Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ma kimentünk haverral tekerni egy nagyobb kör. Az első ebben az évben. Hát majdnem kiköptem a belem a végére :)

Mára tartogattam én is még egy tekerést, de az időt elnézve... :S És a héten csak rosszabb lesz ennél. :(
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mára tartogattam én is még egy tekerést, de az időt elnézve... :S És a héten csak rosszabb lesz ennél. :(

Micsoda? :o Tök jó idő volt ma. Fél órája jöttem be a fahordásból, egész délután, meg délelőtt egy kicsit hordtam a fát be a raktárba, miközben apum fűrészelt. Déletlőtt volt egy kis eső, de utána tök jó idő volt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt semmilyen eső nem volt. Sütött végig a nap. Olyan szép idő volt, hogy könyvet olvastam. :D

Nálunk is. Egyszer ugyan befelhősödött, de minden lakos legnagyobb megdöbbenésére és riadalmára, elmentek a felhők. Hajnali kettőkor kint kelebóláltam, és még akkor is tök jó idő volt. Meg most is verőfényes napsütés van, hála a jó égnek. A legtöbb negatívum, amit elmondhatok, hogy fújt a szél, de hát az ugye nem szokatlan errefelé. :) Mondjuk ez utóbbi szívás volt bringázás közben, mert lejtőnek lefelé fékezés nélkül lassított a bringa, és hát az a baj, hogy Szentkirályról hazajövet csak az utolsó pár száz méteren van lejtő...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt némi felhő van, de szerintem csak dekorációnak. Neo szerintem még a vasárnapi séta hatása alatt van, sokkal kevesebbet rohangál, mint szokott. Vagy csak, hogy ebben a négy napban nem reggel tízperces sétával kellett beérnie, és nem is alhatott délután kb négyig?

 

Számítógépes kérdés: egy mappán hogyan tudom azt beállítani, hogy amit oda belehelyezek file-t azt MÁSOLJA? Tehát, hogy alapból maradjon meg a file az eredeti helyén is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: Nem tudom, de ha másolni akarsz, akkor a kijelölt fájlokra nyomsz egy CTRL+C-t, bemész a mappába ahova tenni akarod, aztán ott CTRL+V. Vagy jobb gomb/másolás (ha már egerezni akarsz) és a mappára jobb gomb/beillesztés.

 

Vagy használj valami fájlkezelőt és ott az ablakok között F5-tel tudsz másolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már elegem lett a Facebook-ból, de ha esetleg farmerkedni akarsz, és kell hozzá szomszéd, akkor jelöld be Vaderke at Freemail -t :)

 

 

Egy kérdés a közgazdászokhoz: ha Magyarprszágon valami probléma van (pl rosszat nyilatkozik a kormány) akkor esni szokott a forint értéke. Most viszont Japán földrengese miatt nő a jen. Miiért?

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt csak azért raknám be mert megint az életünkbe szól bele de nagyon. Ha ezek normálisak.

 

http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20110316-tappenz-a-minimalber-negyszerese-helyett-a-duplaja-lesz-a-maximum.html

Hála égnek ez minket még nem nagyon érint. Eleve asszem tíz napig beteg szabinak könyvelik el a dolgokat, tehát full bért kapsz, ráadásul itt a magasabb keresetűekről van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála égnek ez minket még nem nagyon érint. Eleve asszem tíz napig beteg szabinak könyvelik el a dolgokat, tehát full bért kapsz, ráadásul itt a magasabb keresetűekről van szó.

 

 

Akkor ok. Mondjuk nálunk a cégnél az első 15 napot 100 %-ra fizetik. Nem véletlenül nem lépek le innen. :D Az elöző munkahelyemen ott volt olyan hogy mikor egy hétig betegállományvban voltam alig kaptam valamit. Hát hiába az utóbbi magyar volt az elöbbi osztrák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ok. Mondjuk nálunk a cégnél az első 15 napot 100 %-ra fizetik. Nem véletlenül nem lépek le innen. :D Az elöző munkahelyemen ott volt olyan hogy mikor egy hétig betegállományvban voltam alig kaptam valamit. Hát hiába az utóbbi magyar volt az elöbbi osztrák.

Máris megvan az ok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze nem csak ezért vagyok itt. :D Nem hinnék el az emberek miket kapunk itt, hogy bánnank velünk és mennyire más itt lenni mint egy magyar cégnél. Áldom a szerencsémet hogy 2005-ben idekerültem.

Frenkie! Még mindig azt mondom, hogy a magyar munkáltatónál nincs rosszabb! Én még ebben a hónapban nem kaptam fizetést! A k*rva anyjukat! Csak a külföldi jöjjön dolgoztatni, a magyar meg pusztuljon éhen! Nem érdemel mást! És akkor jön a Jobbik meg a többi agy károsult a külföldiek ellen tüntetni? Először a szittya vállalkozóknál kellene szétnézni, hogy mit művelnek. Megmondom neked őszintén, én összeterelném az összes birkát, és elvinném őket Japánba a szivárgó erőműhöz. Ott terjesszék az igét.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie! Még mindig azt mondom, hogy a magyar munkáltatónál nincs rosszabb! Én még ebben a hónapban nem kaptam fizetést! A k*rva anyjukat! Csak a külföldi jöjjön dolgoztatni, a magyar meg pusztuljon éhen! Nem érdemel mást! És akkor jön a Jobbik meg a többi agy károsult a külföldiek ellen tüntetni? Először a szittya vállalkozóknál kellene szétnézni, hogy mit művelnek. Megmondom neked őszintén, én összeterelném az összes birkát, és elvinném őket Japánba a szivárgó erőműhöz. Ott terjesszék az igét.

 

Ugyanezt gondolom én is. A japánok milyen fegyelmezettek már? Tuti hogy 2 éven belül újjáépítik ami elpusztult. Nem hőbőrőgnek hanem dolgoznak.Pont ma beszéltük hogy ide kéne jönniük. Bár akkor a magyar melós repülne is. De mondhatok egy olyat is hogy egy kamionsofőr azt mondta nekem hogy a bolgár sokkal jobban segít rajta ha lerobban mint egy magyar.

Ha én most leírnám hogy milyen gusztustalan módon vezették a Mistralt a két testvérpár, akkor Vona kitérne a hitéből.

Én is összeterelném őket és vinném Németországba. Aztén néze már meg ők hova jutottak meg mi?

És a kedves idiióta baromállat miniszterelnökünk kijelenti tegnap hogy Brüsszelből sem okíthatnak? Nem? Mondd már meg Viktor mink van? Mit tudunk felmutatni? A nagy nullát. Ők adják a pénzt a technológiát az értelmet a kultúrát. És majd mi mondjuk meg hogy nehogymár? A magyar virtus? Mire fel? Mi akarunk odakerülni, mi tartozunk nekik, akkor mit ugat ez a barom? Annyira remélem hogy bukik meg mint az állat.

Ezért tartunk itt mert mindig nagy volt a pofánk csak teljesítmény nincs mögötte.

Itt van egy vélemény rólunk amivel egyetértek.

 

http://modoros.blog.hu/2011/03/15/buvalbaszott_nemzetem

 

Nem érdemlünk meg semmit. '56-ban sem türtük hogy Moszkvából dirigáljanak. Ja nem 2 hét múlva jöttek a tankok aztán kuss volt. Most is az lett. Orbán már olyan szinten nulla(és őmiatta az ország is) Európában hogy nem is jegyzik. Pl nem lesz május végén a gödöllői kastélyban semmi. Megmondták ennek a hataloméhes gazembernek hogy hol a helye. A lábtörlőn. Mint az országunknak. Érdemes Freit elolvasni mindjárt világos lesz hol döntenek mindenről, amit tudomásul kéne már vennünk.

 

Itt van még egy kis adalék a röhögnivalóhoz.

 

http://www.fn.hu//belfold/20110315/jobbik_itt_iv_bela/

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"családi pótlékot csak 20 év feletti anyák vehetnék igénybe, és a harmadik gyerektől átalakulna adókedvezménnyé"

"a Jobbik állami bentlakásos iskolákat hozna létre a szociálisan rossz helyzetben lévő gyerekeknek"

"a büntető törvénykönyv módosításával lehetővé tennék, hogy a saját telkén bárki megvédhesse tulajdonát és szeretteinek biztonságát."

"Ha a kormány valóban extra szavazati jogot ad a gyermekek után, akkor az Kelet-Magyarországon szinte azonnali, az egész országban pedig viszonylag gyors cigányuralom létrejöttét jelentené"

 

Nem tudom ki hogy van vele, de én ezekkel egyetértek. A Jobbikot ugyan nem engedném hatalomra jutni, de ezeket valóban meg kéne fontolnia a mindenkori kormánynak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Magyarországra látogató uniós vezetőket nem szállodákban altatnám, hanem egy vidéki bezárt gyár elhagyott csarnokában kukoricán térdepeltetném őket, hogy lássák mit tettek ezzel az országgal – mondta Vona."

Tudok jobbat. Az egész poltikus csürhét be ide a Kerepesen lévő cigánytanyára. Nem kéne sokat kocsikázniuk sem, hisz a Kastély kb. 10 km-re van innen és meglátnák milyen is az igazi Élet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.