlogenű marhaság, ami egy frissítéssel mászott le? Mert azt sajnos sehogy, legalábbis úgy tudom nincs egyszerű módja. A systemben ugyan elő lehet keríteni a file-jait, így a felhasználóváltó felületet leszámítva kitakarítható, de azt innen nem tudnám elmagyarázni, ahhoz látnom kéne.
Asszem az. Ilyen hülye címere is van, csillaghoz hasonlít. Nagyon idegesít már. Nekem úgy rémlett, hogy régen az msconfigban lehetett kiiktatni, hogy ne töltődjön be.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:Állítsd vissza rendszert azelöttre mielött ezt kiírta.Majd a Windows frissitést úgy állítsd be ,hogy te ellenőrizd mit töltsön le.Amikor megkelenik a Windows Genuine(eredetíség), akkor vedd ki előle a pipát, hogy az nem kell és azt is kattintsd be, hogy nem kérsz infót a kihagyott frissitésekről.Ennyi és megszabadultál tőle.Én legalábbis így csináltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy pl Windows Vista frissítésnél mire érdemes figyelni amit ne töltsön le az az emberfia aki szoc ellátóhelyről szerezte be?

 

Semmire.Minden jöhet.Eddig.De ki tudja mit tervez a Microsoft.Ha a Genuine szót látod azt ne szedd le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.