Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Nagyon jó volt a kvíz :) C-3PO tényleg alap (de én is kapkodtam...) Tényleg, lehet megváltoztatni a választ egy új üzenetben, és az lehet jó, ha addig még nem volt jó megfejtés? (vagyis lehet kétszer válaszolni?)

Lehet kétszer válaszolni, csak az a lényeg, hogy ne szerkezd a kommented mint én, mert az nem számít!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem szoktunk menni sehova, inkább othon játszunk mindenféle társasjátékokat. Úgyhogy ilyesmi időpontban szívesen részt vennék megint. Biztos jó kérdéseid lesznek  :)

Jó lenne ha itt lennél most már folyamatosan!

 

Dzséjt, én is gratulálok a sikeredhez! :)

 

Obi. Jövő héten Rog, aztán Te és végül én (ha engedi Coce, mert itt ő a főnök). :) Bár a jövő hét elég csíkos, mert fórumtali lesz!! :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az eredeti megállapodások szerint most Obi jönne egy fordulóval, aztán Rog, de nekem teljesen mindegy a sorrend. :) Nyugodtan csinálhatod a fordulót Ody, én most habzó szájjal nőket kergetve akarok szilveszterezni, valószínűleg nem leszek fórumközelben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ügyes voltál. Te hogy érzed? :)

A Klónok támadása kivételével már régen láttam a filmeket, ehhez képest nem voltam rossz, de azért a Yoda-Sidious párbeszéd első mondatára illett volna emlékeznem, csak ott teljes rövidzárlatom volt. A négy temetést is csoda, hogy valahogy számba tudtam venni. A kódolásnál pedig percekig kellett koncentrálnom, hogy megértsem, mi is a feladat - és a végén nem is lett jó.

 

De az egész valami eszméletlen jó volt :) Ugye, akkor ilyen lesz jövő héten is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Klónok támadása kivételével már régen láttam a filmeket, ehhez képest nem voltam rossz, de azért a Yoda-Sidious párbeszéd első mondatára illett volna emlékeznem, csak ott teljes rövidzárlatom volt. A négy temetést is csoda, hogy valahogy számba tudtam venni. A kódolásnál pedig percekig kellett koncentrálnom, hogy megértsem, mi is a feladat - és a végén nem is lett jó.

 

De az egész valami eszméletlen jó volt :) Ugye, akkor ilyen lesz jövő héten is?

Hááát a mai kvízben én sem jeleskedtem. :) A Sidious-Yoda párbeszédnek az elejére nem is emlékeztem. :P

 

A jövő heti is ilyesmi lesz szerintem, de ezt majd Obi megmondja. Rajta áll a dolog. :) Én valszeg nem tudok itt lenni, a fórumtali miatt. Bár az még képlékeny (??). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha rajtam múlik, részt veszek minden fordulóban  :)

Nagyon jó! Csupán a fórumtalis részvétel ad felmentést. :)

 

Remélem legközelebb már Oldiék is csatlakoznak majd a kvízhez (és a fórumtalihoz is :) )!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valszeg nem tudok itt lenni, a fórumtali miatt. Bár az még képlékeny (??). :)

Én Bomarrtól úgy tudom, hogy lesz tali jövő szombaton :) A kvízt meg talán lehetne még egy kicsit később kezdeni, hogy addigra hazaérj. Kár volna, ha kimaradnál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Bomarrtól úgy tudom, hogy lesz tali jövő szombaton :) A kvízt meg talán lehetne még egy kicsit később kezdeni, hogy addigra hazaérj. Kár volna, ha kimaradnál :(

Függ attól is, hogy mikor találkozunk. Ha késő délutánba nyúlik a dolog, akkor csak tíz óra után érek haza. A fórum közössége az első, így ha kimaradok egyből, az nem olyan nagy tragédia. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.