Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2. rész - Gunga támadás szinkronnal...

 

Star.Wars.The.Clone.Wars.s04e02.WEB-DL.HUN.XviD-lbnd

http://data.hu/get/4968642/swtcw402hu.r00

http://data.hu/get/4968643/swtcw402hu.rar

 

 

Köszönjük szépen!

 

Hadd kedveskedjek neked egy avatarral:darth bundy.jpg

 

Ha nem tetszik, csak szólj és készítek neked amilyet szeretnél!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király az avatar, használom is köszönettel... :peace:

 

Örülök.

A mai rész sem 2.35:1-es képarányú? Tavaly azok voltak tőled. -egyébként még csorog le..

És nem tudod mi lehet a gond nálam a 720p-s mkv-iddel, hogy sem a gép, sem a BD lejátszó nem viszi azt amit te készítesz? :hmm:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök.

A mai rész sem 2.35:1-es képarányú? Tavaly azok voltak tőled. -egyébként még csorog le..

És nem tudod mi lehet a gond nálam a 720p-s mkv-iddel, hogy sem a gép, sem a BD lejátszó nem viszi azt amit te készítesz? :hmm:

A képarány a forrás miatt ilyen. Tavaly "720p HDTV-Rip SkyHD"-ből készültek, most WEB-DL-ből. Azt, hogy miért nem megy nálad nem tudom. Ha van valakinek ötlete szívesen fogadom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar szinkronban szerintem az abszolút mélypont vagy az Umbara kvadrológia, vagy az évadzáró lesz. Akárkit is választanak majd Darth Maul magyar hangjának, szinte biztos vagyok benne, hogy hiányozni fog belőle a Sam Witwer-féle beleélés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar szinkronban szerintem az abszolút mélypont vagy az Umbara kvadrológia, vagy az évadzáró lesz. Akárkit is választanak majd Darth Maul magyar hangjának, szinte biztos vagyok benne, hogy hiányozni fog belőle a Sam Witwer-féle beleélés.

 

Nézd én már akkor sírnék az örömtől, ha Zágoni Zsolt lenne, mint az ep 1-ben.

 

De ismerve a szinkronstábot, jó esetben Varga Rókus lesz, rossz esetben Csondor Kata. :lol::cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd én már akkor sírnék az örömtől, ha Zágoni Zsolt lenne, mint az ep 1-ben.

 

De ismerve a szinkronstábot, jó esetben Varga Rókus lesz, rossz esetben Csondor Kata. :lol::cry:

Ha már Jar Jarnak is eredeti... :) Eperjes Károly egész jó Maul lenne, igaz, nem olyan a hangszíne, de elég rosszfiús.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Jar Jarnak is eredeti... :) Eperjes Károly egész jó Maul lenne, igaz, nem olyan a hangszíne, de elég rosszfiús.

 

Igen, Bicskey Lukács jelenléte üdítő kivétel! :clap:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak az első link nem megy a "lassú letöltés" gombra kattintva. Azt írja hogy az oldal nem található.

 

Szerk.: Most már megengedi. >.< Nem tudom eddig mi volt a baj.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj. Azthiszem elszúrtam valamit,pedig tegnap minden simán ment. :pfff:

 

Szerk: A 720p verziónál is kettőt kell letölteni? Pl. az első kettőt? Hihetetlen,de nem vágom :/

Nem, a 720p-nél az összeset le kell, hiszen ez egy darabolt fájl. :) Sokkal nagyobb a mérete és .mkv kiterjesztésű. :) De szebben is néz ki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Data.hu nem a legjobb választás, lehet 3nap múlva már az összes link halott lesz. Kár, hogy a Megaupload megszűnt! :(

Javaslom még a 4shared-et, oda egyben is felférnének a részek, annyi, hogy a tárhelyedre havonta 1* be kell lépni, ha csak 2mp-re is, mert törlik a tartalmát!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.