Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amúgy Ody kérdezted, számomra nem volt egy nagy durranás ez a rész.
Szeretem a szenátusi intrikákat, a Senate Spy és a Duchess of Mandalore is a kedvencem, szóval nekem be fog jönni, úgy érzem. :roll: HD pedig ha volt magoson, akkor van a neten is, csak keresni kell. :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeretem a szenátusi intrikákat, a Senate Spy és a Duchess of Mandalore is a kedvencem, szóval nekem be fog jönni, úgy érzem. :roll:

Én is imádom és nagyon bejöttek az előzőek, a kedvenceim közt van a Senate Spy is, de ez valahogy más volt, azért kíváncsi leszek neked hogy jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is imádom és nagyon bejöttek az előzőek, a kedvenceim közt van a Senate Spy is, de ez valahogy más volt, azért kíváncsi leszek neked hogy jön be.
Most már én is nagyon kíváncsi vagyok akkor. :roll:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HD pedig ha volt magoson, akkor van a neten is, csak keresni kell. :roll:

Valószínűleg valami gond volt a filmmel, mert különben nem szedték volna le, így korántsem biztos, hogy lesz jó máshol a neten :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

fakkom! Sehol nincs még HD :D Remélem ez csak most van, az eheti rész már HD-ben is jön majd egyből... :P

 

Viszont Március 27-28-án maratoni TCW leasz a magyar Cartoon-on, napi 11-11 résszel. Szerintem az egész első évadot leadja majd a csatorna ezen a 2 napon lévén 22 rész van :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont Március 27-28-án maratoni TCW leasz a magyar Cartoon-on, napi 11-11 résszel. Szerintem az egész első évadot leadja majd a csatorna ezen a 2 napon lévén 22 rész van :P

Így is már vagy 3-szor leadták az 1. évadot magyar CN-ék, persze ez a maraton nem hátrány. Memóriafrissítés szempontjából tökéletes. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így is már vagy 3-szor leadták az 1. évadot magyar CN-ék, persze ez a maraton nem hátrány. Memóriafrissítés szempontjából tökéletes. :P
3-szor? Viccelsz? Vagy már 50x leadták. Minden nap van szinte 1 rész, már 1 éve :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3-szor? Viccelsz? Vagy már 50x leadták. Minden nap van szinte 1 rész, már 1 éve :P

Nem számoltam. :P Emlékszem, amikor hébe-hóba bekapcsoltam a CN-t, háromszor botlottam ugyanabba a TCW epizódba. :P

Ez a maraton dolog akkor lesz érdekes, ha leadják az összes évadot. Szerintem 5 évig csak az ismétlések fognak futni. :D

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a Cat and Mouse akkor 2 hét múlva lesz, vagy mostantól a Sky TV mindig 1 héttel amerikai barátaik előtt fog járni?
Egy héttel előttük fognak járni. :P De a Kanadaiak is. Egyébként nagyon jó rész volt az Senate Murders!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak én érzek egy kis szándékosságot a LucasFilm részéről, hogy a Sky csatorna a CN előtt fogja ezentúl adni a részeket?

Mintha besokaltak volna az idióta programtervezéstől és....ha ti így, akkor mi úgy alapon...szépen kitoltak a CN fejesekkel. Azért az nagy szó ám, hogy melyik csatornán adják elsőként a TCW részeket.

 

Én úgy gondolom, hogy ezzel a lépéssel a LucasFilm egy kicsit helyre kívánta rakni a CN-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak én érzek egy kis szándékosságot a LucasFilm részéről, hogy a Sky csatorna a CN előtt fogja ezentúl adni a részeket?

Mintha besokaltak volna az idióta programtervezéstől és....ha ti így, akkor mi úgy alapon...szépen kitoltak a CN fejesekkel. Azért az nagy szó ám, hogy melyik csatornán adják elsőként a TCW részeket.

 

Én úgy gondolom, hogy ezzel a lépéssel a LucasFilm egy kicsit helyre kívánta rakni a CN-t.

No ezzel most egyetértek. Szerintem is ez lehet a háttérben. Szerintem nagyon helyesen. Nézd meg a részt, imádni fogod. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont arra lennék kíváncsi, hogy...

Spoiler:

...Hogy a következő részben visszatérünk a mozifilmben látott christophsisi csata előzményeire, vagy ez pedig egy másik csata lesz? Mert itt valami olyasmit írnak a Wookieepedián, hogy Bail Organa csapdába esett a Christophsison, és Anakin, illetve Obi-Wan indulnak a megmentésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új részt már láttam kétszer. Első nézésre nem tetszett annyira, másodikra már imádtam. Számít, hogy milyen hangulatban tekintem meg. A második nézés alkalmával úgy látszik már jó passzban voltam. Nekem ez a rész sokkal jobban tetszett mint a Senate Spy, amit a 2. szezonból a legkevésbé szeretek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új részt már láttam kétszer. Első nézésre nem tetszett annyira, másodikra már imádtam. Számít, hogy milyen hangulatban tekintem meg. A második nézés alkalmával úgy látszik már jó passzban voltam. Nekem ez a rész sokkal jobban tetszett mint a Senate Spy, amit a 2. szezonból a legkevésbé szeretek.
Akkor nem vártál a HD -re? Remélem véleményezed majd a topikban. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van olyan rész, ami neked nem jött be, Ody? :D
Olyan ami abszolút nem tetszett? Nincs. Vannak fokozatok melyik mennyire jött be, de azt elmondhatom, hogy a második évadban minden epizód után csak csettintettem. Nagyon más mint az első évad. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. 1-2. évad.
Ezt csak úgy tudom lemérni, hogy mit nem nézek sűrűn. Ez a Gungan General, és a vírusos kettős. Ezek ritkábban kerülnek a lejátszómba. De így is 9.5 -ös osztályzatot kapnak. :D

 

 

DEhogy, Odynak minden rész benne van a TOP5ben. :):P
:D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.