Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Marvel képregénymegjelenések az év hátralévő részéig (+ egy kis január :)):

 

Október:

- Inqvisitors #4

- Ahsoka #4

- Ewoks #1

- Battle of Jakku: Insurgency Rising #1-3

 

November:

- Ahsoka #5

- Ewoks #2

- Battle of Jakku: Insurgency Rising #4

- Battle of Jakku: Republic Under Siege #1-2

 

December:

- Ahsoka #6

- Ewoks #3

- Battle of Jakku: Republic Under Siege #3-4

- Battle of Jakku: Last Stand #1

 

2025. Január:

- Ahsoka #7 (január 1)

- Battle of Jakku: Last Stand #2 (január 8)

 

Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy az Ewoks januárban befejeződik (mivel 4 füzetes lesz csak), az Ahsoka februárban (8 epizód = 8 füzet). A Battle of Jakku: Last Stand utolsó két száma meg szerintem januárban legördül, esetleg az utolsó füzetet februárban adják ki, bár egyelőre úgy néz ki, hogy 3 füzet/hónap a menetrend náluk.

Februárban új ongoingok? Vagy kivárnak velük márciusig? :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

2025 januárjában a Marvel megünnepli 10. évfordulóját egy különszámmal, amely az Új Hagyaték címet kapja majd.

A különszám az alábbi történeteket tartalmazza:

 

- Charles Soule ír majd egy olyan történetet, amelyben Vadertől kezdve egészen Tarkinig a Birodalom legnagyobbjait gyűjti össze az Alderaanon, hogy a Császárt ünnepeltesse. Ám ezen az eseményen mások is részt akarnak venni: Doctor Aphra és Sana Starros rabolni szeretnének, miközben Valance ott van a nyomukban. És egy Sith ereklye mindenkit veszélyeztetni kezd a partin! Olyanok szerepelnek még ebben a történetben, mint Darth Momin, Chanath Cha, Rik Duel, Commander Zahra, a Tagge család pár emberkéje, és még sokan mások!

- Jason Aaron újra visszatért, hogy elmesélje, vajon mi is történt a SCAR osztaggal. Az osztagot másnéven Task Force 99-ként emlegetik, vezetője Kreel őrmester.

- Kieron Gillen is újra alkot, méghozzá Doctor Aphra és Darth Vader kettősét fogja elővenni újra, egy közös kaland ígéretében. A történetben 0-0-0, BT-1 és Krrsantan is tiszteletét teszi!

 

 

CDN media

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

- Charles Soule ír majd egy olyan történetet, amelyben Vadertől kezdve egészen Tarkinig a Birodalom legnagyobbjait gyűjti össze az Alderaanon, hogy a Császárt ünnepeltesse. Ám ezen az eseményen mások is részt akarnak venni: Doctor Aphra és Sana Starros rabolni szeretnének, miközben Valance ott van a nyomukban. És egy Sith ereklye mindenkit veszélyeztetni kezd a partin! Olyanok szerepelnek még ebben a történetben, mint Darth Momin, Chanath Cha, Rik Duel, Commander Zahra, a Tagge család pár emberkéje, és még sokan mások!

 

 

Még pár karaktert belezsúfolhatnának, olyan kevesen vannak

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy ilyen közös ongoingot nem tartok elképzelhetőnek. Sokkal reálisabbnak tartom, hogy legyen egy Luke Skywalker és egy Doctor Aphra ongoing, amik közé amúgy simán lehetne crossovereket csinálni. Most olvasom A sithek árnyékát, és abban már elég sok utalás volt Luke korábbi küldetéseire amikor jedi ereklyéket keresett a galaxisban. Ezeket már simán ki lehetne dolgozni egy egy történetszálban egy nagyobb ongoing részeként. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Charles Soule újra a Marvelnak ír valamit, de egyelőre nem tudni, hogy mit. Azt mondta, hogy már korábban megírt karakterekről ír, szóval lehet találgatni. Amik a tippeim:

 

1. The Broken Blade --> Köztársaság Fénykora történet, Porterrel, a 3. fázis idején. Erről még mindig nem tudni, hogy mikor is jön, szóval elképzelhető, hogy erre célzott.

2. Lando --> ez annyiból fura, mert a fő Star Wars szériában eléggé belement Lando és Lobot barátságába. Konkrétan van egyfajta folytatása is a régi Lando sorozatának, szóval meglepő volna, ha megint ővelük dolgozna.

3. Vader --> ugye ő írta a 2017-es Vadert, ami szerintem nagyon jó lett. De komolyan, Vaderről csak a Kenobi-Rebels közti 4 évben lehetne még mesélni valamit, de inkább nem kéne. Nem gondolom tehát, hogy őt venné elő Soule

4. Obi-wan & Anakin --> ha jól emlékszem régen azt mondta, hogy több történetet is akart írni róluk, de végül valamiért nem lett belőle semmi. Talán most? Én örülnék neki, végre lenne történet az Ep1-2 között, amely eléggé ismeretlen terület még mindig

5. Kylo Ren --> Na igen, jó kérdés, hogy vajon erre célozgatott-e. Van ebben is bőven történet, kérdés, hogy ez lesz-e a története. Meg ugye kérdés, hogy az, hogy történetet ír, az most ongoingot vagy minit jelent. :hmm:

6. Poe Dameron --> Ezt csak akkor tudnám komolyan venni, ha a Lucasfilm megengedi neki, hogy a TROS utáni érát feltérképezheti. De erre nem sok esélyt látok.

 

Valami olyat olvastam (legalábbis rémlik valami), hogy a történet egyszerre tekint a múltba és a jövőbe. :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most ért véget a Dark Horse/Lucasfilm Publishing panel, ahol egy-két apróbb HR bejelentés mellett csak annyi újdonság derült ki, hogy Ethan Sacks is megjelent a panelen, hogy bejelentse: egy Poe képregényen dolgozik, amely a TFA előtt fog játszódni és Poe egy titkos küldetésen vesz részt - olyan titkoson, hogy Sacks nem is árult el róla semmit. Jövőre lesz 10 éves a film, tehát nem meglepetés, hogy lesz hozzá egy kis tartalom. Bár az nem derült ki, hogy ez most Dark Horse vagy Marvel lesz, bár a panelen nagyrészt csak DH dolgokról beszéltek.

 

Ja és az idénre tervezett, végül jövőre érkező Hyperspace Stories: Qui-Gon mellett érkezik majd két másik is: egy Grievousre és egy Windura fókuszáló. A Qui-gonost George Mann, a Griviset Michael Moreci, a Windusat pedig Justina Ireland körmöli majd.

 

r/starwarscomics - the art of person, a fan.

 

Imageű

 

Pages 1-3 from Qui-Gon Jinn's novel.

 

nycc-2024-lucasfilm-publishing-reveals-m

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, köszi. :)

 

Úgy néz ki, hogy nem most fogjuk megtudni, hogy mit kotyvasztanak a Marvelnél. Pláne, hogy az Ewoks 4 füzetes csak, ergo januárban már finálézik. És az Ahsoka is februárban zárul.

És mivel a Battle of Jakku utolsó 4 részes története (Last Stand) januárban finálézhat (esetleg az utolsó szám februárra tolódhat át), így a tavaszi szezont 2 történettel kezdhetik el: a High Republic 2025-tel és a Jedi Knights-al. Csak nem jövő hónapban akarnak bombát robbantani? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes a Marvel jövő évi terve: úgy néz ki egyelőre, hogy nem egy érára fókuszálnak és szórják tele 3-4 ongoinggal.

 

Jelen állás szerint februárban indul nekünk egy High Republicos képregény (ez egyben zárás is lesz, szerintem ez inkább mini lehet), egy PT érára fókuszáló képregény (Jedi Knights, Pre-TPM időszak) és most egy Kylo Ren legfőbb vezért főszerepbe helyező (TLJ-TROS közti 1 év).

 

Gondolom egy ongoing még belefér nem? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Érdekes a Marvel jövő évi terve: úgy néz ki egyelőre, hogy nem egy érára fókuszálnak és szórják tele 3-4 ongoinggal.

 

Jelen állás szerint februárban indul nekünk egy High Republicos képregény (ez egyben zárás is lesz, szerintem ez inkább mini lehet), egy PT érára fókuszáló képregény (Jedi Knights, Pre-TPM időszak) és most egy Kylo Ren legfőbb vezért főszerepbe helyező (TLJ-TROS közti 1 év).

 

Gondolom egy ongoing még belefér nem? :P

Jaj, csak egyelőre. Max később indítják el a Poszt Endor ongoing áradatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 minutes ago, Bence1997 said:

igh Republicos képregény (ez egyben zárás is lesz, szerintem ez inkább mini lehet)

Az a HR képregény egy ongoing lesz, bár nem értem, hogy miért nem a fő sorozatot húzták el 20 füzetre 10 szám helyett. 

 

23 minutes ago, Bence1997 said:

Gondolom egy ongoing még belefér nem? :P

A 2020-as Doctor Aphra sorozat zárásából kiindulva én még várok egy Doctor Aphra vol3 bejelentést. 

 

21 minutes ago, Darth Revan9 said:

Jaj, csak egyelőre. Max később indítják el a Poszt Endor ongoing áradatot.

Én az ep6 után most csak egy Luke Skywalker ongoingot, egy Doctor Aphra vol3-at és egy Bounty Hunters vol3-at tudok elképzelni, minikkel, crossoverekkel kiegészítve. Szerintem az bőven elég is lenne. 

 

Amúgy nekem tetszik, hogy most a Marvel több korszakba fog ongoing képregényeket kiadni. Sok volt már nekem az az OT dömping, ami 2020-tól, de akár 2015-től is számíthatjuk, volt az utóbbi években. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.