Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, már kérdezn9i akartam....nem tudom mennyire ismered az észak-pesti bringautakat. A Megyeri-híd felé szoktál járni? Ott ha jól tudom át lehet menni a szentendrei oldalra, csak azt nem tudom, hogy mennyire vannak ott kiépítve a kerékpárutak.

 

 

A Megyeri-hídon van bringaút. De én nem ott megyek át Békásmegyerre(ott laknak a szüleim), hanem az Északi-összekötőn. Neked viszont jobb a Megyeri. Hogy Dunakesziről, hogy jutsz le a hídig azt sajnos nem tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Megyeri-hídon van bringaút. De én nem ott megyek át Békásmegyerre(ott laknak a szüleim), hanem az Északi-összekötőn. Neked viszont jobb a Megyeri. Hogy Dunakesziről, hogy jutsz le a hídig azt sajnos nem tudom.
Hát jah, ezt én se tudom, mert Keszi határától nincs bringaút. Székesdülőtől indul a kiépített, de addig csak kertek alatt, illetve az Auchan parkolóján lehet csak eljutni. :S Budai oldal milyen amúgy?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem az időképet, szép kis vihar várható :clap2:

De nem baj, legalább nem kell este felé is a kondinak mennie :) Ha most nem menne a 25 fok helyett 35 lenne.

Vácon szemerkélt az eső, mikor fent jártam ma délben. De itt hétágra tűz a Nap. Pedig jól jönne egy kis vihar, meg hűsi, mert már kezdek kilenni a kialvatlanságtól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod, nekem az a tapasztalatom, hogy az élet időnként megcsillant valami új utat, amin el lehet másfelé indulni - remélem, Neked is lesz majd ilyen hamarosan. Én is gondolkodom most valamiben már, csak még sok a bizonytalanság, de mindenesetre én megrpóbálom, ha kapok lehetőséget. Viszont konkrétabbat most még nem írnék róla, mert lehet, hogy nem jön össze mégsem.

Remélem, bejön nálam is a tapasztalatod :) Sok sikert hozzá, majd elmeséled, ha lesz belőle valami :)

 

Most nézem az időképet, szép kis vihar várható :D

Az eső most nagyon jó jönne, minden marha száraz már :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát jah, ezt én se tudom, mert Keszi határától nincs bringaút. Székesdülőtől indul a kiépített, de addig csak kertek alatt, illetve az Auchan parkolóján lehet csak eljutni. :S Budai oldal milyen amúgy?

 

 

Fogalmam sincs. :D Annyit tudok, hogy a parton Békásig sima az út. De állítólag ha balra megyünk akkor az Auchan mellett is van bicikliút.

 

A meleggel meg egyetértek bár eddig kitűnöen alszok ha este kinyitom az ablakot. A nappalok viszont maga a pokol ha munkában vagyok. ENYHÜLÉST PLEASE.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másról! :D

 

A gyerek jobban van. Nem tudom mikor lesz a műtétje, de egy biztos. A láz tegnap este óta múltidő, azért az antibiotikumot kapja még(Helyes!). Infúziót tegnap este már nem kapott(Ha rajtam múlt volna tegnap is egy ötszázas sót meg még ma is, egy kicsit, két 100-ast...).

 

Aztán...

 

Remélem holnap lesz konzílium, és meglesz az eredmény... Az eredmény, hogy Noli orrmanduláit kikapják a fenyőbe, még holnap, vagy holnapután, és akkor hétvégén hazajöhetnek, és le van tudva az egész cécó! Meglátjuk! A hírek biztatóak.

 

És még:

 

:D:):P;):D :D :):D:P :P :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A meleggel meg egyetértek bár eddig kitűnöen alszok ha este kinyitom az ablakot. A nappalok viszont maga a pokol ha munkában vagyok. ENYHÜLÉST PLEASE.
A hétvégén a hegyekben voltam. Hát valami fergeteges volt! Árnyékban 18-20 fok, a napon meg 23. Sütött a nap, és amikor ért, akkor nagyon kellemes meleg volt. Viszont ha már elég volt belőle, akkor csak be kellett állnod az árnyékba, ahol 4-5 fokkal hűvösebb volt. :D A levegőről nem beszélve... Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Misskarrde ismerősei között keresgéltem fórumtársakat, és te nem voltál ott(vagy én voltam figyelmetlen). A kereséssel meg azért nem próbálkoztam, mert nem tudtam a mostani neved(a leánykorit igen). De most már ok, megjött az értesítő.
Semmi baj, csak húztalak kicsit. :D Én sem keresgéltem eddig nagyon az iwiw-en, az ismerőseim jóformán mind engem kerestek meg. Viszont most kedvet kaptam tőled, több embert is bejelöltem - ezúton köszi mindenkinek a visszaigazolást. :)

 

 

A hétvégén a hegyekbe voltam. Hát valami fergeteges volt! Árnyékban 18-20 fok, a napon meg 23. Sütött a nap, és amikor ért, akkor nagyon kellemes meleg volt. Viszont ha már elég volt belőle, akkor csak be kellett állnod az árnyékba, ahol 4-5 fokkal hűvösebb volt. :P A levegőről nem beszélve...
Remek lehetett. :) Jövő szombaton mi is megyünk, és hasonlót remélek magam is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégén a hegyekbe voltam. Hát valami fergeteges volt! Árnyékban 18-20 fok, a napon meg 23. Sütött a nap, és amikor ért, akkor nagyon kellemes meleg volt. Viszont ha már elég volt belőle, akkor csak be kellett állnod az árnyékba, ahol 4-5 fokkal hűvösebb volt. :D A levegőről nem beszélve...

 

 

Oda kéne menni nyáron. Különben most itt sincs az a vadmeleg. Inkább a lakótellep miatt éreuni melegebbnek. Szombat este voltam kertes házas övezetben és jóval hűvösebb volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oda kéne menni nyáron. Különben most itt sincs az a vadmeleg. Inkább a lakótellep miatt éreuni melegebbnek. Szombat este voltam kertes házas övezetben és jóval hűvösebb volt.
Hát jah, panellakók átka. :S Nem is nagyon emlékszem olyanra, hogy kertes házunkban egyszer is hőgutát kaptam volna.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most még a lakás teljesen ok. Most már hűvös szél jön be, délután meg minden ablakot bezártam és leeresztettem a relukát.
Lehet, az is sokat számít, hogy te emeleten laksz. Itt földszinten ugye közel vagyunk az aszfalthoz. :S És itt annyira nem is szellős a környék.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont most kedvet kaptam tőled, több embert is bejelöltem - ezúton köszi mindenkinek a visszaigazolást. :D

Notórius iwiw-elkerülő vagyok, szóval véletlen csak, hogy a napokban felmentem és láttalak, gyorsan vissza is igazoltalak én is :D

 

Inkább a lakótellep miatt éreuni melegebbnek. Szombat este voltam kertes házas övezetben és jóval hűvösebb volt.

Igen, nyáron itt jobb, ellenben télen is hidegebb, sokkal jobban kell fűteni, mint egy panelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, az is sokat számít, hogy te emeleten laksz. Itt földszinten ugye közel vagyunk az aszfalthoz. :S És itt annyira nem is szellős a környék.

 

 

Érdekes viszont, hogya földszinten a lépcsőház nagyon sokáig tartja a hűvöset. Elvileg a földszinten kéne a leghűvösebbnek lennie. Na megjelentek a szúnyogok is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes viszont, hogya földszinten a lépcsőház nagyon sokáig tartja a hűvöset. Elvileg a földszinten kéne a leghűvösebbnek lennie. Na megjelentek a szúnyogok is.
A lépcsőházban amúgy tényleg jó, a pincéről meg már nem is beszélve.

Szúnyogok. Most küldtem szét nekik a lakásban némi "dezodort".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lépcsőházban amúgy tényleg jó, a pincéről meg már nem is beszélve.

Szúnyogok. Most küldtem szét nekik a lakásban némi "dezodort".

 

 

A pince a legjobb hely nyáron. Bomarréknál bementem fürdőgatyában és azt hittem odafagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Zééé: :lol:

 

Hát ez is egy vélemény. Én azért azt mondanám, kiskósa, hogy inkább az órára figyelj, és majd szabadidődben rajzolgatsz.

 

ON

Én is inkább azt mondom részben, amit Donát.

Igaz, hogy sok mindent, amit megtanítanak, később valóban nem használunk (max. az általános műveltséghez elengedhetetlen), de sajnos az iskolai előmenetelek miatt a jó osztályzatokra mégis csak szükség van, főleg bizonyos tantárgyakból. A többi persze annyira nem érdekes :)

Annyit hozzátennék, hogy az iskolarendszerünk totál tökéletlen és rossz, de ezt már megvitattuk párszor :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh, nem semmi zivataron van túl az Öregharcos :lol: Vén, rozsdás ízületei megkapták a magukét. Kissé nosztalgikus érzés volt az egész, amikor hóban, esőben, szakadatlanúl.......

 

Noh, reggel úgy voltam vele, hogy mivel délutánra mondták a frontot, kihasználom még a szép időt és takarítás után irány Vác. Noh, addig valóban fene mód jó idő is volt. Lazán pihegek a Duna Beachen, és kényelmesen szemlélem a Dunántúli dombság mögött lassan terjengő fehér felhőpamacsoskákat Jaj de szép szó). Mondom, biztos ami biztos, elindulok hazafelé, egy óra az út, lazán lehagyom még ha valami komolyabb is kerekedik ki belőle. Szóval elindultam és úgy Sződliget magasságában érzem, hogy gyanúsan nagy a forróság. Hát még szép. Pillantás a jobbomon lévő fák mögé és fölé, látom fekete az ég. De k*rva fekete. Szívta be a melegebb légáramlatokat a közeledő vihar mintazállat. Kb öt perc múlva meg rám szakadt az ég. Én ilyen gyorsan vihar kialakulni még nem láttam. :D Egy szó mint száz ronggyá áztam. Bringa is kapott persze, pedig eszem ágában se volt, hogy kitegyem egyszer is valami esőnek, bár mázli, hogy áluminium és nem rozsdásodik mint a korábbiak.

Noh, mindegy. Így jártam.

Ne becsüljük le egy pillanatra se a természetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hali!

 

Sze4etném a jókívánságokat megköszönni! Hazajöttünk, első kör letudva. Ez egy infúzió és antibioticum kúrát jelent, intravénásan. Most egy háromnapos antibioticum kúra jön szájon át. (lórugás adagok).

Következő lépés az orrmandulaműtét, ha szerencsénk van, jövőhéten lesz.

Nem kertelek, elég kemény menet volt. Csütörtök este vénát alig találtak neki, és vért is nehezen tudtak préselni belőle, mert elég sűrű volt. Magyarán ki volt száradva. Szegény csak feküdt a hátán, totál passzív volt. És persze lázas. Harminckilenc-három. A láz lassan akart múlni.(pedig hat namja már antibigyót szedett) Első lázmentes este szombaton volt.

Vasárnap reggel új branült kapott. Hatszor szúrták, mire sikerült. Ez megint kiakasztotta.

De hál istennek, gyógyszerek hatottak, és ma délután fél kettőkor kapta vénásan az uccsót, majd branül ki, mi haza! :)

Holnap Sanyi beszél a gégésszel, aki majd csinálja az orrmandulaműtétet, amit minél hamarabb, lehetőleg jövőhéten szeretnénk megcsináltatni. Korábban nem lehet a gyógyszerek miatt, és később sem jó, mert most jól van.

Kórházról abszolute jók a tapasztalataim. Igaz, két napot széken töltöttem, de az volt a legkisebb gondom. Ami még meglepően pozitív volt, hogy péntek éjjelre lakótársakat kaptam. A kisfiú az intenzívről jött át, ahol kicsit meggyötörték, gyomormosás, egyebek. anyuci szívgyógyszere volt a kezében, és nem tudták, bevett-e belőle. Amúgy Raffael Leventének hívták :D két éves volt, és tizenöt kiló!!! :) Apukájával a fél szombat éjjelt átbeszéltük:D

Egyébként a toxikológián voltunk, láttam pár érdekes esetet. Ezek a kicsik mit nem képesek lenyelni! (volt ott nátriummérgezéses, áramütött, szunyogirtóolajat ivó)

Az ápolószemélyzet maxima ott volt, hoztak amit kértünk. Többször ránknéztek, jó volt ezt tudni. :lol:

Szóval itthon vagyunk pár napig. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.