Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Kiegészítettem az eddigi fanos pontozmányokat.

 

Coce_Plant: 4 pont

Darth Füge: 0 pont

Donát: 29 pont

Dzséjt: 19 pont

lokatelli: 19 pont

MissKarrde: 18 pont

Obi1: 20 pont

Ody Mandrell: 29 pont

Oldfighter: 13 pont

Rog: 16 pont

Pildi: 8 pont

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval, hogy tiszta legyen, az egyéb fontos topicba ezt a megjegyzésemet írtam a kvízrendezéssel kapcsolatban:

 

 

"Most személy szerint pihentetném 20-a környékéig a kvízt, mert elég nagy hajtás lesz nálam még itt. Ha valaki egy FAN fordulót még akar rendezni, nyugodtan csinálhatja a fórumozók kvízéhségének csillapitására, csak mondom, én 20-a környékén tudnék egy "ünnepi-kvíz"-t tartani. :)"

 

 

Tehát Fan fordulók nincsennek kizárva, itt megbeszélhetjük, hogy aki netalántán még nem csinált, vagy akar csinálni, csinálhat. Na ezt jól kifejtettem. :D

 

ui: Mellékesen örülnék neki, ha végre a gyengébb nem valamelyik képviselője is magára venné a FAN terhet, és láthatnánk egy hölgy-edition-t is a kvíz történelmében! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ui: Mellékesen örülnék neki, ha végre a gyengébb nem valamelyik képviselője is magára venné a FAN terhet, és láthatnánk egy hölgy-edition-t is a kvíz történelmében! :)

Nagyon jó ötlet! Támogatom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Most személy szerint pihentetném 20-a környékéig a kvízt, mert elég nagy hajtás lesz nálam még itt. Ha valaki egy FAN fordulót még akar rendezni, nyugodtan csinálhatja a fórumozók kvízéhségének csillapitására, csak mondom, én 20-a környékén tudnék egy "ünnepi-kvíz"-t tartani. :)"

Azt olvastam és tiszta is volt csak megkavart az amit Karrdéval diskuráltatok.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ui: Mellékesen örülnék neki, ha végre a gyengébb nem valamelyik képviselője is magára venné a FAN terhet, és láthatnánk egy hölgy-edition-t is a kvíz történelmében! :)

Régi tagok előnyben :D Én nem érzem magam felkészültnek egy ilyen próbára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Friss infó! Hamarosan új kvíz játék lesz!

 

A jelenleg futó sorozatban még egy fan forduló, és egy záró Coce fordulóra kerül sor. Azután következik az eredményhirdetés, majd az új játék ismertetése, melynek a tervek szerint megint coce lesz a házigazdája. Egyelőre ennyit.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én még abban is kételkedem, hogy részt venni benne lesz időm... :D

Ugyan, Donát, félóra egyik este - ez nem lehet idő kérdése. :D

 

Egyébként nagyon kiváncsi vagyok, milyen lesz majd az új kvíz.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem lesz fan forduló, hanem coce zárja ezt az etapot.

Ettől most lett egy kis dézsa vüm.

Tavaly az első előtt is hasonló volt a szitu. Coce felajánlotta hogy ha valakinek kedve van az elsőt vezetni akkor az vezetheti mire te azt írtad hogy az elsőt ő tartja és erre ő azt írta hogy ő nem gondolt ilyenre.

Most azt írtad hogy az utolsót ő vezeti pedig előtte ő kijelentette hogy lehet előtte fan-kvízelni.

Nem tragédia ha huszadikáig nem lesznek fordulók de mégis érdekelne hogy ő is úgy gondolja-e ahogy írtad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csinálnék de mivel én már kétszer csináltam nem tudom hogy mások mit szólnának hozzá hogy ha tripláznék.

Ha valaki aki kevesebbszer vezetett akar vezetni egyet akkor lemondanék róla. Végül is nem rajtam múlnak a dolgok.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az hogy vezetnék egyet nem a "célozgatás" előtt merült fel bennem hanem aztán hogy a 19:57-es HSz-edet elolvastam.

Amúgy nem célozgattam semmire se hanem csak megjegyeztem azt a dolgot.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody nem mondott nekem sztem ellent a kijelentésével. Én csak úgy voltam vele, hogy jobban preferáltam volna, ha végre egy hölgy is bevállal egy szervezést! DE nyugodtan tarthatsz 20-a környékéig egy FAN fordulót, hogy a többiek ne unatkozzanak. Sztem senki sem ellenzi a triplázásod.

 

Utánna akkor lesz egy énfajta záró fordulóm, ami lehet kicsit nagyobb kaliberü lesz, mint egy normális, több pontszerzési lehetőséggel. Erre azért van szükség, mert azután a forduló után lezárjuk az ehhez a játéksorozathoz tartozó pontállást, és "győztest" hírdetünk, akinek a nyereménye a {dobpergés}... érdeme egy olyan HÍRNÉV, akinek a nevét még a Peremvidékeken is suttogva fogják egymás fülébe említeni.

 

A pontrendszer lezárása azért válik szükségessé, mivel egy újfajta játék fogja kezdetét venni a közeljövőben, aminek ötletgazdája Ody volt. Nekem is nagyon megtetszett, és úgy vagyunk vele, hogy nem csak egy próbát, hanem egy játéksorozatot is megér. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pontrendszer lezárása azért válik szükségessé, mivel egy újfajta játék fogja kezdetét venni a közeljövőben, aminek ötletgazdája Ody volt. Nekem is nagyon megtetszett, és úgy vagyunk vele, hogy nem csak egy próbát, hanem egy játéksorozatot is megér. :D

Előre várom. :D

 

Rog, a te nagykérdésednek mi lett a megfejtése?Nem tudtam rájönni hogy kivel áll kapcsolatban az a név.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.