Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Hmmm... jártak egy kicsit a gondolataim, és az jutott az eszembe, hogy mi lenne, ha kezdetben mégsem lennének olyan veszett nehéz kérdések, csak pár forduló után nehezedne (persze az is szubjektív, hogy kinek mi a nehéz). Attól függően, mennyire megy a játék a társaságnak. Mert ha hamar elvérzünk, gyorsan véget is ér. És az kár lenne :) Bár ez csak személyes vélemény :)

Teljesen igaz. Én is támogatom az ötletet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelentkezés milyen lenne?

Remélem nem sztorizással kell elintézni. :)

Nem, szerepjáték vonal kilőve. Simán csak jelentkezni kell majd a játékra az elején, hogy összegezzük hány emberrel kell számolnunk.

 

Karrde, az elején könnyebbek lesznek. :) De nehezedni fognak, mert ha nem hull ki senki, akkor nem beszélünk versenyről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, az elején könnyebbek lesznek. :) De nehezedni fognak, mert ha nem hull ki senki, akkor nem beszélünk versenyről. :)

Ez remek felépítésnek tűnik! Természetesen én is szeretnék résztvenni a játékban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 4 héttel később...

Azt hiszem, eléggé türelmes voltam eddig :D Most már hallhatnánk végre valamit, hogy mi van az új kvízzel :)

 

Az is hír, ha nem lesz belőle semmi - bár rossz hír ;) . De én jobban bírom a rossz híreket, mint a bizonytalanságot. Szóval?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt vagyok. Mindenképp lesz. Egy problémába ütköztem. NA jó, kettőbe. Van az emberi lustaságom, ami kicsit vissza fogott. ;) A másik, hogy az indulás előtt 6-8 éppkézláb kérdést össze kell szedni, ami megállja a helyét egy ilyen erősebbnek szánt megmérettetésen, és amiket találtam is, a 4.- 5. kérdésnél beleakadtam egy olyan oldalba, ahol az addigi kérdéseimre is a válaszok össze voltak gyűjtve. Így próbálok egy másik alternatívát kitalálni, hátha van. Szó mi szó, ezt a fajta kvízt sokkal jobban el lehet cseszni, mert a kérdések sokkal nagyobb hangsúlyt kapnak, mint az előző pörgős verziókban.

Na inkább igérek valamit, mert azt be szoktam tartani. Ígérem, hogy jövő hét péntek környékén indul a játék valamikor, csak annak pontos időpontjára várok javaslatokat tőletek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Remélhetőleg rendszeresebbé válnak a kvízek a közeljövőben, ennek keretében újra megnyitom ezt a topikot ahol majd az éppen aktuális játékról lehet olvasni infókat. Dzséjt jelezte, hogy szívesen csinálna egy újabb játékot, így legközelebb erre lehet számítani. Részletek hamarosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Benne vagyok....de epizód címeket kérdezni tilos :D

Nem lesznek epizódcímek... Olyan már lehet, hogy készítési sorrendben hányadik volt ez és ez az epizód, de csak mérsékelten, minden második kérdés lesz ilyen ;)

 

Akkor legyen hétfő, ha a többségnek megfelelő és akkor Pildi is részt tud venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmilannak válaszadás előtt kötelező a Power off gomb megnyomása. :D De egy Restartban is kiegyezzek. :D

De az nem lenne már túl könnyű? Én nem játszom, kolmilan restartol, hát hol maradna úgy az élvezet? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.