Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Azon rontottam el, hogy a menekült hajón más a fejdísz (a ruháról nem látom, hogy ugyanaz-e), így azt külön vettem. Szóval akkor az annak a ruhának számít, amit felszálláskor is visel?

Ha lehet, erre írjon valaki egy nemet vagy egy igent csak a megnyugtatásom végett :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehet, erre írjon valaki egy nemet vagy egy igent csak a megnyugtatásom végett :lol:

Megnyugtatlak, ott tényleg két külön ruha van, én benéztem. És lendületből benéztem a hállóingét is, mert az meg ugyan az Coruscanton és Naboon is (én külön vettem), csak Naboon magára tett egy köpenyt. Ám azokat addig sem vettem külön ruházatnak (pl Tatooine-on), tehát végül így is 33 jött ki. De a menekült hajón tényleg más a ruhája, mint felszálláskor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Dzséjt :lol: A hálóinget én is külön vettem, pont a köpeny miatt. Ezért is jött ki 34, amivel nem tudtam mit kezdeni, mert ugye a válaszban nem volt ilyen. Eszembe sem jutott, hogy esetleg valahol valamit elnéztem :lol: Aztán hozzácsaptam a két ruhát, amit csak a helyettes hordott az epI-ben (hátha azok is kellenek, mert alapból nem vettem volna bele), és így jött ki a 36, ami meg volt a válaszok között. De sebaj, legközelebb jobban figyelek :D Még egyszer köszi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne várjatok semmilyen forradalmi új változást. :peace: A kérdéseket így utólag elnézve ez az előzőekhez képest lazaság lesz. Egyáltalán nem nehezek. Szóval előlre figyelmeztetlek titeket, hogy nehogy csalódás legyen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az örökös bajnok. :D

Jó hír, én is töltök, és most nem állítom le, mert ezt az egy seedet is alig tudtam előbányászni. Szóval lehetséges, hogy ma lassabb leszek az átlagnál (bár jelenleg 0 a letöltési sebesség :peace: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapító membertől egy jó kérdést elvárok!!! :peace:

 

Na 8at ütött az óra. Csinálom a forduló topicot, ha kész, akkor onnantól kezdve csak azt vizslatni!

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.