Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az előzetesek alapján űtős lesz a sztori befejezése. Vajon Bane van olyan állat, hogy gyerekeket is bántson?

Ahsoka is megkapta a magáét... Nah, jó, ő már nem gyerek, ő már 14 éves, ahogyan azt a regényben mondja. ;) Bane-nek szerintem nem jelentene problémát, hogy gyerekeket bántson, vagy esetleg megöljön, őt csakis a pénz érdekli, és a a gyilkolás okozta öröm. Viszont nem hinném, hogy bántalmazná őket, mert Sidious gondolom sértetlenül tart rájuk igényt... A Wookieepedia szerint azért, mert...

Spoiler:

...Mert Erőt használó kémeket akar kiképezni belőlük, hogy az ő sötét ügynökei legyenek.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka is megkapta a magáét... Nah, jó, ő már nem gyerek, ő már 14 éves, ahogyan azt a regényben mondja. ;) Bane-nek szerintem nem jelentene problémát, hogy gyerekeket bántson, vagy esetleg megöljön, őt csakis a pénz érdekli, és a a gyilkolás okozta öröm. Viszont nem hinném, hogy bántalmazná őket, mert Sidious gondolom sértetlenül tart rájuk igényt... A Wookieepedia szerint azért, mert...

 

...Mert Erőt használó kémeket akar kiképezni belőlük, hogy az ő sötét ügynökei legyenek.

 

 

Nocsak, Sidious sok kicsi Ventresst akar. Pedig azt hittem Grievous Erőhasználóvá válása van a háttérben.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Érdekes lenne, az egyszer biztos. De a Wookieepedia szerint még meg sem született, majd csak az EPIII. után fog két évvel. Szóval, Karrde... Megnyugodhatsz. ;)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nocsak, ezúttal már nem raknak fel a www.starwars.com-ra olyan előzeteseket, amit általában az az idétlen hangú narrátor szokott bemutatni? ;)
Kicsit furcsák, mert régebben új epizód rövid leírása is felkerült már szombat reggel. Most az sincs.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit furcsák, mert régebben új epizód rövid leírása is felkerült már szombat reggel. Most az sincs.
Az Episode Guide-okra gondolsz? Mert az most is van...

http://starwars.com/theclonewars/guide/episode201.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mellesleg hibás a Cargo Of Doom episode guide-ja. Abban azt írják, hogy Denal utoljára a Downfall Of A Droidban szerepelt, ami hülyeség, mert az a Duel Of The Droids volt... De ha rákattintunk a Downfallra, akkor is a Duelre irányít át, szóval érdekes... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a harmadik epizód guide -ja a topikba. Hát mit nem mondjak, elég érdekesnek ígérkezik. Öt helyszínen fogunk járni, kíváncsi vagyok hogyan oldják majd meg, hogy ne legyen túl zsúfolt az epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkerült a harmadik epizód guide -ja a topikba. Hát mit nem mondjak, elég érdekesnek ígérkezik. Öt helyszínen fogunk járni, kíváncsi vagyok hogyan oldják majd meg, hogy ne legyen túl zsúfolt az epizód.

 

Elég érdekesnek ígérkezik.

Spoiler:

Arra leszek kíváncsi, hogy miért akarja Sidious az erő-érzékeny gyerekeket a Mustafarra vinni? Talán szeretné őket megölni, vagy hasznosítani a tehetségüket? A guide képen ki lehet az aki, a kis rodian-t magával hurcolja? Érdekes, nekem egy Jedi v. Sith köpenynek tűnik.

Remélem jó rész lesz. :)

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Children of the Force előzetes azoknak, akik nem tudnak várni. A negyedik rész címe pedig "Senate Spy" lesz...

 

Spoiler:

 

Tudom, hogy már linkelve vannak a videók.

De ahogy az előzetes elején észrevehetjük, Anakin nyomot fogott, méghozzá Bane vérét. Azt hiszem, a Durosiaknak a vére zöld színű. (Valószínűleg azért rendesen meg kellett küzdeni azokkal a klónokkal :) ) Tehát, Bane-nek akkor találják meg a vérfoltját, amikor odahívják a második videóban Anankint. Bane sunyi módon kisétál a hajóból, így megint csak a szerencse folytán tud elmenekülni a mi kis szerencsés fejvadászunk. Egy kérdés még fennmaradt: Hogy tudta azt az óriási fejét belegyömöszölni a sisakba? :)

 

Negyedik epizód:

Hmm... talán nagyobb betekintést nyerhetünk Sidious ármánykodásaiból, hogy hogyan keverte a kártyáit? Vagy Cad Bane és a csapatának újabb misszióját tekinthetjük meg?

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Engem inkább az érdsekel, hogy hogyan szökik meg Anakin elől, hisz ő rájön a turpisságra és lelöki a fejéről a sisakot.

A 3. rész képén pedig Bane bácsi viszi a kis rodiai ifjút.

A 4. rész pedig a Padmés rész lesz, amit az előzetesben is láthattunk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.