Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nincs még release! Amit töltesz az fake!

Sajnos most már én is rájöttem. :) De akkor itt a következő kérdés: Hol késlekedik a release? :) Megint kapunk majd egy ilyen okádék sdtv-c_p release-t? (Bár amikor felkerült még annak is örültem, hogy egyáltalán van.) Egyszer elmegy egy ilyen baki, de azért már ne csináljanak rendszert belőle, mi folyik odakinnt? Biztosan megfeledkeztek a műsorváltozásról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hát szerintem az azért furcsa lenne, hogy a sok rilízer közül egy se tudta volna... :) ma már a kalózok se a régiek... :)

Pedig az oldalak szaporodnak, ma olvastam egy cikket arról, hogy a piratebay pere óta mennyivel több oldal született :) Csak hát szinte mindenhova ugyanaz kerül ki :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hetedik rész címe Legacy of Terror lesz.

 

így tehát e Geonosisi szál a következő:

 

Senate Spy

Landing at Point Rain

Weapons Factory

Attack on Point Rain

Legacy of Terror

 

A címek alapján semmiképp se babazsúrra készüljetek. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen a nyolcadik. Bár a lényegen ez nem változtat.

Viszont nem úgy kell írni, hogy Point Rain? Mert ha jól látom, akkor te fordítva írtad. A Weapons Factory-ról is lemaradt egy "s" betű. :)

A Wookieepedián is fennt vannak ezek a címek az Attack On Point Rain kivételével. Ott a hetedik epizódként szerepel a Legacy Of Terror.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerű: Nem kell olvasni őket :)

Bírd ki ezt az 1 napot már, ha már 3 hetet vártunk rá. Holnap szépen megnézzük a részt és majd mi is ömlengeni fogunk róla. Majd ezt levezetve kvízezünk egyet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerű: Nem kell olvasni őket :)

Bírd ki ezt az 1 napot már, ha már 3 hetet vártunk rá. Holnap szépen megnézzük a részt és majd mi is ömlengeni fogunk róla. Majd ezt levezetve kvízezünk egyet :)

Remek lesz! Bár megyek oktatásra holnap délelőtt, az nem lesz olyan jó de a többi része annál inkább.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legacy of Terror. Piszok jól hangzik. :)

Újabb jabiimi csatára számítok most már.

Szerintem ez mindenen túl tesz majd. :) No azért az Klón háború nyitó csatáján biztos nem, de azért remélhetőleg partiban lesz vele. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez mindenen túl tesz majd. :) No azért az Klón háború nyitó csatáján biztos nem, de azért remélhetőleg partiban lesz vele. :D

Voltak a nyitó csatánál pusztítóbb ütközetek is. :) És azt hiszem most egy újabb ilyet látunk majd. Ez eddiek alapján a második geonosisi csata jóval túl fog tenni elődjén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak a nyitó csatánál pusztítóbb ütközetek is. :) És azt hiszem most egy újabb ilyet látunk majd. Ez eddiek alapján a második geonosisi csata jóval túl fog tenni elődjén.
Itt már tombol a háború, szóval valószínűleg így lesz. Holnap meglátjuk. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.