Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez így azért sokkal durvább. De mennyi ideig tart egy ilyen kép elkészítése? Én nagyon béna rajzos vagyok, meg balkezes is, amit grafittal létrehozok, azt kenem el a kezemmel... Tollból sem vehetek olcsót, eresztőset, mert full kék lesz, mire írok két sort, ezért maradok a Pax-nál, abból is az eredeti...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így azért sokkal durvább. De mennyi ideig tart egy ilyen kép elkészítése? Én nagyon béna rajzos vagyok, meg balkezes is, amit grafittal létrehozok, azt kenem el a kezemmel... Tollból sem vehetek olcsót, eresztőset, mert full kék lesz, mire írok két sort, ezért maradok a Pax-nál, abból is az eredeti...

Hát ha ez mondjuk 2 nap, de akkor csináltam rendesen. És én is balkezes vagyok, és tudom miről beszélsz. :D de azt is mondják, hogy a balkezesek jobbak a művészetekben, rajzolás, ilyesmi. :) Nah de én most megyek alszok, reggel 4kor kelek és megyünk horvátba egy hétre. Legyek jók ha tudtok! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cö, a kis burzsoá... :)

Jó nyaralást!

Én úgy rajzolok, hogy egy órán készítettem egyik osztálytársunkról profil képet, annyira sz*r lett, hogy kiállították poénból és a szánalmas.hu-ra is felkerült. Azonban a térlátásom nagyon durva, van itthon 3D-s könyvünk, az összes képet kb. 2másodperc alatt át tudom tenni térbe és megmondom, hogy mi látható rajta. Plusz, ha a kezemet mozgatom a szemem előtt, akkor is megmarad a látvány... Jah és Bruce Willis és Hitler is bal kezes! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt hívom drognak, ami tudatot képes módosítani. Önmagában a Xanax sem az, de ha megiszik rá az ember két sört, akkor máris törli az esti emlékeket. Plusz, itt van az EB, lehet látni, mikor egyesek elalszanak egy több ezres tömeg közepén, vagy ömlő esőben táncolnak egy zászlóval...azért az sem semmi! :)

Amúgy tényleg Pink, most nézem, ők éneklik azt is, hogy nincsen szükségünk oktatásra, nem? Mert az is jófajta zene!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt hívom drognak, ami tudatot képes módosítani. Önmagában a Xanax sem az, de ha megiszik rá az ember két sört, akkor máris törli az esti emlékeket. Plusz, itt van az EB, lehet látni, mikor egyesek elalszanak egy több ezres tömeg közepén, vagy ömlő esőben táncolnak egy zászlóval...azért az sem semmi! :)

Amúgy tényleg Pink, most nézem, ők éneklik azt is, hogy nincsen szükségünk oktatásra, nem? Mert az is jófajta zene!

 

 

Azaz marihuána hasis, kokain, heroin stb. Nem sör.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerika fan, tudtad, hogy ott az italozást jobban büntetik és keményen fizetsz, ha az utcán iszol, úgy, hogy nem zacsiban van a pia? Míg mariska lehet nálad, kis mennyiségben, nem eladási célból? Ők már belátták, hogy nem azok vandálkodnak, meg zúznak szét járműveket, akik betolnak egy vicces cigit és azon nevetnek, hogy ... Zsiráf! A többit meg ne keverjük ide, mert van kemény és könnyű drog, az utóbbit, már nálunk is lehet rendelni, legálisan, interneten. Mégsem hallottam még, hogy tele lennének a detoxok. Mindenhez mérték és önuralom kell. Mondom ezt úgy, hogy látom mire képes a piat és hogy tesz tönkre családokat....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy dolog, de az megint más, hogy nálunk milyen a felfogás, annak ellenére, hogy demokrácia van, milyen pl. Hollandiában és milyen Amerikában. Azt is hozzá teszem, hogy mióta netről lehet rendelni "füstölőket", rengetek szomszédos országba küld a cég a termékéből. Mivel nálunk a jogok kevésbé szigorúak ezen a téren. Persze jogdíjak terén pont fordított a helyzet! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerika fan, tudtad, hogy ott az italozást jobban büntetik és keményen fizetsz, ha az utcán iszol, úgy, hogy nem zacsiban van a pia? Míg mariska lehet nálad, kis mennyiségben, nem eladási célból? Ők már belátták, hogy nem azok vandálkodnak, meg zúznak szét járműveket, akik betolnak egy vicces cigit és azon nevetnek, hogy ... Zsiráf! A többit meg ne keverjük ide, mert van kemény és könnyű drog, az utóbbit, már nálunk is lehet rendelni, legálisan, interneten. Mégsem hallottam még, hogy tele lennének a detoxok. Mindenhez mérték és önuralom kell. Mondom ezt úgy, hogy látom mire képes a piat és hogy tesz tönkre családokat....

 

Jaj ne már.Tényleg annyira unalmas. Igen tudom hogy az USA-ban nem lehet utcán piálni. És? Heroint sem lehet belőni. Pont te mondod aki tegnapelött lehúzott 10 sört. Ha akarnám belinkelhetnék olyan híreket amikor drogok hatására írtotta ki a családját és Magyarországon. De a Miamiban embert evő állat is be volt lőve. Ezzel nem azt mondom hogy az alkohol nem tesz agresszívvé, de az én véleményem szerint kevésbé mint a kokó. Ok lehet a marihuánától kedves leszel.

Az Amerika-fanozást meg sűrgősen felejtsd el légyszi. Én legalább bevallom, te viszont aszerint élsz és tagadod. Mint Oldie.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haj....akkor leírom, mert látom nem érted. A kokain egy fehér por, amit orron át szívsz be és grammja 12.000-25.000 Ft, tisztaságtól függően. Ezért van, hogy aki rászokik, az lop, eladja anyu TV-jét és egyebek. Egyből az agyra hat és 2-3 órára teljesen kiüt. Csökkenti a fáradtságot, serkenti a szexuális vágyat és gyorsítja az anyagcserét. Teljes eufóriát és nyugalmat okoz, az ember csendre és nyugalomra vágyik, relaxációs gyógyszerként tesztelték többször is.

A heroint intravénásan kell beadni, ami annyira hazavág, hogy nem tudsz felállni és használói szerint felér 3 orgazmussal... ők sem lesznek agresszívek, mivel járni sem igazán tudnak, max úgy okoznak baleseteket, hogy annyira nem törődnek a környezetükkel, hogy az már katasztrófába torkollik. Ez szintén a gazdagok drogja, egy belövés 10.000Ft alatt nem áll meg. És, nem, nem próbáltam, de a gimiben mutattak ilyen jellegű filmeket és dokkumentum movie-kat is láttam, nem keveset. Nem azért, mert kipróbálnám, hanem maga az alternatíva... van egy megszokott, unalmas, egyszerű életed, ezek a dolgok pedig az idegvégződésekre hatva, egy teljesen más, számodra akkor reális világba csöppentenek. Egy olyan tudatállapotot érsz el, ami teljesen hangulat, személyiség és környezet függő...egy kicsit olyan, mintha minden gátlás nélkül, végre szabadon engedheted magad, csak arra figyelsz ami benned van.

A hírt várom, gondolom sokat találsz majd...utána pedig lehet az alkoholisták által tett családi erőszakkal és asszony verésekkel is "villogni". Én úgy látom, hogy a drogos, ha nem kemény drogot tol, akkor csupán magát teszi tönkre, igen hosszú idő alatt, a kemény drogos a környezetét is, rövid idő alatt míg az alkoholista rövid időn belül saját magát, plusz a környezetét. Csak ő kevés pénzből megteheti és felkerül egy videó róla a netre, ahogy kerítést szaggatva mászik, 4kézláb a földön... ( aki még nem hallott a space cake-ről, az nézzen majd egyszer utána, a legtisztább és legemberibb megoldás, csak egy jó szakács és recept kell, a májnak a tüdőnek, az agynak sem árt...)

 

Plusz most jutott eszembe, a máktea, amit a Trónok harcában is annyit emlegetnek és régen a mezőn dolgozó nők adtak a fák árnyákában hagyott csecsemőknek, hogy ne sírják végig a robotot... Volt is ebből számtalan haláleset, a túladagolás miatt, de otthon egyszerűen és gyorsan előállatható, akárcsak a nefelejts egyik törzséből származó virág magja, megeszel belőle 100DB-ot és máris hat...gazdaboltban lehet venni, 500Ft-ból megvan 3-4 óra flash...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel nem azt mondom hogy az alkohol nem tesz agresszívvé, de az én véleményem szerint kevésbé mint a kokó. Ok lehet a marihuánától kedves leszel.

Igenis baromi agresszívvé tud tenni, sokkal több ember/család megy tönkre az alkohol miatt, mint a drog miatt. Bár ezt már párszor megbeszéltük, mégis folyton ide lyukadunk ki, mintha semmi sem történt volna.

 

hazajövök olvasom belekötsz Odyba és megy a májerkodás. Annyira unom már komolyan. Felejts el azt kész.

Az esti több órás vitázást nem egy ember okozta, ahhoz legalább két fél kell, és ez esetben mindenki h*lye volt, aki folytatta az értelmetlen vitát (te jó ég, már megint azzal tölteni a szombat estét, hogy ízlésekről megy a veszekedés). Azon pedig most is csodálkozom, hogy a sok káromkodást senki sem csillagozta ki!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kokain egy fehér por,

Egybelövés is elég, és örökre függő leszel. Ennyit a kokóról. Ha jól tudom valami származék beépül a kisagyba. Az orvos barátnőm egyszer elmagyarázta, de már rég volt úgy hogy nem biztos, hogy jól emlékszem. :)

 

Igenis baromi agresszívvé tud tenni, sokkal több ember/család megy tönkre az alkohol miatt, mint a drog miatt.

Ez csak azért van így, mert az szesz olcsóbb és bárki hozzájuthat. :) Intelligencia kérdése is, hogy az ember mennyire lesz állat a piától. Az agyatlan barmok törnek zúznak otthon részegen. Őket kell elküldeni elvonóra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha por, akkor nem belövöd...belőni csak a heroint lehet, felmelegíted kanálban, felszívod fecskendővel és vénába szúrva beadod... Ha XTC-t, vagy speedet veszel be, azt is életed végéig ki tudják mutatni a szervezetedben. Amúgy ezért hívják őket kemény drognak, mert testi és lelki függőséget okoz, míg a hasis, mariska, gombák, magvak depressziós embereknél csak lelkit, testit semmi képen. Ajánlom a Félelem és reszketés Las Vegasban, Requiem egy álomért, vagy a Betépve filmeket. Ezek, valósághűen és drámaian ábrázolják a témát, de az első egyáltalán nem arról szól, hogy rossz...hanem, inkább arról, hogy mivé is válhat az ember és mennyire előhozza a rejtett, elnyomott képességeit. A 2. film nagyon nyomasztó és a több szálon futó cselekmény minden pillanata elgondolkoztató. Az utolsó pedig...hüm, a Las Vegas-ossal karöltve, Johnny Depp legjobb filmje, főleg az utolsó fél órában nyújtott színészi játéka ami a legnagyobbak közé emeli. A Transpottingot meg gondolom mindenki látta, az ifjú Obi Wan baromi nagyot alakít benne, a film zenéi pedig a mai napig ismertek és sűrűn emlegetettek.

http://www.youtube.com/watch?v=mcEV60D5Jk8

Ez pedig a magyar valóság, híres színészek és rendezők nélkül...szó esik benne minden féle cuccról, mi az iskolában néztük meg...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyti azért, hozzátennék, hogy volt egy lakótársam, aki pincérként dolgozott, napi 12 órát volt talpon és mivel 4 csillagos szállodában nyomta, 1 ebéd és 2 cigi szünettel, embert próbáló életet élt. Ő használt gyorsító tablettákat, mert ez egyben a gyakorlati helye is volt és nem akarta, hogy kirúgják, 10óra szaladgálás után pedig, eléggé fáradt és pontatlanná válik bármelyik halandó. Valaki ilyenkor 1óránként KV-zik, vagy benyom 3liter energia italt, ő speedet tolt, a fáradtság eltűnt, kedves volt a vendégekkel és a tányérokat sem dobta le a 12. óra vége felé. Ahogy befejezte a sulit, a szerrel is leállt, most Erdélyben főpincér.

Persze, ott a másik véglet, egy falubeli arc, betolt egy fél bélyeget, 12 órás KO és most Sümegen tartják a sárga házban, mert skizofrén lett. Amúgy sem kellett volna egyedül tolnai, az LSD társas drog, mindig kell, hogy valaki figyeljen rád, mivel előhozza a nemlétező repülési képességet! :)

Az egyetemen a gólya táborban, pedig egy csajra ráerőltettek 3deci házi páleszt, szegény 50 kiló alig volt...fél óra múlva jöttek érte a mentők és az egész tábort a kórházban töltötte. De hadd ne mondjam el, hogy az egyik volt barátnőmet, suli buliban leitatták, ha nincsen ott a barátnője akkor lehet ki is használják a helyzetet. Másnap mehettem be hozzá a kórházba, miután kimosták a gyomrát. A bűnösöket pedig kirúgták és mi meg haverokkal megrúgtuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon pedig most is csodálkozom, hogy a sok káromkodást senki sem csillagozta ki!!

Valahogy vasárnap hajnali fél ötkor nem volt se hangulatom, se időm (már megint) a Frenkie-Flóri duó unalmas lemezével pepecselni... Se az egymásra tartozó privát (látod, Flóri? P R I V Á T) üzeneteket olvasgatni. Viszont most végigolvastam, és nem igazán találtam káromkodást. Vagy valaki már ténykedett? :)

 

Intelligencia kérdése is, hogy az ember mennyire lesz állat a piától. Az agyatlan barmok törnek zúznak otthon részegen. Őket kell elküldeni elvonóra.

Szerintem az, akit a pia állattá tesz, alapjáraton hajlamos erre. Nekem legalábbis ez a túlságosan is sok tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Ez a baj az alkohollal, kiiktatja a gátlásokat, és az ember alapvető természete elszabadul. Az agresszív agresszívabb lesz, a szókimondó szókimondóbb, a laza lazább, stb.

 

Annyti azért, hozzátennék, hogy volt egy lakótársam, aki pincérként dolgozott, napi 12 órát volt talpon és mivel 4 csillagos szállodában nyomta, 1 ebéd és 2 cigi szünettel, embert próbáló életet élt.

Hát az aztán baromira embert próbáló lehet. Ha nekem lenne ilyen emberpróbáló életem, repdesnék a boldogságtól. Ez semmi! A komád meg gyenge, mint a hajnali szellő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te 12 órán keresztül állni szoktál és végig futkosni, meg figyelni, hogy mit rendelnek és utána 4-5 tányérral a kezedben az asztalok kozt lavírozni, úgy, hogy ne menjen semmi kárba? Szerintem az egyik legfárasztóbb meló a pincérkedés, no nem egy fagyizóban, vagy kis étteremben, neki 45 asztalra kellett felügyelni és ebéd időben felszolgálni a kaját...Gondolom pincér is voltál, azért tudsz ennyit erről a munkáról.

Amúgy, meg ha privát, akkor miért van a jelentés gomb ? Amit F. megenged magának a leveleiben, az már azért durva...a fenyegetést és anyázás vele ellentétben és sosem érintettem.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, én egy-két esetben 10 óra, tíz-tizenkét esetben 24 órán át szaladgálok föl s alá kamionok és nyomdagépek között, és lesem, mit akarnak a sofőrök, munkások, raktárosok, mit visznek ki, mit be, játszom a futárt, adom ki az árut (mert ugye a raktárosok kettőkor lelépnek, de szállítás még hajnali egykor is van), csekkolok, stb, havi 300+ órában, hivatalosan zéró szünettel (persze pisi-kaki-kaja azért megengedve, de lehetőség szerint hipergyorsan), nagyon jó esetben 48 óra pihenővel, általában 24 óra pihenővel, sok esetben 12 óra pihenővel két szoli között. És még csak a jó dolgokat írtam le. :)

Azért mert ott van egy gomb, a funkciója még nem változik. ;) Attól, hogy a fórumnak van képtároló funkciója, ez még fórum, nem képtár. Nem hiszem el, hogy ez olyan baromi bonyolult. Privát, de ha nehéz, akkor lefordítom: magán!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mind rendben van, de amit te csinálsz az inkább az agyat veszi igénybe és nálad a szellemi rész nagyobb, az ő esetében pedig inkább a testi megterhelés a mérvadó. Hozzáteszem, 50 kiló volt vasággyal a gyerek.

Én is dolgoztam egy nyarat a Balaton mellett a Marinában és két étkeztetés között rekesz pakolás, terítés, forró tálak hordása, étterem átrendezése, nem volt olyan, hogy leülök és nézek ki a fejemből. Aztán egyik este meg oroszok jöttek, valami céges rendezvényre, én tartottam a tálcát az ajtóban, amin volt 200 db kis pohár, aperitif-el, azt hittem besz*rok, a bal kezem az erősebb, de még így is a végén már remegett.Ott az volt a legrosszabb, hogy reggeliztetés 8-10ig, ebéd 12-14ig, vacsora 18-20ig, utána még elpakolás, takarítás, reggel 7re meg érj be ismét. Ez összeadva 14 óra, szerencsére én úgy dolgoztam, hogy egy napot nem, aztán egyet igen...

Mindkét meló nehéz és embert próbáló, csak ő ezt azért szenvedte végig, hogy a magyar diplomájával otthon király legyen, mivel a román egyetemi végzettségűeket max sima pincérnek veszik fel, annyira alacsony szintű az oktatásuk. Lakótársam pedig munka mellett tanult és vizsgákra is járt, most a 2. autóját veszi és építi a saját házát...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz ott vannak azok, akik jellemtelenek és átveszik a társaság italos hangulatát. Ez pl. meccseken látszik meg legjobban, van egy verekedős, italos állat, aztán a birka meg két sör után követi, holott lehet a csillagpóni neveldében állatgondozó. A legnagyobb baj szerintem ezzel az egésszel, hogy az ivás már a történelmünk része, kumisz (blöááá... hogy egy jó magyar filmből idézzek! ) misebor, Húsvét, Szilveszter, alapjáraton sokan olyankor kötelezőnek érzik, hogy vedeljenek. Ezért is örültem a zéró toleranciának anno... Mert valljuk be, arról se sűrűn hallani, hogy valaki szétkokszolva belehajt a szembe jövő autóba és kiírt egy családot, de sajnos az ittas vezetők okozta balesetek, még egy olyan kis országban is, mint a miénk, mindennaposak.

Végül a legviccesebb dolog, amit a TV-ben láttam...volt a Kendermag egyesület békés, koncertes rendezvénye, ahol többek között Sub Bass Monster is fellépet... készült egy riport az egyik ellentűnőtetővel, aki vörös orral, kipirosodott arccal ordibált, hogy takarodjatok haza és otthon lőjjétek be magatokat. Sokan azzal sincsenek tisztában, hogy a THC, a mariska hatóanyaga a szervezetünkben megtalálható, egy sütivel, pipálással csak egy kis többletet adunk hozzá...Vagy, azt sem tudják sokan, hogy 1KG csokoládé elfogyasztása olyan hatással lenne rád, mintha síelnél egyet az Alpokban, tehát felszívnál egy utcát... Az si tény, hogy a tabletta meg azért olyan olcsó, mert egyes kémikusok kutyasz*rral fehérítik ki, ezért van, hogy néhányan rosszul lesznek a karikától. A szintetikus drogokat lenézem és feleslegesnek tartom, de azzal nem értek egyet, hogy amit a természet ad nekünk, miért lehet illegális és büntetik, ha elveted és CSAK saját használatra fordítod... Elég megnézni a hollandokat, jobban élnek, magasabb az életszínvonal, mégsem hallunk arról, hogy minden fiatal függő lenne és 40évesen életképtelen, agyilag kiégett. Ezt mivel lehet magyarázni?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam hogy a privi el lett küldözgetve megint. Már tegnap tudhattam volna. Nem volt semmi különös, Flóriből előjött az én dolgaim a legjobbak én meg válaszoltam neki. Persze nem szépen. Én mindig valamire reagálok, sosem kezdek. Már Oldie is bele lett keverve. De mindegy mindketten letiltottuk a másikat privi szinten is így remélhetőleg nem lesz újabb vagdalkozás.

 

A piával kapcsolatban nem értek egyet. Persze módosítja a tudatot, szóban még agresszív is leszek tőle(de csak akkor ha belémkötnek), de az életben sosem csinálnám meg. Egyszer haverom felhúzott, hazaértem írtam neki egy mailt amiben a legenyhébb volt hogy kinyírom a kutyáját. Természetesen nem tettem meg. Ez nálam egy gyerekes baromság nem kell komolyan venni. Az esetek 98 %-ban meg ittasan is normális vagyok. Tegnap voltunk du a Cseh Sörnapokon megittam vagy 7 sört, tök jól éreztük magunkat. Különben ma még tart érdemes kimenni mert iszonyú finom sörök vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mind rendben van, de amit te csinálsz az inkább az agyat veszi igénybe és nálad a szellemi rész nagyobb, az ő esetében pedig inkább a testi megterhelés a mérvadó. Hozzáteszem, 50 kiló volt vasággyal a gyerek.

Mint írtam, egész nap mászkálok föl-alá kamionok és nyomdagépek között. Mászkálok, ez neked szellemi igénybevétel? (Nem utolsó sorban, az szerinted kevésbé fárasztó...? :roll: ) Mindkét oldalról meg vagyok terhelve, ami mellé még jön, hogy 24 óra alatt legfeljebb annyit alszom, amennyi időre véletlen elbóbiskolok. Ám mivel van csengő, telefon és még átjövő forgalom is, ez sem tartós, és ha véletlen néhány órára mégis békén hagynak, hát a gurulós, forgós széken ülve aludni, mint olyat, nem lehet.

Hozzáteszem, vasággyal együtt vagyok 55-60 kiló. Momentán 57, tegnap mértem. :)

Következő kérdés? :P

 

Igen, én. :)

Ahaaaa... :hug:

 

A piával kapcsolatban nem értek egyet. Persze módosítja a tudatot, szóban még agresszív is leszek tőle(de csak akkor ha belémkötnek), de az életben sosem csinálnám meg. Egyszer haverom felhúzott, hazaértem írtam neki egy mailt amiben a legenyhébb volt hogy kinyírom a kutyáját. Természetesen nem tettem meg. Ez nálam egy gyerekes baromság nem kell komolyan venni. Az esetek 98 %-ban meg ittasan is normális vagyok. Tegnap voltunk du a Cseh Sörnapokon megittam vagy 7 sört, tök jól éreztük magunkat. Különben ma még tart érdemes kimenni mert iszonyú finom sörök vannak.

Mert te szókimondó vagy és amikor a pia elveszi a szűrőt az agyad és a szád közül (vagy még inkább, az agyad és a kezed közül, mert még élőben sem nagyon tapasztaltam tőled, hogy valakit elküldenél bárhová is :)), ezért vagy akkor olyan, amilyen. De persze, hogy még részegen sem teszel kárt senkiben, mivel alapjáraton nem lapul benned egy baltás gyilkos. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szaladgálás és a teli rekesz pakolás, forró tányérok cipelése, asztal rakodás azért szerintem nem egy súlycsoport. De akkor neked szerencséd van, hogy ennyire bírod, habár gondolom, majd idősebb korodban megiszod a levét a sok, fárasztó munkának, kevés alvásnak.Most, hogy már tudom az erőviszonyokat, bátrabban mennék el egy találkára, mivel én is most mázsáltam magam és közeledek a 90-hez, ehhez azért a kondi is hozzájárult.... :)

 

Azt mondják a rejtett agresszió sokkal veszélyesebb, hiszen a pszichopaták, meg a tömeg gyilkosok is teljesen átlagos embernek tűnnek, akiknél egy ilyen idegroham egyszer csak átcsap tettlegességbe. Jah, a norvég mészárosról kiderült, hogy nagy WOW-os volt, ha Frenkie is esetleg majd ráfüggne, akkor érdemes lesz Pestet kerülni. Azokat pedg mélységesen megvetem, akik kutyákat mérgeznek meg, vagy az ember számára fontos állatokat kínoznak (az anyós kivétel), még fenyegetés szintjén is elítélendő. Emlékszem mikor a szomszéd néni 12éves német juhászát megmérkezték, mert este néha ugatott...Az ilyen emberekre, kiakasztanék egy "Gyűlölöm a cigányokat" táblát és kitaszítanám Miskolc főterére...Hüm, ez a jelenet olyan ismerős!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a közigazgatási alapvizsgám. Tanulni rá nagyon nehéz volt, de sikerült, úgyhogy vizsgázni már könnyű volt belőle :) Ikszelős jellegű kérdések voltak, viszont pár többszörös választás szívatott. (Ugyanis nem tudhatod, hogy az öt válaszlehetőségből mennyi a jó.)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.