Ugrás a kommentre

Vader hajszája


Ajánlott hozzászólás

Hát Palpi úgy gondolta, h Vadert lecseréli Luke-ra, Vader meg úgy gondolta, hogy két Sith helyett két Skywalker... abban egyetértettek, h Luke kell nekik, csak abban nem, hogy egymással mit kezdenek :D

Hát persze, ez a legdurvább az egészben. mindketten azt hitték, hogy megszerezhetik Luke-ot a saját céljukra, és kinyírhatják a másikat. klasszikus Sith belső konfliktus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoppá! Itt a tuti! :D:D:D

Szerintem nem akart Vader Palpival közösködni: császár akart lenni, és Sith Mester, a fiával, mint tanítvánnyal az oldalán. Nem a kétsithes szabály miatt, hanem mert egyszerűen nagyravágyó volt. Márpedig amíg Palpi él, aligha lehet császár...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ezek mellett én azt is könnyen el tudom képzelni, hogy Palpi ezek után csak úgy figyeltette Vader minden lépését, ahogy csak tudta, nehogy már pont ő járjon túl az eszén, meg azért jobb mindenről tudni, hogy ha kell, sarkára lépjen a cselszövő tanítványak. (ha az EU-t is bevesszük, akkor Vader-nek még Xizor herceggel is meggyűlt a baja, persze Palpi a háttérben röhögött)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest, hogy ganakodhattak egymásra, elég bizalamas viszonyban vannak a továbbiakban is. Szerintem mind a ketten képmutatóak voltak.

 

Egyébként is érdekes, hogy Vader a legutolsó pillanatig kitartott Palpi mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Birodalom Visszavágból egyértelmüen kidrül, hogy Vader el akarta pusztítani a Császárt és a fiát akarat volna maga mellé.

Szerintem Luke-ra várt volna a feladat, hogy elpusztítsa Sidit. De ha ez már így van, akkor miért javasolta ő maga Sidinek, hogy állítsák az ő oldalukra? Nem teljesen tiszta Vader szándéka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

. De ha ez már így van, akkor miért javasolta ő maga Sidinek, hogy állítsák az ő oldalukra? Nem teljesen tiszta Vader szándéka.

Lentebb elhangzott, hogy kétszínű (ő is). Palpi előtt teszi az engedelmes tanítványt, aki csak az ő céljait tartja szeme előtt, a háta mögött meg ellene áskálódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

az új Vader-Palpi csevejre gondolsz? NMert abbban ténykleg szinte beígérik egymásnak a szellőzőt...

Hát amennyiben az újban hangzik el ez a mondat:

"Állj mellém, mi véget vethetünk ennek a pusztító háborúskodásnak és ketten uralkodhatunk a Galaxison, mint apa és fia."

Szerintem ez elég egyértelműen utal arra, hogy Vadernek szándékában volt megölni Sidioust, és csak a két Skywalkernek kell maradnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez elég egyértelműen utal arra, hogy Vadernek szándékában volt megölni Sidioust, és csak a két Skywalkernek kell maradnia.

Az Ep3 óta forgatta a fejében. Csak hát ugye a villámló emberkéhez olyasvalaki kell, aki kevésbé van fémből mint ő - tehát ezt a részét valóban Luke kapta volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ep3 óta forgatta a fejében. Csak hát ugye a villámló emberkéhez olyasvalaki kell, aki kevésbé van fémből mint ő - tehát ezt a részét valóban Luke kapta volna.

Erről jut eszembe.. nehogy valaki véletlenül megmutassa Luke-nak az EPII-t vagy III-at! Ha meglátná, hogy Obi meg Mace fénykarddal képesek voltak felfogni az erővillámokat, megpukkadna dühében, amiért a Halálcsillagon meggondaltlanul elhajította a sajátját, csak úgy a drámai hatás kedvéért :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ott képes lett volna feláldozni magát. :yeah: Nem akart már harcolni.

Persze, de mondjuk kicsi később, amikor már lehiggadt... emlékszem, amikor először néztem a Klónokat, elképzeltem, hogy Luke ül a mellettem a moziban, és annál a jelenetnél, amikor Kenobi felfogja Dooku villámait, odafordulok hozzá, kárörvendően röhögve, hogy: "Na vazze, lúzer, gondoltad volna ezt?" :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, de mondjuk kicsi később, amikor már lehiggadt... emlékszem, amikor először néztem a Klónokat, elképzeltem, hogy Luke ül a mellettem a moziban, és annál a jelenetnél, amikor Kenobi felfogja Dooku villámait, odafordulok hozzá, kárörvendően röhögve, hogy: "Na vazze, lúzer, gondoltad volna ezt?" :rock:

Ha Luke látta volna ezt a jelenetet, nem maradt volna csendben...

 

 

"Vazze, Obi-wan, erről miért nem szóltál?!" :peace:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem mindig felmerül a kérdés, hogy amikor a vén majom elkezdi villámozni akkor miért nem húzza magához a fénykardot és védi ki a villámokat vele?Miért hagyja magát?

Mert a villámok eléggé kiütötték ahhoz, hogy ne tudjon az Erővel pöszmögni, plusz ideje sem nagyon volt rá, plusz nem tudta h milyen hatásfokkal hárít....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

felkészültebb Windunak micsoda erőfeszítésébe tellett visszaverni a villámokat Palpatine kezéből...

...ja és egyesek szerint nnál a résznél még Palpi színészkedett is! Ha "játékból" meg tudta tartani a képzett Windut, akkor teljes lendületből miért ne tudott volna elbánni Luke-kal?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.