Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gyors megnézés után

- A Ryloth-on van Ima-Gun Di mester. Ez azt jelenti, hogy a Szeparatisták visszatértek

- Visszatér Katuunko király

- Az éjnővérek nem piskóták, hogy elkapták Ventresst

- Valamint nekem van egy olyan érzésem, hogy a régebbi trailerben látható zöld fénykardos nő, az egy éjnővér padawan lesz, mivel látni, ahogy egy emberrel, aki szerintem a mestere kardot nyitnak

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na meg az égő Coruscant :para:

Viszont mi lehet 2:48-nál? Az a zöld fény nagyon érdekesnek néz ki. Az valami gyógyító dolog lehet szerintem, mert belsejében ott van valaki.

Igen, nagyon érdekes főleg, hogy

 

Spoiler:

Dooku Sidious parancsára kinyírja(?) Ventresst! Van egy snitt, amin viszik a testét a boszorkák. Szerintem Maul tesóját akarják Ventres helyére emelni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg úgy özönlenek a spoilerek, hogy lépést sem lehet vele tartani. Azt hiszem, egy évadnyi időre újra csak alkalmi és szelektív látogatója leszek ennek a topicnak :para:

Jaja, nekem sem volt kevés átolvasni vagy négy oldalt, és később pláne nem tudom követni az eseményeket, de azért igyekszem.

Megnéztem én is a trailert, érdekes, hogy mennyi visszatérő karakter lesz. Vagy egy-két jó jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, nekem sem volt kevés átolvasni vagy négy oldalt, és később pláne nem tudom követni az eseményeket, de azért igyekszem.

Megnéztem én is a trailert, érdekes, hogy mennyi visszatérő karakter lesz. Vagy egy-két jó jelenet.

Te mit tudsz ezekről a boszorkákról? Olvastál róluk esetleg EU művet? :para:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a Szökevényekben szerepelnek, meg még utána egy-két helyen. Az Erő világos oldalán lévő társaik közül való Tenel Ka anyucija, szóval ő részletesebben tudna mesélni :D

Nézek valami jó linket (bár mindjárt lépnem kell, de később), mert van, amire már nem emlékszem kristálytisztán. Egyébként a legjobb bennük, hogy a Dathomiron nőuralom van, a pasikat leginkább egy célra (lányok létrehozására), és rabszolgának tartják :) Meg rancoron lovagolnak, él egy csomó a bolygójukon, de ez már szerepelt alább :P Egyébként úgy kerültek hőseink (Luke és a többiek) a Dathomirra anno, hogy Han megnyerte kártyán a bolygót Leiának, bár arról már nem szólt az előző tulaj, hogy egy birodalmi fészek kellős közepén található :D Szóval érdekes kis EU-sztori, és itt kezdődött :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. :D

 

Egyébként a legjobb bennük, hogy a Dathomiron nőuralom van, a pasikat leginkább egy célra (lányok létrehozására), és rabszolgának tartják :)
Oldinak való hely. :P

 

Phobos! Hanyadik percnél látható az égő Coruscant?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a rabszolgaság kicsit necces lenne :D
Ki tudja? Lehet, hogy csak abból áll, hogy tálcán kell kivinni a piát a csajoknak. :D

 

 

Fantasztikus ez a trailer. Mondtam már, hogy az űrcsatákat tuti imádni fogom? :)
Nem lehet elégszer mondani. :P Most megkapjuk végre az igazi fullscale űrcsatát. Legalábbis remélem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig ő a kreátor. És ha nem veszik figyelembe, Te meg igen, akkor óhatatlanul csalódni fogsz.

Az egy dolog, hogy ő ezt mondta, de ha a sorozatban nem fogják az ellenkezőjét állítani annak, mint ami az EU-ban történt, az bizony nem fog eltörlődni. A TCW eddig odafigyelt az EU-ra, most viszont egyre inkább el akarják törölni azt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat elején féltem attól, hogy a TCW romba fogja dönteni az EU-t, és eddig nem tette meg, sőt, úgy tűnik, hogy ügyel rá, hogy ne keveredjenek ellentmondásba. Most a harmadik évad láttán valahogy kezdek aggódni. :) Amúgy a trailer nagyon durvának tűnik, csak féltem egy kicsit az EU-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No ez az új Aurra Singes felfogás nekem nem tetszik.

 

Nem vagy egyedül.

 

Az egy dolog, hogy ő ezt mondta, de ha a sorozatban nem fogják az ellenkezőjét állítani annak, mint ami az EU-ban történt, az bizony nem fog eltörlődni. A TCW eddig odafigyelt az EU-ra, most viszont egyre inkább el akarják törölni azt. :)

 

Így van és elég kevés az esély rá, hogy konkrét mondatok elhangzanak azzal kapcsolatban, hogy Aurra soha nem tanult a Jediknél gyerek korában.

Tényleg aggasztó, hogy át akarnak variálni eddig jól kidolgozott, vagy tetszetős dolgokat. Pedig most a harmadik évadban rengeteg mindent az EU-ból vesznek át, a Delta Osztagot, a dathomiri boszorkányokat, a láthatatlan Jediket és támadásukat. Ez már a pofátlanság határát súrolja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozat elején féltem attól, hogy a TCW romba fogja dönteni az EU-t, és eddig nem tette meg, sőt, úgy tűnik, hogy ügyel rá, hogy ne keveredjenek ellentmondásba. Most a harmadik évad láttán valahogy kezdek aggódni. :) Amúgy a trailer nagyon durvának tűnik, csak féltem egy kicsit az EU-t.

Én most már főleg A gonosz útvesztőjét féltem, még a végén gyártanak nekünk egy harmadik verziójú EP3 előzményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van és elég kevés az esély rá, hogy konkrét mondatok elhangzanak azzal kapcsolatban, hogy Aurra soha nem tanult a Jediknél gyerek korában.

Tényleg aggasztó, hogy át akarnak variálni eddig jól kidolgozott, vagy tetszetős dolgokat. Pedig most a harmadik évadban rengeteg mindent az EU-ból vesznek át, a Delta Osztagot, a dathomiri boszorkányokat, a láthatatlan Jediket és támadásukat. Ez már a pofátlanság határát súrolja.

Miért is lenne pofátlanság ez? :) Ami nem lesz kimondva konkrétan az úgyis megmarad annak aminek az EU megteremtette. De ez a siránkozás kissé fárasztó már.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért is lenne pofátlanság ez? :) Ami nem lesz kimondva konkrétan az úgyis megmarad annak aminek az EU megteremtette. De ez a siránkozás kissé fárasztó már.

Azért, mert ha a sorozatban ilyen sok elemet átvesznek az EU-ból, akkor legalább megtehetnének annyit, hogy nem változtatgatnak rajtuk ilyen sokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért, mert ha a sorozatban ilyen sok elemet átvesznek az EU-ból, akkor legalább megtehetnének annyit, hogy nem változtatgatnak rajtuk ilyen sokat.
Először talán nézzük meg az évadot, hogyan is néz ki ez a valóságban.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek...ez óriási, hatalmas, überfasza lesz. De most komolyan, itt olyan szintű látványról van szó, amit egy élőszereplős sorozatban egyszerűen LEHETETLEN megvalósítani. Ki merem mondani, hogy az élőszereplős sorozat visszaesés lenne látvényban, mert ilyet egyszerűen NEM lehet élőszereplős sorozatba átültetni.

 

Annyira komplex, annyira dinamikus, annyira....nem is találom a megfelelő szavakat. Ezt látva már megértem Lucast, hogy miért nem lesz másik sorozat. Szánalmas lenne ehhez képest.

 

Ha még nem mondtam volna...LE VAGYOK NYŰGÖZVE!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A micsoda fáj????? Ja EU....aha, nagyon fáj, amikor TCW-t nézek, folyton azon jár az eszem, hogy valami ezredrangú író mit kontárkodott bele az SW világába.

Csak a példának a kedvéért a jabiimi csata négylábú lépegetői (gyakorlatilag hagyományos AT-AT-k a CW idővonalában)...gratulálok. Vagy a HUTtok által megépített sötét kard űrállomás, ami a halálcsillag másolata váz és burkolat nélkül. Han Solo, mint birodalmi tiszt...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá....ezt már nem is minősítem.

 

Akkora baromságok vannak az EU-ban, hogy nagyon helyesen sztornózta Lucas a TCW tekintetében. Viszont vannak benne értékes és jó dolgok is! Számomra az egész értékes, de tényleg vannak benne baromságok.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.