Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A minőség hagy némi kívánni valót maga után, de hát egy youtube-os videóból loptam le a képeket, meg az egészet kutyafuttában csináltam, mert már csak néhány perc volt a buszomig, aztán sietnem kellett, különben elfelejtem. :)
Ezekre már én is felfigyeltem anno. Tetszetősek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor várjak egy másik verzióra szerinted? Ja és nem írtál a részről még. :D Kudarnak feltűnt a dolog. :D
Hát a jövő héten 2 ZH, azután 3 ZH lesz, tanulok és közben főzöcskézek is magamra :D Nem érek rá TCW-t nézni. Majd este felé, ha lesz felirat is hozzá :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár ahogy elnézem a következő rész se lesz piskóta.

Elvileg ez a sorozat főként gyerekeknek készül Sz.tem túllőnek a célon.

 

Spoiler:

(orrlyukba bemászó giliszták pfujj) Csak nehogy ezt is betiltsák.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit? :) az is lehetne a címe, hogy a Bolygó neve: Geonosis... :)

De Ody, nagyon jó rész volt, érdemes várni, de azt hiszem ezzel nem mondtam újat! :):)

Jogos... Azért mondtam, hogy kicsit, mert én személy szerint nem láttam az Alien filmeket (Pedig illene, és meg is akartam nézni, csak sosem szánom rá magam eléggé, hogy le is töltsem, de majd igyekszem bepótolni), és nem akartam azt írni, hogy "nagyon", nehogy esetleg túlzásokba essek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

én személy szerint nem láttam az Alien filmeket (Pedig illene, és meg is akartam nézni, csak sosem szánom rá magam eléggé, hogy le is töltsem, de majd igyekszem bepótolni)

Hujuj, hogy itt hányszor kellett szelektíven megvakulnom... Nem látta, töltené és csak igyekszik... Cöcc :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nekem el kell ásnom magam, mert 1x megnéztem és nem is vágyom rá, hogy többször megnézzem? :D

 

Fura, nekem nagyon bejött a rész - bővebben a topicjában - és várom a köv. részt. Gondolom a címe a kis kukacokra vonatkozik. Jó lenne pár zombi genyót meg klónt látni (az elesetteket, azt a 2-t. Biztos nem a semmiért haltak meg, remélem kihasználják a lehetőségeket :D ) a következőben még :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is láttam az előzetest, a végén lekapcsoltam, de ez :)

Spoiler:

Nem gondoltam, hogy ezt a részt lehet hova fokozni, de a következő rész, hú-hú, ez már valami :D

Klónok és kukacok elszabadulnak, egy zárt tér, sehova se lehet menekülni, ki vannak szolgáltatva. Vajon hogy döntenek a padawanok, kipusztítják a klónokat, vagy nem? :D Vagy amikor a klónoknak majd saját vértestvérük ellen kell harcolniuk... Uhhh, de várom

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is láttam az előzetest, a végén lekapcsoltam, de ez :P

 

Nem gondoltam, hogy ezt a részt lehet hova fokozni, de a következő rész, hú-hú, ez már valami :D

Klónok és kukacok elszabadulnak, egy zárt tér, sehova se lehet menekülni, ki vannak szolgáltatva. Vajon hogy döntenek a padawanok, kipusztítják a klónokat, vagy nem? :D Vagy amikor a klónoknak majd saját vértestvérük ellen kell harcolniuk... Uhhh, de várom

 

No igen! az előzetes alapján

 

 

Ahsokának nagy nehézségekbe fog telni, hogy kinyírja a klónokat. :) Hatalmas rész lesz az biztos!

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyakorlatilag az évad egy negyede a geonosisi csatát dolgozta fel. Nyilván lesz még egy rakat fejvadászos rész, mert nem véletlenül lett az az évad alcíme, hogy Rise of the Bounty Hunters. De remélem ez nem fogja azt jelenteni, hogy Dooku gróf és Ventress szinte teljesen kiszorul a történetből. Ők is legalább annyira eltűntek, mint Grievous az előző évadban.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván lesz még egy rakat fejvadászos rész, mert nem véletlenül lett az az évad alcíme, hogy Rise of the Bounty Hunters.

Nagyon remélem, hogy a következő rész után végre rátérnek erre a témára is, ha már ez szerepel az alcímben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csináltam egy kis listát a rendezőkről.

 

6:

Brian Kalin O'Connell: Shadow of Malevolence, Destroy Malevolence, Trespass, Storm Over Ryloth, Children of the Force, Landing at Point Rain

 

5:

Rob Coleman: Downfall of a Droid, Duel of the Droids, Jedi Crash, Liberty on Ryloth, Cargo of Doom

 

4:

Justin Ridge : Rookies, The Gungan General, Innocents of Ryloth, Holocron Heist

Steward Lee: Defenders of Peace, Hidden Enemy, Senate Spy, Legacy of Terror

 

3:

Jesse Yeh: Bombad Jedi, Dooku Captured, Mystery of a Thousand Moon

Giancarlo Volpe: Blue Shadow Virus, Hostage Crisis, Weapons Factory

 

2:

Dave Filoni: Rising Malevolence, Cloak of Darkness

 

1:

Dave Bullock: Ambush

Atsushi Takeuchi: Lair of Grievous

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.