Ugrás a kommentre

Könyvek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Ezt láttátok?

FB_IMG_1729603163378.jpg

Először "csak" valami kártyajáték bejelentés követte, de (!!!) írtam kommentet, hogy sajnálom, hogy nem regény-bejelentés, mire ez a komment érkezett, és nagyon izgatott lettem. :clap2:

 

"Annak is el fog jönni az ideje, sok mindent tartogatunk még idénre! Köszönjük a türelmet, igyekszünk! ;) "

 

Aztán a "hype is on" válaszra érkezett ez a válasz:

"Persze ez mindig olyan, hogy ami valakinek a legnagyobb örömhír és durranás, arra a másik a füle botját sem mozdítja. Nem egyszerű, a nyomdák is kifejezetten leterheltek év vége felé, de megtesszük ami tőlünk telik!"

 

Egy másik kommentre pedig ez a válasz érkezett:

"A regények és a szerepjátékok kapcsán is lesznek még bejelentéseink idén, arra kérünk benneteket, hogy ne csüggedjetek!:) Mindig váltogatjuk a hangsúlyt, legalábbis igyekszünk, nem felejtünk el semmit és senkit! ;) "

 

Szerintetek? 

Szerkesztve: - kdani20
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenféleképpen nagyon érdekes amit írtak neked. Konkrétan egy álom lenne, ha a Szukits Star Wars kiadásának leállása után nem sokkal már meg is jelenne az új kiadó. Erről beszélgettünk tegnap a Rebo szerkesztőségben is, de én most úgy vagyok vele, hogy érdemes megvárni amíg végleg leáll a Szukits. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most fedeztem fel. Igen, lehet utalás arra, hogy ők lesznek a befutók. Bár a regényekre való utalás általánosságban van megfogalmazva, és sok más regényt is adnak ki.

Nekik van kontaktjuk a Disney-vel, - Star Wars-os társasjátékokat adtak ki - és van tapasztalatuk franchise könyvek kiadásában. Ezért utaltam rá korábban, hogy a Tuan mellett a Delta Vision lenne az olvasók számára a lehető legjobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Illetve még azt is hozzá tudnám tenni, hogy a Delta előszeretettel fel szokott karolni félbehagyott könyvszériákat. Belőlük kinézem, hogy simán kiadják a Köztársaság Fénykora harmadik fázisának regényeit. A Libri Kiadóból ezt nem nézem ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz már megint kronológiai...de ez teljes lenne;

https://www.szukits.hu/star-wars-konyvek-sorrendben

 

???

 

2024-ben nem is jött ki már semmi?Mondjuk '23-ban is talán 4 db.Ha frissítik egyáltalán a cikket.

Szerkesztve: - ZoliZoltán
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, ZoliZoltán írta:

Azt tudom.

Csak meglepő ,hogy idén mar semmi nem jött.

Azért pár regény még kijött idén is. Kánon oldalról befejezték a Köztársaság Fénykora 2. fázisát. Kijött a fázisokat kibővítő novellásgyűjtemény, jött A Jedi visszatér szülinapi novellásgyűjteménye. 

Legendák vonalon meg befejezték az X-szárnyúakat új kiadásban. Állítólag az első 4 könyv így egy sztorit ad ki, a többi regény már új történetet mesélnek el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.