Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Appo a légió parancsnoka, Rex egy századé. Anakin mindig azzal a századdal dolgozik, nem az egész légióval. Ez valószínűleg azért van így, mert állandóan együtt van Obi-Wannal, akinek saját légiója van, és semmi szükség két légiót mozgatni. Anakin kvázi egy speciális alakulat parancsnoka ami Obi-Wan parancsnoksága alatt ténykedik. Majd ha a komplett 501-es légió lesz egyszer bevetésen (mert teszem azt, Anakin egy hadműveletet Obi-Wan nélkül hajt végre), akkor ott lesz Rex mellett Appo parancsnok.

Thire azért hadnagy, mert ő csak egy hadnagy. Az ő légiójának (a shocktroopereknek) Fox a parancsnoka (a mozifilmben és az utolsó részben szerepelt). Valószínűleg majd Fox meghal a sorozat folyamán, Thire pedig szépen felkúszik addig a ranglétrán, így az ep3-ra ő lesz a coruscanti légió parancsnoka.

A CC meg azért van a számukban, mert tisztek. Hadnagy, százados, parancsnok, ezek mind parancsnoki beosztások. A Commander nem csak a rangot jelenti, de a beosztást is. Thire szakaszparancsnok volt (illetve, az Ambushban csak rajparancsnok), Rex századparancsnok, Fox, Gree, és a többiek pedig légióparancsnokok.

Köszike, hasznos infó. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka sorsára is kíváncsi leszek. Vajon a második évadban lesz valami ami előrevetíti a sorsát? :)

Kicsit korainak találnám, ha ilyen gyorsan elintéznék. :)

Viszont nagy jellemváltozásokon fog keresztülmenni, ez már bizonyos.

 

The current issue of TV Guide (on newsstands now with the cast of "Big Bang Theory: on the cover) dedicates feature coverage to their Sci-Fi Preview. Amid the various genre shows returning or debuting in the fall is Star Wars: The Clone Wars. Director Dave Filoni briefly discusses some of the changes and developments of the second season, particularly the rise of the bounty hunters (as embodied by Cad Bane) and the growth of Ahsoka. "The arc of her emotional evolution is very important this season," Filoni tells the magazine. "You'll see here dealing with the consequences of war. It will affect her greatly.

 

Ahsoka megízleli a háború következményeit, amely nagy hatással lesz a személyiségére, legalábbis az utolsó mondat szerint.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit korainak találnám, ha ilyen gyorsan elintéznék. :)

Én se hiszem, hogy ilyen korán elintéznék. De nem biztos, hogy meg fogják ölni. Lehet, hogy valami más történik vele. Esetleg már a második évadban lesznek előjelei a dolognak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alakváltó fejvadásznőt Cato Parasittának hívják. Szinkronhangja pedig Gwendoline Yeo lesz, akárcsak Nala Se-nek, Peppi Bownak és a Bettie-Botoknak.

 

Poggle-nek pedig Matthew Wood lesz a hangja.

Továbbá itt van még Tal Merrick. A Kalevala korrupt szenátora. A Kalevala az a bolygó, ahol Sateen uralkodik. Szerintem ő lesz az a fickó, aki ki akarja adni Sateen-t a Mandaloriaiaknak.

 

Legalábbis gyanítom, hogy ő az. Ez persze koránt sem biztos még. Az viszont igen, hogy Greg Poops adja majd a hangját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ORTT nem ül egész nap a TV előtt. Kijelölnek pár hetet és akkor megnézik a kijelölt műsorokat. Ha ezen időszak alatt a figyelt sorozatban valami lenne már megy is a feljegyzés. Aztán nem nézik tovább, mert már megvan az indok, hogy betiltsák, bezúzzák, korhatárossá tegyék... :)

 

Tehát a Jedi Crashon fennakadtak és már nem volt értelme tovább figyelniük, így nem látták a Hostage-et.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az ORTT a Jedi Crash epizódot ennyire kifogásolta, vajon mit szólnak a Hostage Crisishez? :) Dave Fiolini szerint ez volt a legdurvább rész az egész első évadban.

 

A Jedi Crash-ra mondták, hogy "az erőszak öncélú és háttérbe szorul a történet"? Nem gondoltam volna, hogy ennyire ostobák. A 12 órás sötétítésekkel egész jó pozíciót vívtak ki nálam, de ezzel kicsit visszaestek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi Crash-ra mondták, hogy "az erőszak öncélú és háttérbe szorul a történet"? Nem gondoltam volna, hogy ennyire ostobák. A 12 órás sötétítésekkel egész jó pozíciót vívtak ki nálam, de ezzel kicsit visszaestek.

Igen, úgy tudom arra mondták. És szerintük aggályos, hogy "többször mutatnak égő és darabjaira hulló űrhajókat, illetve antropomorfizált lényeket".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam egyértelmüen EU a TCW is. Az első évad is tele volt olyan out-of-character jelenetekkel (pl. Dooku lefegyverzése) ami egyszerüen nem paszol bele nálam a filmekbe. Pont az a jó, hogy nem is akarja azt a szintet hozni mert annak csak nyögés lenne a vége. Másképp kezel karaktereket, szituáciokat, itt ott kicsit fel is turbozza pl. néhány jedi képességét (Windu majdnem kvázi egyedül betör egy bázisra)... ezek a canon dolgok hidegen hagynak, de a hat film az nálam mindig külön lesz a többi SW-től.

Én sem azt állítom, hogy filmes szintű a TCW (hogyan is lehetne az hisz teljesen más műfaj a kettő), de néhol elég jó kiegészítésként szolgál a filmek eseményei mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néha én egyes könyvekkel vagyok így. Pl: A gonosz útvesztője, Sötét Nagyúr. Nagyszerű kiegészítések a filmek mellé.

Az viszont nem. Nálam még az is sokat számít -sőt csak az számít igazán -, hogy Lucas benne van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy hallottam Luceno több ponton is egyeztetett A gonosz útvesztője megírása közben Lucassal. :D

Ezt én is olvastam, szóval ezek után elvileg van olyan szintű, mint a TCW :D A könyvek is jó kiegészítői a filmeknek, ha már itt tartunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy hallottam Luceno több ponton is egyeztetett A gonosz útvesztője megírása közben Lucassal. :D

Jól tudod, sőt, Lucas ep3-as jegyzetei alapján írta mindkét könyvet. Bár a Dark Lord esetében már kevesebb támpontot adott Lucas, az inkább Luceno szüleménye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól tudod, sőt, Lucas ep3-as jegyzetei alapján írta mindkét könyvet. Bár a Dark Lord esetében már kevesebb támpontot adott Lucas, az inkább Luceno szüleménye.

Sejtettem hogy a Sötét Nagyúrnál Luceno elengedte a fantáziáját egy kicsit. De azért az is nagyon tetszik és 100%-osan beilleszthető a filmek közé, szerencsére.

Tartakowsky Clone Wars-a pont ezen könyvek miatt (is) nem tetszik.

Luceno is írt pl. arról a droidbénító gránátról, amit pl. az Innocents of Ryloth epizódban is használtak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem hogy a Sötét Nagyúrnál Luceno elengedte a fantáziáját egy kicsit. De azért az is nagyon tetszik és 100%-osan beilleszthető a filmek közé, szerencsére.

Tartakowsky Clone Wars-a pont ezen könyvek miatt (is) nem tetszik.

Luceno is írt pl. arról a droidbénító gránátról, amit pl. az Innocents of Ryloth epizódban is használtak.

És Luceno éppen úgy írta meg ezt a részt, mintha még azelőtt sosem használták volna, és csak a háború végére lett volna kifejlesztve. Meg valami olyasmit is írt, hogy Passel Argente elmenekült a csapataival együtt. Holott Argente meghalt a többiekkel a Mustafaron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Luceno éppen úgy írta meg ezt a részt, mintha még azelőtt sosem használták volna, és csak a háború végére lett volna kifejlesztve. Meg valami olyasmit is írt, hogy Passel Argente elmenekült a csapataival együtt. Holott Argente meghalt a többiekkel a Mustafaron.

Na igen, azt a gránátot mondjuk nem Luceno találta fel, sőt, a Szökevényekben (The Courtship of Princess Leia) Dave Wolverton hangyányit megelőzte (bár klón háborús időket megelőzően csak a The Phantom Menace videojátékban volt, aztán meg a Republic Commandoban).

Agrente meghalt, de a Dark Lordban is csak említik, hogy mi történhetett vele. Mivel nem igazán publikus akkor még, hogy mi lett a Szeparatista vezérkarral, így nem mindenki tudja, ki-hol "tűnt" el.

Na de kanyarodjunk vissza a TCW-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Luceno éppen úgy írta meg ezt a részt, mintha még azelőtt sosem használták volna, és csak a háború végére lett volna kifejlesztve. Meg valami olyasmit is írt, hogy Passel Argente elmenekült a csapataival együtt. Holott Argente meghalt a többiekkel a Mustafaron.

Lehet, hogy nem nagyon használták őket addig. Talán azok az Innocents of Rylothban csak pár prototípus volt, amit teszteltek éles helyzetben. Éppen ezért az ilyen esetek a fejlesztés részét képezték.

Valami rémlik Argentéról a Sötét Nagyúrban. A Murkhanán lévő csata alatt lett említve a dolog azt hiszem. Azok az események éppen akkor játszódtak, amikor Anakin átállt a Sötét Oldalra. Argente akkor a Mustafaron volt és még élt. Tehát Argente tényleg elmenekült. Csak a Jedik nem tudták, hogy a Mustafaron van a többi szepi vezetővel együtt. Azt hiszem senki sem tudta akkor, abban az időpontban hol tartózkodnak a szepi vezetők csak Sidious, Grievous és a Konföderáció vezetői, meg persze nem sokkal később Darth Vader.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, akkor a gránátot a gungan boomából fejlesztették ki. ;)

 

Visszakanyarodva a TCW-hez, mikor lát majd hivatalosan napvilágot egy epizódlista a második évadról?

Az első rész (a 2. évadból) címe mi lesz? Cargo of Doom, vagy Holocron Heist?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.